بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بازیگران مسیحی که موفقیت چشمگیری نیز داشتند را میشناسید ؟ در ادامه این بازیگران را ببینید و بشناسید!

بسیاری از بازیگران ایران پیرو دین مسیحیت هستند که در ادامه این مطلب از سوربان قصد داریم شما را با بیوگرافی بازیگران مسیحی ایرانی بیشتر آشنا کنیم.

alt

بازیگران مسیحی ایران

شاید برایتان جالب باشد اما باید بدانید که بسیاری از بازیگران برتر که نامی آشنا در سینما و تلویزیون ایران دارند مسیحی هستند در ادامه چند تا از این بازیگران را برای شما مطرح می کنیم. همان طور که می دانید دین مسیحیت یکی از دین هایی است که بسیاری از افراد ایران پیرو آن هستند.

  • جمیله شیخی

alt

بنر

جمیله شیخی متولد ۹ اردیبهشت ۱۳۰۹ در زنجان ، بازیگر سینما و تلویزیون است تا مقطع دیپلم تحصیل کرد و در سال ۱۳۳۶ وارد تئاتر شد سپس بازی در تلویزیون ملی قبل انقلاب را تجربه کرد و بعد انقلاب با سریال «پدر سالار» مشهورتر شد.

  • آتیلا پسیانی

alt

یکی دیگر از بازیگران ایرانی که مسیحی هستند آتیلا پسیانی می باشد. آتیلا پسیانی متولد سال ۱۳۳۶ در تهران است. وی لیسانس بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشکده هنر های زیبا دارد و به عنوان یکی از بهترین و با سابقه ترین بازیگران ایرانی شناخته می شود. آتیلا تا به امروز در فیلم های بسیار زیادی ایفای نقش کرده است. این هنرمند دو فرزند پسر و یک دختر دارد دخترش ستاره نیز بازیگر است.

  • ستاره پسیانی

alt

ستاره پسیانی متولد سال ۱۳۶۱ در تهران می باشد. او بیشتر از ۱۵ سال است که بازیگر است و بیشتر کار تئاتر می کند و در سینما و تلویزیون فعالیت کمتری دارد. وی در سال ۱۳۸۸ موفق به دریافت جایزه بهترین بازیگر زن در بیست و هشتمین جشنواره تئاتر فجر شد. او دختر آتیلا پسیانی بازیگر معروف می باشد و دین او همانند پدرش مسیحی می باشد.

  • رامبد جوان

alt

رامبد جوان یکی از بازیگران معروف و با سابقه ایرانی می باشد که طرفداران بسیار زیادی دارد و بسیار محبوب است. وی تحصیل کرده مقطع دیپلم می باشد که بازیگری را از تئاتر شروع کرد و از ۲۴ سالگی جلوی دوربین رفته است و حالا اجرا می کند و تجربه سه زندگی زناشویی هم دارد. دین او مسیحی می باشد.

  • ویشکا آسایش

alt

ویشکا آسایش یکی دیگر از بازیگران مسیحی ایران است که در 16 آبان 1351 در تهران و در یک خانواده 4 نفری متولد شد. او یک خواهر بزرگتر به نام آویسا دارد.

  • ماهایا پطروسیان

alt

ماهایا پطروسیان متولد ۱۳ دی ۱۳۴۸ در تهران، بازیگر است فارغ التحصیل لیسانس رشته تئاتر از دانشگاه هران می باشد، برای ازدواج از مسیحیت به اسلام تغییر دین داد و از تئاتر به عرصه سینمایی و تلویزیون رسیده است. این بازیگر زن معروف هم اکنون شیعه می باشد و باید بدانید که دین مسیح را برای همیشه کنار گذاشته است. همان طور که گفتیم وی برای ازدواج به دین اسلام تغییر دین داد و در حال حاضر مجرد می باشد و ازدواج او به طلاق انجامید.به این مطلب امتیاز دهید:
(21 امتیاز , میانگین: 4.1 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها