بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه تصاویری از تعدادی از هنرمندان فوت شده را در کنار هم میبینید.

هنرمندان و بازیگران معروفی در طی سال های گذشته از میان ما رفتند. هنرمندانی که شاید سالها از زمان فوتشان می گذرد اما یاد و خاطرشان کماکان زنده است. امروز در این مطلب از سوربان می خواهیم تصاویری از هنرمندان فوت شده را در کنار هم برای شما قرار دهیم.

تصاویر هنرمندان فوت شده در کنار هم

علی انصاریان و ماهچهره خلیلی

alt

علی انصاریان بازیگر معروف سینما و تلویزیون ایرانی ۱۴ تیر ماه ۱۳۵۶ متولد شد و سر انجام در سال ۹۹ بر اثر ابتلا به کرونا در بیمارستان فرهیختگان درگذشت.

ماه چهره خلیلی (متولد ۲۵ دی ۱۳۵۵ در تهران) بازیگر اهل ایران است ماه چهره خلیلی بانوی هنرمند کشورمان در 17 مرداد 1399 پس از ماهها بیماری بر اثر سرطان لوزالمعده در 43 سالگی در لندن درگذشت.

سیروس گرجستانی و فتحعلی اویسی

alt

سیروس گرجستانی متولد 25 اسفند 1323 در بندر انزلی، بازیگر سینما و تلویزیون می باشد سیروس گرجستانی متاسفانه روز پنجشنبه 12 تیر 1399 در 76 سالگی بخاطر سکته قلبی در  بیمارستان لواسانی تهران دار فانی را وداع گفت.

فتحعلی اویسی متولد 21 دی 1324 در فردو قم ، بازیگر و خواننده است روز سه شنبه 13 مهر 1400 فتحعلی اویسی در سن 75 سالگی به دلیل عارضه مغزی دار فانی را وداع گفت.

علی سلیمانی و عارف لرستانی

alt

علی سلیمانی زاده 10 آبان 1349 در تهران می باشد. وی فارق التحصیل دانشگاه آزاد تهران در مقطع کارشناسی، بازیگر، مجری، مدرس بازیگر، مدرس کاراته و عضو ثابت فوتبال هنرمندان است. علی سلیمانی بامداد پنجشنبه، ۲۱ مرداد ۱۴۰۰  پس از روزها جدال با ویروس کرونا، مغلوب بیماری شد و چشم از جهان فروبست.

عارف لرستانی متولد 15 بهمن 1350 در کرمانشاه، بازیگر است عارف لرستانی در بامداد روز شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۶، در سن ۴۴ سالگی به دلیل ایست قلبی در خواب درگذشت.

ماهچهره خلیلی و پروین سلیمانی

alt

پروین سلیمانی متولد 22 خرداد 1301 در تهران، بازیگر بود خانم سلیمانی بازیگری که سال ها در گویندگی و دوبلاژ نیز فعالیت هایی داشت در نهایت بعلت ابتلا به تومور مغزی در 12 خرداد 1388 دار فانی را وداع گفت.

سید کمال طباطبایی و سید علی طباطبایی

alt

سید کمال طباطبایی تهیه کننده معروف ایرانی بعد از چهار سال که از درگذشت جوان ناکامش علی طباطبایی بازیگر جوان می گذرد در سال ۱۳۹۸ وی نیز در سن ۵۸ سالگی بر اثر سکته قلبی جانش را از دست داد. علی فرزند این تهیه کننده مشهور در سال ۹۴ بر اثر سکته قلبی جانش را از دست داده بود.

محمدعلی کشاورز و حمیده خیرآبادی

alt

مرحوم محمدعلی کشاورز، بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر، سال 1309 در شهر اصفهان، محلۀ سیچان (سیچون) متولد شد استاد کشاورز در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه بر اثر نارسایی کلیه در یکی از بیمارستان های تهران بستری شدند و سپس در  25 خرداد 1399 بعلت کهولت سن دار فانی را وداع گفت.

حمیده خیرآبادی متولد 30 آذر 1303 در رشت، بازیگر بود، حمیده خیرآبادی 31 فروردین 1389 در سن 85 سالگی بعلت کهولت سن درگذشت، او در قبر خانوادگی در قطعه 66 ردیف 69 شماره 62 بهشت زهرا به خاک سپرده شده است.

ایرج قادری و محمود کاکاوند

alt

ایرج قادری متولد 28 فروردین 1313 در تهران، بازیگر بود که در سال 1388 بود بیماری او را به بیمارستان کشاند و در نهایت تشخیص سرطان مثانه داده شد، او بارها مبارزه کرد اما این بیماری بود که بر وی غلبه کرد بدنبال تشدید بیماری در بیمارستان مهراد بستری شد ولی در نهایت ساعت 4 صبح 17 اردیبهشت ماه 1391 در 78 سالگی دار فانی را وداع گفت.

محمود کاکاوند، بازیگر و ورزشکار ایرانی بود. او تنها در فیلم سینمایی «سام و نرگس» به کارگردانی و نویسندگی ایرج قادری در سال 1379 به ایفای نقش پرداخت. گفته می شود محمود کاکاوند در سال ۱۳۸۱در فلکه دوم تهرانپارس از دنیا رفته است. برخی دلیل مرگ او را خودکشی اعلام می کنند ولی این موضوع از سوی خانواده و یا هیچ نهاد رسمی تأیید نشده است.

کیومرت ملک مطیعی ک ملکه رنجبر

alt

کیومرث ملک مطیعی متولد 13 دی 1315 در بندر انزلی، بازیگر بود وی مدتی به علت مشکلات گوارشی در بیمارستان شریعتی بستری بود که در نهایت 21 فروردین سال 1389 به علت ایست قلبی در همین بیمارستان درگذشت.

ملکه رنجبر متولد 10 شهریور 1317 در رشت، بازیگر است ملکه رنجبر در نهایت بعد از سال ها تحمل بیماری سرانجام 8 اسفند 1398 در لیله الرغائب (شب آرزوها) وقتی 81 ساله بود دار فانی را وداع گفت.به این مطلب امتیاز دهید:
(14 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها