بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
چند ایده دلبری برای شوهر. زن موجودی ظریف و حساس است، موجودی که عشق، مهربانی، طنازی و دلبری کردن را به جنس مخالف خود هدیه می‌دهد. قطعاً این صفات در ذات و درون هر دختری نهفته است. در زمان ازدواج نیز عشوه‌گری و لوندی زن است که می‌تواند مرد را مجذوب خود کند. دلبری کردن در ذات هر زنی نهفته است اما اینکه یک زن چطور و با چه روشی بتواند برای شوهرش ناز و عشوه و دلبری کند، مهم است. ما در این مقاله چند ترفند و روش ساده دلبری کردن برای شوهر را پیشنهاد می‌کنیم. با ما همراه باشید.

چند ایده دلبری برای شوهر

ترفندهای دلبری کردن برای شوهر

اگر شما هم جزء آن دسته از دخترهای دم بخت و تازه‌عروس هستید و نمی‌دانید چطور برای همسرتان ناز و عشوه کنید و دل او را به دست آورید، با ما همراه باشید. ما چند ترفند ساده و قابل‌اجرا معرفی می‌کنیم تا بتوانید برای شوهر خود دلبری کنید. بدون شک با این دلبری‌های به‌ظاهر ساده‌دل شوهرتان را به دست آورده و او را مجذوب خودخواهید کرد.

 این ترفندها می‌تواند برای کسانی که چند سال از ازدواج آن‌ها گذشته و مشغله کاری و مسئولیت فرزندان، زندگی یکنواختی برای آن‌ها به وجود آورده، نیز کارساز بوده و می تواند زندگی آن‌ها را از حالت یکنواختی و کسل‌کننده خارج کند.  

 

دلبری کردن یعنی چه؟

دلبری یعنی ناز و عشوه، یعنی لبخندهای ملیح، نگاه‌های خاص و یواشکی. دلبری کردن یعنی بوسیدن‌های بی‌وقفه و بی‌حساب ‌وکتاب. یعنی صدای نازک و کش‌دار. دلبری کردن یعنی شیطنت‌های جذاب و به‌جا که اگر در زمان و مکان مناسب به کار بگیرید می توانید دل شوهرتان را تسخیر کنید.

دلبری کردن یعنی جمله‌های عاشقانه و طنازانه. دلبری کردن یعنی در آغوش گرفتن همراه با نوازش‌های پی‌درپی و آرامش‌بخش. دلبری کردن یعنی انجام کارهای غیرقابل‌پیش‌بینی و عشقولانه.

 

چند ایده دلبری کردن برای شوهر

  • نگاه‌های خاص و یواشکی

وقتی‌که شوهرت بهت نزدیک شد مانند دخترهای خجالتی هرازگاهی نگاه خود را به پایین بی اندازید. تأثیر این نگاه‌های دلبرانه زمانی که لباس زیبایی پوشیده‌اید و یا با لب‌ها و موهایتان بازی می‌کنید، دوچندان خواهد شد. در جمع نیز سعی کنید همیشه با نگاه‌های خاص و یواشکی، چشم و دل شوهرتان را به سمت‌ و سوی خود سوق دهید.

  • ناز و عشوه و لبخندهای ملیح و معنادار

زمانی که می‌خواهید شوهرتان را تحریک کنید و فضای جذابی را برای رابطه جنسی و عاشقانه فراهم نمایید، از ترفند ناز و عشوه و لبخندهای ملیح و معنادار همراه با نگاه‌های زیرچشمی استفاده کنید. این ترفند می‌تواند حس و حال فضای ساکت و یکنواخت خانه را تغییر و حس مردانه همسر شمارا تحریک و او را به سمت شما بکشاند.

  • بوسیدن‌های بی‌وقفه و بی‌حساب ‌و کتاب

بوسیدن‌های بی‌وقفه و بی‌حساب و کتاب مانند بوسه 6 ثانیه‌ای می‌تواند حس آرامش و عاشقانه‌ای ایجاد کرده و به شوهر شما می‌فهماند که شما برای یک رابطه خوب و عالی آماده هستید. زمانی که در یک جمع هستید نیز می‌توانید با بوسه‌های یواشکی هوایی برای شوهرتان لوندی و عشوه‌گری کنید.

  • ناز و عشوه و صدای نازک و کش‌دار

سعی کنید زمانی که در خانه هستید، با ناز و عشوه و صدای نازک و کش‌دار با همسرتان صحبت کنید. در این حالت ادای صدای کودکانه نیز می‌تواند مؤثر باشد. برای تحریک بیشتر می‌توانید جملات ناتمام عاشقانه و جنسی را با ناز و عشوه بیان کنید و با یک چشمک زیرکانه آن را به پایان برسانید. قطعاً جمله‌های عاشقانه و طنازانه با صدای نازک و کش‌دار یک ترفند شکست‌ناپذیر برای جذب مردان است.

  • در آغوش گرفتن و نوازش‌های پی‌درپی

در آغوش گرفتن و نوازش‌های پی‌درپی، یکی دیگر از ترفندهای دلبری کردن برای شوهر است که کلاً نتیجه قابل قبولی به همراه خواهد داشت. درآغوش گرفتن و نوازش نقاط حساس شوهر باعث تحریک او شده و سرآغاز یک رابطه عاشقانه و فوق‌العاده خواهد بود.

  • کارهای غیرقابل‌پیش‌بینی و عشقولانه

تنوع و انجام کارهای غیرقابل‌پیش‌بینی و عشقولانه یکی دیگر از تکنیک‌های دلبری کردن برای شوهر است که بسیار جواب خواهد داد. سعی کنید زمانی که شوهرتان از سرکار برمی‌گردد برای او یک سورپرایز جدید در نظر بگیرید. مثلاً با پوشیدن یک لباس جدید و منتظر ماندن پشت در و غافلگیری او با یک بوسه جانانه به خستگی او پایان دهید. 

 

چند ایده عشوه‌گری جنسی

عشوه‌گری جنسی زن یکی از مؤثرترین راه‌ها برای تسخیر قلب و ذهن مرد و تقویت روابط عاطفی و خانوادگی است. در زیر چند ایده عشوه‌گری جنسی برای شما پیشنهاد می‌کنیم:

  • شیوه لباس پوشیدن

سعی کنید همیشه در لباس پوشیدن علاوه بر توجه به تنوع، به نوع و مدل لباس نیز توجه کنید. لباس‌های سکسی بپوشید و با عرض‌اندام جلوی همسرتان او را تحریک کنید. این ترفند برای کسانی که نمی‌توانند درخواست رابطه جنسی خود را به شوهرشان ابراز کنند، گزینه‌ی مناسبی خواهد بود.

  • بازی با موها و لب‌ها

زمانی که قصد دارید همسر خود را تحریک کنید، می‌توانید با حرکات لب‌های خود و بازی با موهایتان این خواسته را به او منتقل و او را تحریک کنید. اگر موهای بلندی دارید می‌توانید آن‌ها را بر روی قسمتی از بالاتنه خود بکشید.

  • ایفای نقش

برای برقراری یک رابطه جنسی خوب و لذت‌بخش می‌توانید در نقش یک پرستار، دکتر، ندیمه و مستخدم برای شوهرتان ظاهر شوید. در این حالت با لمس نقاط حساس او و حرف‌های تحریک‌آمیز، می‌توانید او را تحریک کنید.

  • آب‌بازی

آب‌بازی و کفی کردن یکدیگر در زیر دوش می‌تواند حس فوق‌العاده‌ای ایجاد کرده و لذت یک رابطه جنسی را دوچندان کند.

 

چکیده

دلبری کردن برای شوهر کار چندان سختی هم نیست. شما می‌توانید تنها با چند ترفند ساده که در بالا معرفی کردیم، قلب و ذهن شوهرتان را تسخیر و زندگی یکنواخت خود را دچار چالش‌های عاشقانه و دلبرانه کنید. مهم نیست شما تازه‌عروس هستید و یا چند سال از زندگی مشترکتان می‌گذرد، مهم این است که با به کار بستن این ترفندها، زندگی خود را شیرین‌تر و لذت‌بخش‌تر کنید.به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)


نظرات شما:


پیشنهادها برای شما

باغ تالار و تشریفات مجالس آرینا تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات تک رز اصفهان

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
اصفهان

تشریفات مجالس امپرا تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشريفات ويوا تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات باران تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات موسوی تهران بدون ورودی باغ

شروع قیمت: ۹۹,۰۰۰ تومان
تهران

تشریفات مجالس لوتوس طلائی کرج

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
البرز

مجموعه تشریفات موگه

شروع قیمت: ۸۰,۰۰۰ تومان
تهران

مجموعه تشریفات موگه تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات مجالس عروسی تیام تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات آنتیک تهران

شروع قیمت: ۶۵,۰۰۰ تومان
تهرانبا ما بهترین بازدهی تبلیغات رپورتاژ را تجربه کنید:

خرید رپورتاژ آگهی