بنر
بنر
بنر
بنر
متوسط قد خانم ها در ایران ۱۶۰ سانتی متر است اگر شما هم قدی نسبتا کوتاه دارید پاییز امسال را با استایل هایی که در ادامه معرفی می‌کنیم خوشتیپ ترین باش! البته که هر شخصی با هر قد و هیکلی زیباست.

یکی از دغدغه‌های بسیاری از افراد انتخاب استایل‌های پاییزی متناسب با قد آن‌ها است. چرا که این استایل‌ها باید به‌اندازه کافی جذاب بوده و مرتب و شیک هم به‌ نظر برسد. بسیاری از افراد استایل‌های پاییزی خود را به‌ نحوی انتخاب می‌کنند که کاملاً عادی به‌ نظر می‌رسد، اما بااین‌حال زیبا و جذاب است.

از سوی ديگر شما می‌توانید یک استایل و یا تیپ پاییزی شیک برای خود انتخاب کنید که با قد شما هم در تناسب و سازگاری کافی باشد. در حال حاضر افراد مختلف، قدهای کوتاه، بلند و یا متوسط دارند؛ بنابراین باید به‌ دنبال انتخاب و یا ترکیب لباس‌هایی باشند که با قد و قامت آن‌ها هم‌سویی و تطابق کافی داشته باشد. استایل های پاییزی برای دختر خانم های قد کوتاه زیادی وجود دارد در ادامه همراه ما باشید تا ۹ ست زیبا و خفن پاییزی برای دختران قد کوتاه را ببینیم.

alt

استایل پاییزی مناسب برای دختران قد کوتاه

جالب است بدانید که متوسط قد زنان ایرانی، 160 سانتی‌متر است. افرادی که بلندی قدشان، در دو طرف طیف نرمال قرار می‌گیرد، کار سختی برای انتخاب لباس و مانتو در پیش دارند. گاهی یک انتخاب اشتباه، می تواند قد شما را از چیزی که هست کوتاه‌تر نشان دهد. در مورد انتخاب لباس افراد قد کوتاه، فاکتورهای مهم زیادی باید مورد بررسی قرار بگیرند. اگر در ذهن شما این سوال وجود دارد که زنان و دختران قد کوتاه چگونه لباس بپوشند؟ چه استایل های پاییزی را میتوانند امتحان کنند و در پاییز امسال چطور لباس ها را باهم ست کنند در ادامه همراه ما باشید چراکه میخواهیم ست های پاییزی جذاب برای خانم هتی قد کوتاه را به شما نشان دهیم شما عزیزان میتوانید برای استایل های پاییزی خود از این استایل ها ایده بگیرید.

بنر

۹ ست پاییزی خفن برای دختران قد کوتاه

استایل پاییزی با ترنچ کت

alt

استایل خاص پاییزی با کت فوتر

alt

 شکت و استایل های شیک پاییزی

alt

انواع لباس های تدی در استایل های پاییزی

alt

استایل های لاکچری با چرم

alt

ست خاص پاییزی با جیر

alt

با پالتو اینجوری ست کن

alt

کاپشن و پافر و استایل های زیبای پاییزی

altبه این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها