بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
از شنیدن سن بازیگران بالیوود قطعا تعجب خواهید کرد! در ادامه همراه ما باشید تا سن واقعی برخی از ستارگان بالیوود را بدانید.

صنعت فیلم و سینمای هند را بالیوود می‌گویند، با وجود گسترده بودن دنیای بالیوود، برخی از ستارگان آن به‌قدری معروف هستند که حتی کسانی که اهل تماشای فیلم‌های هندی هم نیستند، آنها را می‌شناسند.

در ادامه این مطلب از سوربان به سراغ محبوب ترین و معروف ترین بازیگران بالیوود رفته ایم و سن واقعی آنها را برایتان بازگو کرده ایم که قطعا از شنیدن آن تعجب خواهید کرد! در ادامه ببینید ؛ سن عجیب بازیگران بالیوود ۵۰ ساله هایی که انگار ۲۰ سالشونه!!

alt

سن عجیب بازیگران بالیوود

  • آیشواریا رای

alt

آیشواریا رای باچان (Aishwarya Rai Bachchan) یکی از بازیگران زن هندی است که در ۱ نوامبر ۱۹۷۳ میلادی (۱۰ آبان ۱۳۵۲ شمسی) در شهر منگلور در ایالت کارناتاکا هند متولد شد. او هم اکنون ۴۹ ساله و در شرف پنجاه سالگی است!

  • سلمان خان

alt

عبدالرشید سلیم سلمان خان یکی از مشهور ترین بازیگران و کارگردانان سینمای هند (بالیوود) است. او از سال ۱۹۸۸ تا به امروز در فیلم های زیادی به ایفای نقش پرداخت که مهم ترین آن “هم آپ که هه کُن”  نام داشت و توانست جوایز نفیسی را از این فیلم مال خود کند.

سلمان خان (salman khan) در شهر ایندور واقع در هندوستان، ۲۷ دسامبر ۱۹۶۵ میلادی (۶ دی ۱۳۴۴ شمسی) به دنیا آمد. او هم اکنون ۵۷ ساله است و چند ماه دیگر وارد ۵۸ سالگی می‌شود!

  • کاجول

alt

کاجول با نام کامل کاجول موکرجی به انگلیسی Kajol در 5 اوت 1974 در بمبئی، هند متولد شد او ۴۹ سال سن دارد.

مادرش تانوجا بازیگر و پدرش شومو موکرجی کارگردان و تهیه کننده فیلم بود، پدر او در سال 2008 در اثر ایست قلبی فوت کرد.

  • شاهرخ خان

alt

عبدالرحمن شاهرخ خان معروف به پادشاه بالیوود، سوپر استاری بی همتا در سینمای هند و بالیوود است. او در هند بسیار معروف و محبوب است.  او ۱۷۵ سانتی متر قد دارد و یکی از القاب او سلطان خان است.

شاهرخ خان (Shah Rukh Khan) در ۲ نوامبر ۱۹۶۵ میلادی (۱۱ آبان ۱۳۴۴ شمسی) در شهر دهلی کشور هندوستان به دنیا آمد. او ۵۷ سال سن دارد و در شرف ۵۸ سالگی است.

  • ریتیک روشن

alt

هرتیک روشن متولد ۱۰ ژانویه ۱۹۷۴ در هند، بازیگر است او هم اکنون ۴۹ سال سن دارد.

فارغ التحصیل کالج بازرگانی و اقتصاد می باشد، یک خانواده مشهور هنری دارد و بیشتر با رقص اش در فیلم ها شناخته شد و حالا دو پسر نیز دارد.

  • کارینا کاپور

alt

کارینا کاپور متولد ۲۱ سپتامبر ۱۹۸۰ در هندوستان، بازیگر است او ۴۲ ساله است.

فارغ التحصیل دوساله کالج Mithibai  بمبئی و دانش آموخته سه ماه دوره های میکرو کامپیوتر دانشکده تابستانی هاروارد آمریکا است، این بازیگر هندی لقب bebo را دارد.

  • آکشی کومار

alt

آکشی کومار با نام اصلی راجیو هاری اوم باتیا به انگلیسی Akshay Kumar در 9 سپتامبر 1967 در امریتسار  ایالت پنجاب، هند متولد شد. او ۵۵ ساله است.

پدرش هاروی ام باتیای افسر ارتش بود و مادرش آرنو باتیای بودند.به این مطلب امتیاز دهید:
(148 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)

نظرات شما:
  • عزیزی سه شنبه, 28 شهریور 1402

    عالی


عناوین جذاب امروز