بنر
بنر
بنر
بنر
گریم دهه شصتی بازیگران فیلم و سریال های تلویزیونی یکی از گریم های جالب و تداعی کننده خاطراتی می باشد که روی بسیاری از بازیگران انجام شده است.

گریم یکی از مهمترین بخشها در صنعت فیلم سازی است چرا که تاثیر بسزایی در برقراری ارتباط مخاطبان با نقشهای فیلم دارد. در میان بسیاری از فیلمهای ایرانی که تاکنون ساخته شده اند برخی از آنها، داستانهای دهه شصت را روایت می کنند که گریم جالب و مخصوص به خود را نیاز دارد.

در ادامه این مطلب از سوربان برخی از گریم های دهه شصتی بازیگران مرد را در سینما و تلویزیون مشاهده می کنیم.

alt

گریم دهه شصتی بازیگران مرد

حمید گودرزی

بنر

alt

حمید گودرزی متولد 2 آذر 1356 در بروجرد ، بازیگر و مجری تلویزیون است فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری از دانشگاه آزاد تهران می باشد که تابحال سه بار عاشق شده و دو بار ازدواج کرده که یکی از آنها به طلاق ختم شده است.

رضا عطاران

alt

رضا عطاران متولد 20 اردیبهشت 1347 در مشهد ، بازیگر کارگردان و نویسنده است دیپلمه اقتصاد دارد و دانشجوی انصرافی رشته طراحی صنعتی دانشگاه تهران می باشد که در کنار بازی ، خوانندگی و کار تدوین هم کرده است.

پیمان معادی

alt

پیمان معادی کارگردان,بازیگر و فیلمنامه نویس ایرانی متولد 9 تیرماه 1346 در نیویورک می باشد و 46 سال دارد. پیمان معادی فرزند یک زوج ایرانی است که در سال 1970 در نیویورک، آمریکا به دنیا آمد. پدر و مادرش ایرانی ساکن آمریکا بودند، بعد از تولد پیمان در سن 5 سالگی اش به ایران بازگشتند.

حامد بهداد

alt

حامد تفنگساز صابری بهداد با نام هنری حامد بهداد، هنرمند مطرح کشورمان 26 آبان ماه سال 1356 در مشهد متولد شد.

عباس غزالی

alt

عباس غزالی متولد 14 بهمن 1363 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون می باشد تحصیلکرده دیپلم رشته ادبیات علوم انسانی می باشد که در کودکی عشق فوتبال داشت اما در نهایت بازیگری را انتخاب کرد و حالا طرفدار دوآتیشه پرسپولیس است.

امیرحسین رستمی

alt

امیرحسین رستمی متولد 12 بهمن 1354 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه آزاد می باشد که بصورت حرفه ای از مدلینگ شروع و با سریال «دودکش» مشهور شد.

پژمان جمشیدی

alt

پژمان جمشیدی متولد 10 شهریور 1356 در تهران، بازیگر و فوتبالیست سابق است دانشجوی انصرافی رشته مهندسی عمران با 110 واحد پاس کرده است که با 180 سانتی متر قد سال ها «مدافع راست» بود و حالا بعد در عرصه بازیگری می درخشد.

رامبد جوان

alt

رامبد جوان متولد 1 دی 1350 در تهران ، بازیگر ، مجری و کارگردان است تحصیلکرده مقطع دیپلم می باشد که بازیگری را از تئاتر شروع کرد و از 24 سالگی جلوی دوربین رفت و حالا اجرا می کند و تجربه سه زندگی زناشویی هم دارد !

پدرام شریفی

alt

پدرام شریفی متولد 11 مرداد 1366 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشگاه می باشد که از روی صحنه و فیلم کوتاه شروع کرد و در سینما با فیلم بادیگار ، سیانور و متولد 65 حضور موفقی داشت.به این مطلب امتیاز دهید:
(25 امتیاز , میانگین: 4.1 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز