بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه زوج های هنری فیلم و سریال های ترکی را ببینید که واقعی شدند و با هم ازدواج کردند.

گاهی زوجی که در فیلم یا سریالی می‌بینیم،‌ صرفا بازیگرانی‌‌اند که با استعدادی خالص تماشاچی را به عشق سوزان خود به یکدیگر مجاب می‌کنند. در سایر موارد، بازی در آن فیلم منجر به شعله‌ور شدن آتش عشق واقعی بین آن‌ها می‌شود که در نهایت کار به ازدواج و تاتی‌تاتی یک جفت پای کوچولو می‌شود. برخی زوج‌های تلویزیونی و سینمایی هم یافت می‌شوند که در واقعیت و مدت‌ها پیش از اینکه به نمایشگرهای ما راه یابند، ازدواج کرده بوده‌اند.

در ادامه این مطلب از سوربان زوج هایی که در سریال های ترکی کنار هم بودند سپس با هم ازدواج کردند را ببینید.

alt

زوج های محبوب سریال های ترکیه ای که واقعی شدند

اوزگه گورل و سرکان چای اغلو

بنر

alt

اوزگه گورل متولد ۵ فوریه ۱۹۸۷ در ترکیه ، بازیگر سینما و تلویزیون است، دانشجوی انصرافی رشته تجارت از دانشگاه بیکنت می باشد که در مرکز صدر آلیشیک دوره بازیگری دید و حالا در حال تحصیل در رشته مدیریت است.

خانم بازیگر ۱۷۰ سانتی متر قد داشته و وزن خود را در ۵۶ کیلوگرم ثابت نگه داشته است.

اوزگه در سال ۲۰۱۴ و پس از همبازی شدن با سرکان چای اوغلو در سریال فصل گیلاس، با وی وارد رابطه شد و این دو در سال ۲۰۱۸ با یکدیگر نامزد و در سال ۲۰۲۲، در ایتالیا ازدواج کردند. اوزگه روی روابط خصوصی خود بسیار محتاط است و قبل از نامزدی با سرکان، با کسی دیده نشده بود.

فحریه اوجن و بوراک اوزچیویت

alt

فخریه اوجن در 4 ژوئن 1986 در آلمان به دنیا آمد. پدرش از مهاجران ترک و اصالتا اهل شهر کاوالای یونان و مادرش اصالتا از قوم چرکس قفقاز می‌باشد، او همچنین سه خواهر به نام‌های آیشه، نشه و دمت دارد.

فخریه درباره آشنایی‌اش با بوراک گفته است: ما نخستین بار همدیگر را سر صحنه فیلمبرداری سریال حریم سلطان دیدیم، من برای تست یکی از نقش‌ها رفتم بود و گروه مشغول فیلمبرداری یکی از سکانس‌هایی بود که بوراک در آن بازی می‌کرد.

من آنجا بوراک را از نزدیک دیدم و با هم یک احوال پرسی مختصر هم داشتیم.

در 29 ژوئن 2017 فخریه اوجن 31 ساله با بوراک اوزچیویت بازیگر نام آشنای ترکیه به صورت رسمی ازدواج کرد که ثمره این زندگی یک فرزند به نام کارات متولد 13 آوریل 2019 می‌باشد.

نسلیهان اتاگول و کادیر دوغلو

alt

نسلیهان آتاگول متولد ۲۰ اگوست 1992 اسـت. نسلیهان آتاگول بازیگر اهل ترکیه اسـت. او دانش‌آموخته‌ي رشته‌ي تئاتر در دانشگاه یدی تپه در استانبول اسـت. مادر نسلیهان اصلیت روسی دارد و پدر او اهل کشور ترکیه اسـت . او در دانشگاه تئاتر مشغول بـه تحصیل اسـت. نسلیهان از سال ۲۰۰۶ فعالیت خود در رشته بازیگری در دنیای سینما و تلویزیون را آغاز نمود.

نسلیهان درسال ۲۰۱۴ با بازی در سریال fatih harbiye با Kadir Dogulu همبازی بود کـه با قدیر دوغولو دراین سریال اشنا شدند و این دوستی دو سال صورت گرفت ودر سال ۲۰۱۶ نسلیهان آتاگول و قدیر دوغولو دو بازیگر مشهور ترکیه باهم ازدواج کردند. از فیلم‌ها یا برنامه‌هاي تلویزیونی‌اي کـه او در آن نقش داشته‌اسـت میتوان بـه اُکیاو برگ‌ریزان اشاره کرد.

باریش اردوچ و گوپسه اوزای

alt

باریش آردوچ متولد ۹ اکتبر ۱۹۸۷ در سوئیس، بازیگر است، فارغ التحصیل آکادمی ورزشی دانشگاه Kayseri Erciyes ترکیه می باشد از تئاتر شروع کرد و با تلویزیون به شهرت رسید و تابحال دو جایزه پروانه طلایی را برده است.

باریش از سال ۲۰۱۴ در یک رابطه عاشقانه با گوپسه اوزای بازیگر مشهور ترکیه دارد که گفته می شود در آینده نزدیک احتمالا با یکدیگر ازدواج خواهند کرد.به این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها