بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
تبلیغات در سوربان
قسمت ۹ سریال یاغی: یاغی روایتگر درامی پر فراز و نشیب از سفر یک قهرمان است که شخصیت های متنوعی از طبقات مختلف اجتماعی در مسیر با او همراه می شوند یا برایش مانع می تراشند. یاغی باید از مرز درد و خستگی عبور کند. فیلمنامه سریال یاغی را پدرام‌ پورامیری، حسین دوماری و محمد کارت با نگاهی به رمان «سالتو» به نگارش درآورده‌اند.

دانلود قسمت ۹ سریال یاغی

قسمت نهم ۹ سریال یاغی با بازی پارسا پیروزفر را به صورت قانونی و با لینک مستقیم و انواع کیفیت ها در این مطلب از سوربان می‌توانید دانلود و تماشا کنید.

alt

 

لینک دانلود قسمت نهم 9 یاغی - همه کیفیت ها

alt

 

انتخاب کیفیت دانلود

لینک دانلود قسمت نهم 9 یاغی - کیفیت bluray

alt

لینک دانلود قسمت نهم 9 یاغی - کیفیت ۱۰۸۰hq

alt

لینک دانلود قسمت نهم 9 یاغی - کیفیت ۱۰۸۰p

alt

لینک دانلود قسمت نهم 9 یاغی - کیفیت ۷۲۰p

alt

لینک دانلود قسمت نهم 9 یاغی - کیفیت ۴۸۰p

alt

 

سریال یاغی

سریال یاغی به کارگردانی محمد کارت امروزه یکی از پربازدیدترین سریال‌های ایرانی شده و احتمال می‌رود قسمت آخر آن مانند سریال زخم‌کاری بازدیدکننده میلیونی داشته باشد.

داستان قسمت نهم سریال یاغی

همان‌طور که در قسمت‌های قبل دیدیدم، بهمن خان به دنبال اسیدپاش بود و برای این‌کار در قسمت 8 مجبور شد با تدابیر امنیتی ویژه همسر خود طلا را طعمه قرار دهد تا اسیدپاش اصلی را پیدا کنند؛ ولی همان‌طور که در قسمت قبل یاغی دیدیم، موتورسوار متوجه موضوع شد و فرار کرد. در این قسمت بازیگران جدیدی وارد سریال می‌شوند که نام آن‌ها عبارت است از:

alt

  • نیکی کریمی
  • امیررضا دلاوری
  • فرهاد اصلانی
  • محمدهادی دیباجی
  • لادن ژاوه‌وند
  • بهرام ابراهیمی
  • افشین حسنلون
  • یلوفر شهفری
  • و...

بازیگران سریال یاغی

در سریال یاغی بازیگرانی همچون پارسا پیروزفر در نقش بهمن (همسر طلا و برادر رحمان)، علی شادمان در نقش جاوید گنجی (برادر عاطفه)، طناز طباطبایی در نقش طلا مطلا (همسر بهمن)، امیر جعفری در نقش اسماعیل مقانلو (اسی قلک)، نیکی کریمی، فرهاد اصلانی در نقش اکبر مجلل (دشمن قدیمی بهمن)، مهدی حسینی‌نیا در نقش رحمان (برادر بهمن)، آبان عسکری در نقش عاطفه قنبرپور (خواهر جاوید)، الیکا ناصری در نقش ابرا (معشوقه جاوید)، مه‌لقا باقری در نقش نرگس (مادر ابرا)، عباس جمشیدی‌فر در نقش علی گرگین (مدیر کمپ ترک اعتیاد لیانشامپو)، جواد خواجوی در نقش حامد، ناهید مسلمی در نقش خانم گنجی (عمه جاوید)، بهرام ابراهیمی، امیررضا دلاوری، رضا صادقی، محمد صابری، توفیق حیدری، سامان مهکویه، افشین حسن لو، شهاب کرلو، حسن همتی و... ایفای نقش کرده‌اند.

alt

درباره سریال یاغی (Rebel)

سریال یاغی به کارگردانی محمد کارت و به تهیه‌کنندگی سید مازیار هاشمی در سال 1401 ساخته شده است. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و اجتماعی می‌باشد. در این سریال پارسا پیروزفر، علی شادمان، طناز طباطبایی، امیر جعفری، فرهاد اصلانی، نیکی کریمی، آبان عسکری، مهدی حسینی نیا، مه لقا باقری، عباس جمشیدی فر، جواد خواجوی، ناهید مسلمی، امیر رضا دلاوری، بهرام ابراهیمی، نادر شهسواری، سیدمحمد هادی دیباجی، الیکا ناصری، محمد صابری، توفیق حیدری، سامان مهکویه، افشین حسنلو، حسن همتی، شهاب کرلو، محمد مطهری پور، سعید شریف، عباس ایمانی، علی محمد حسام فر، پگاه سعیدی، لادن ژاوه‌وند، هوشنگ قوانلو، صفر محمدی، امیر مقیمی، مائده تقوایی، مهرداد خانی و نیلوفر شهفری به هنرمندی پرداخته‌اند.

"یاغی" روایتگر درامی پر فراز و نشیب از سفر یک قهرمان است که شخصیت‌های متنوعی از طبقات مختلف اجتماعی در مسیر با او همراه می‌شوند یا برایش مانع می‌تراشند. یاغی باید از مرز درد و خستگی عبور کند.

عکس هایی از قسمت نهم 9 سریال یاغی

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

altبه این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)


نظرات شما:

جدیدترین ها