بنر
بنر
بنر
بنر
بسیاری از بیماری های خطرناگ انسان، از افکار او سرچشمه میگیرند؛ یعنی افکار ما هستند که بیماریها را در وجودمان تولید می‌کنند در ادامه با ۸ بیماری خطرناک که از مشکلات روحی ما سرچشمه میگیرند آشنا شوید.

فکر و خیال ناخواسته و ناراحتی های روحی و روانی گاهی دست از سر آدم برنمی‌دارد. مخصوصا در این روزها که اوضاع پیچیده اقتصادی فکر همه را مشغول کرده، شاید بیشتر از قبل دچار فکرو خیال ناخواسته می‌شویم و یا به قول خودمان فکرمان هزارجا می‌رود اما این فکر و خیال و ناراحتی های روحی و روانی گاهی عوارض جبران ناپذیری برای ما بر جای میگذارد و بستری میشوند برای ایجاد یک بیماری جدی که شاید اصلا فکرش را هم نکنید که این بیماری سر چشمه اش همین فکر و خیال های بیهوده است.

همه چیز از فکر آغاز میشود فکر ما تبدیل به احساس میشود و احساس در ما موجب بروز یک رفتار میشود و این رفتار ما پس از مدت ها عادت و سپس تبدیل به شخصیت ما میشود.

توصیه می‌کنیم در این مطلب از سوربان باما همراه باشید تا به شما بگوییم فکر و خیال و و مشکلات روحی و روانی میتوانند باعث به وجود آمدن چه بیماری های خطرناکی شوند!!

alt

۱. تیروئید

alt

بیماری تیروئید از وجود بغضی در گلو، که ترکیده نمیشود سرچشمه میگیرد!

۲. سرطان

alt

نتایج تحقیقات روان‌شناسان آلمانی سرطان، ناشی از نبخشیدن خود و دیگران است.

۳. ام اس

alt

بیماری ام اس به دلیل عصبانیت طولانی مدت و کینه ورزی است!

۴. بیماری قند

alt

بر اساس تحقیقات منشا بیماری قند بخاطر افسوس گذشته ها را خوردن است!

۵. سر درد

alt

سردرد های پی در پی به دلیل انتقاد از خود و دیگران است!

۶. زکام

alt

بیماری زکام بخاطر وجود آشفتگی های ذهنی است!

زکام عفونت ویروسی بینی و گلو است. این عارضه معمولاً یک بیماری خفیفی است اما علائم آن می‌توانند تأثیر قابل توجهی در فعالیت‌های روزمره افراد داشته باشند. طبق مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها (CDC)، متوسط   بزرگسالان هر ساله دو تا سه نشانه از زکام را تجربه کرده و کودکان ممکن است بیشتر آن را تجربه کنند.

زکام می‌تواند شباهت زیادی به سرماخوردگی و عفونت‌های سینوسی داشته باشد. با این حال، تفاوت‌های قابل توجهی نیز دارد. این عارضه هنگامی اتفاق می‌افتد که عفونت ویروسی علائمی را در سر ایجاد می‌کند مانند گرفتگی بینی یا سردرد!

به دلیل محل علائم، این با سرماخوردگی قفسه سینه متفاوت است. سرماخوردگی قفسه سینه علائمی‌ از جمله گرفتگی قفسه سینه و سرفه ایجاد می‌کند. عفونت‌های سینوسی علائمی مشابه سرماخوردگی در سر را دارند، اما علل آن‌ها معمولاً متفاوت هستند. عفونت‌های سینوسی بیشتر به دلیل عفونت‌های باکتریایی ایجاد می‌شوند، اگرچه گاهی اوقات عفونت سینوسی می‌تواند ناشی از ویروس باشد.

۷. درد مفاصل

alt

درد مفاصل به دلیل نیاز به محبت و آغوش گرم است!

۸. فشار خون

alt

فشار خون به خاطر مشکل عاطفی درازمدتی است که حل نشده باقی مانده!

پس بیاید دیگران را ببخشیم…

خودمان را ببخشیم…

بیشتر محبت کنیم…

کمتر گله و شکایت کنیم…

فراوانتر بخندیم و شادباشیم…

و بدانیم افکار ما بسیار قدرتمند و اثرگذار هستند و تاثیرات بسیار شگفت انگیزی از خود باقی می‌گذارند...به این مطلب امتیاز دهید:
(5 امتیاز , میانگین: 3.2 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها