بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
نمی خوایم بهتون نا امیدی تزریق کنیم، می خوایم بهتون دخترهایی که برای ازدواج مناسب نیستن رو معرفی کنیم تا بتونین یک زندگی شاد و پر از آرامش داشته باشیم. پس با ما تا آخر این مقاله جذاب همراه باشین.

انتخاب های غلط می تونن ما رو برای تمام عمرمون پشیمون و ناراضی نگه دارند و جلوی پیشرفت های مارو بگیرن. این که خیلی از مردها از زندگی مشترکشون رضایت ندارن، بر می گرده به روزهایی که می خواستن یکی رو برای زندگی مشترک انتخاب کنن.

راه اشتباهی که بسیاری از پسران می رن، اینه که صرفا به دنبال عاشق شدن هستن. یعنی قانون اساسی 90 درصد مردها اینه که، عاشق یکی بشن و با اون ازدواج کنن. انگار حس می کنن که برای زندگی همین که نشانه های عشق پیدا شد یعنی که اون خانم همه چیز برای زندگی داره!

بی خبر از این که، عشق چشم ها رو به روی واقعیت می بنده! افرادی که فقط با توجه به چهره و دور کمر و قد و بالا عاشق می شن، در اشتباهن چرا که حواسشون نیست که ملاک ها برای یک دختر مناسب برای ازدواج صرفا خط و خال و ابرو نیست. عاقبت سرشون کلاه می ره و بعد از مدتی نق نق های خستگی به گوش می رسه، خیانت ها از راه می رسن و بقیه اش رو خودتون حدس بزنین! حالا نمی خوایم بهتون نا امیدی تزریق کنیم، می خوایم بهتون دخترهایی که برای ازدواج مناسب نیستن رو معرفی کنیم تا بتونین یک زندگی شاد و پر از آرامش داشته باشیم. پس با سوربان تا آخر این مقاله جذاب همراه باشین.

alt

دخترهای نامناسب برای ازدواج که باید تا می تونین از اون ها دور بمونین!

دختری که با همه گرم میگیره

بعضی از زن ها همیشه در حال عشوه گری و طنازی برای بقیه هستن و به مردهای اطرافشون توجه بیش از حد دارن. اگه جذب این زن ها شدین و قصد ازدواج دارید باید بدونین بزرگ ترین اشتباه زندگیتون رو مرتکب می شین چون شما نمی تونید تحمل کنید که همسرتون گفتگوهای پر از ناز و عشوه با همه مردهای دور و بر داشته باشه و ترک چنین عادتی برای این دسته از زن ها بعد از ازدواج بسیار سخته. پس بهتره با دید باز این موضوع رو بررسی کنین.

ازدواج با کسی که همیشه تلخی می کنه!

این دسته از  زن ها همیشه در حال سرکوفت زدن و حمله ور شدن به مردها با صحبت های آزاردهنده و توهین و ناسزا هستن. اون ها همیشه از دست مردها عصبانی هستن و خشمشون باعث می شه که مرد مقابل رو آزرده خاطر کنن و به اون طعنه بزنن پس ازدواج با این زن ها اصلا به صلاح نیست و یه عمر پشیمونی به دنبال داره.

کسی که فقط خودش رو می بینه!

انسان های خود خواه نمی تونن همسان خوبی باشن، چرا که همیشه خودش و خواسته هاش در الویته و نمی تونه بعد از ازدواج یک خانه و زندگی گرم و شاد و عاشقانه فراهم کنه چون شادی شما برای اون اهمیتی نداره پس باید دور ِ زن ِ خودخواه رو خط بکشین!

زنی که فقط به فکر مهمونی هاشه!

زنی که مدام  در مهمانی به سر می بره و نمی تونه به هیچ دعوتی نه بگه و در همه مهمانی ها حضورش لازمه و باید لباسی به تن کنه که جلب توجه کنه، نمی تونه آرامش و عشق مورد نیاز همسرش رو بهش بده چون اهل زندگی کردن نیست و برای همسرش وقت نداره.

زن های مادی که فقط پول رو می بینن

زنی که به پول و مادیات بیشتر از تامین عاطفی و روحی خانواده و همسر و فرزندانش فکر می کنه و نسبت به مسائل مادی، توجه و تمایل وسواس گونه داره نمی تونه همسر خوبی برای شما باشه و نقش همسری رو به خوبی به جا بیاره.

زنی که بیش از حد دنبال جلب محبته

زندگی با زن هایی که همیشه به دنبال جلب محبت و توجه هستن و این تمایل تبدیل به وسواس بشه، اصلا مناسب نیست. این زن ها شما رو بعد از مدتی خسته می کنن و حتی دیده شده با شک های بی مورد به زندگی مشترک آسیب های واقعی وارد می کنن.

زن هایی با عقاید ویران گر!

این دسته زن ها افرادی جامعه ستیز، حقه باز هستن و به نوعی اختلال شخصیت دچارنداما معمولا زیبا هستن و مردها رو با زیباییشون به خودشون جذب می کنن (زن زیبا بود در این زمانه بلا) اما نوسانات خلق و خو دارهیک دقیقه مهربان و دقیقه ای دیگه عصبیه این فرد خود شیفته اس و بینشی نسبت به رفتارهاش نداره پس هیچگاه با این دسته زن ها ازدواج نکنین و سند بدبختی رو امضا نکنین.

زن هایی که امر و نهی می کنن

زن های که دیگران رو کنترل می کنن و می خوان همه تصمیم های زندگی رو خودشون بگیرن، هرگز درخواست کمک نمی کنن وهمیشه در حال امر و نهی به دیگران هستن نمی تونن زن خوبی برای زندگی باشن. این زن ها فقط حرف خودشون رو قبول دارن و با تصمیمات اشتباه آسیب های جبران نا پذیری وارد می کنن.

زن های وابسته

زن وابسته همیشه با اعلام نیاز کردن دست و پای شما رو می بنده، چرا که اون منبع بی پایان نیازهاست . شما همواره باید این زن رو بابت عشق و علاقه مطمئن کنین و اگه این کار رو نکنین و یا به نیازهایش پاسخ ندهید ، آشفته و ناراحت می شه.

ازدواج با یک شکست خورده که هنوز نتونسته بلند بشه!

ازدواج با زنی که شکست عشقی رو تجربه کردهه و با گذشت زمان هنوز نتونسته روح و روانش رو التیام بده نمی تونه مورد ازدواج مناسبی باشه. یعنی این زن رنجش خاطر و آزار و اذیت رابطه قبلی رو فراموش نکرده و ازدواج با این فرد کار درستی نیست. علاوه بر این این دسته از زن ها، در آینده با هر شکستی رو به رو بشن نمی تونن دوباره از نو شروع کنن!

زن کنترل گر

زنی که مدام در حال کنترل کردن شماست و به شما می گه کجا برین، با کی بگردین و … و وقتی سعی دارین خودتون رو ارزیابی کنین سرکوبتون می کنه،بهتره قبل از شروع زندگی با چنین زنی، کمی فکر کنین.

زنی که از تعهد میترسه

زنی که پذیرش هر نوع تعهدی براش مشکله و نمی تونه زیر بار مسئولیت بره، تعهد ازدواج و همسر بودن رو نمی تونه بپذیره مناسب ازدواج نیست چرا که علاقه اش موقتیه و نظرش سریع تغییر می کنه و دنبال سوژه ی بعدیه.

زنی که همیشه دلشوره داره

زن هایی که مدام در حال نگرانی و دلشوره به سر می برن برای زندگی مناسب نیستن چرا که نگرانی های همیشگی اون باعث می شه نتونه درست فکر کنه، درست تصمیم بگیره و درست عمل کنه.

 

این ها مواردی بود که به فکرمون رسید تا آقایان در انتخاب شریک زندگی درست تصمیم بگیرن و در نهایت یک زندگی عالی داشته باشن. به زودی برای خانم ها هم مردهای نامناسب برای ازدواج رو معرفی می کنیم. پس مقلات سوربان رو همیشه بخونین و از تجربیاتی که در اختیارتون می ذاریم نهایت استفاده رو ببرین.به این مطلب امتیاز دهید:
(3 امتیاز , میانگین: 3.3 از 5)


پیشنهادها برای شما

تشریفات مجلل در باغ تالار روما

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات مجالس امپرا تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات لوکس ماهان تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات مجالس بلانش تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشريفات ويوا تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات باران تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

تشریفات موسوی تهران بدون ورودی باغ

شروع قیمت: ۹۹,۰۰۰ تومان
تهران


نظرات شما:

جدیدترین ها