بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه با بازیگران ایرانی که خواننده شدند و شانس خود را در عرصه خوانندگی هم امتحان کردند آشنا شوید.

کمتر کسی را روی این کره‌خاکی می‌توان یافت که سودای شهرت در سر نداشته باشد. قدرت و ثروت دو پدیده جذاب و شاید آرزوی هر انسانی در این جهان باشند اما به جرأت می‌توان گفت «شهرت» از هر دوی این موارد اغوا‌کننده‌تر است.

بسیارند افراد متمول یا قدرتمند چه به لحاظ سیاسی و چه موقعیت اجتماعی که حاضرند مبالغی گزاف برای کسب شهرت در میان مردم هزینه کنند. در جامعه امروزی و درواقع از زمانی که رسانه‌های صوتی و تصویری و در سال‌های اخیر شبکه‌های مجازی به پدیده‌ای فراگیر در جهان تبدیل شدند، همیشه سه رشته جذاب هنری، به‌زعم مردم آسان‌ترین راه برای دستیابی به شهرت بوده‌اند.

بازیگران، خوانندگان و ورزشکاران مخصوصا فوتبالیست‌ها چهره‌هایی هستند که می‌توانند ره صد ساله را یک‌شبه پیموده و به الگو و حتی آرزوی میلیون‌ها جوان تبدیل شوند.

تصور چاپ عکسی بزرگ روی سر در سینماها و بیلبوردها، حضور هزاران نفر در سالن‌های کنسرت و تشویق‌های بی‌امان آنها، سیل چند ١٠‌هزار نفری مشتاقان فوتبال در ورزشگاه‌ها و صدا زدن دسته‌جمعی یک «نام» به قدری لذت‌بخش است که در سال‌های اخیر شاهد هزینه‌های چند صد میلیونی برخی از افراد جامعه برای انتشار یک آلبوم موسیقی یا حضور در یک فیلم برای ستاره‌شدن بوده‌ایم.

بنر

عده معدودی از این فهرست بلندبالا خود را از دیگران جدا کرده و به چهره‌ای شاخص و محبوب و به اصطلاح «سلبریتی» تبدیل می‌شوند. بازیگران، خوانندگان و ورزشکاران بسیاری را می‌توان نام برد که عکس و پوستر آنها روی دیوار اتاق‌های خانه‌ها دیده می‌شود.

هر چند بسیاری بر این باورند مردم تلاش زیادی انجام می‌دهند تا به چهره شناخته‌شده‌ای در جامعه تبدیل شوند و شاهد هجوم هواداران برای گرفتن عکس سلفی و امضا باشند اما زمانی که به یک ستاره تبدیل می‌شوند با بر چشم زدن عینک دودی و فاصله‌گرفتن از رسانه‌ها و مردم سعی در دوری از جامعه دارند.نکته جالب در این میان تلاش برخی از ستاره‌های سینما، موسیقی و ورزش برای ورود به دو رشته جذاب دیگر است.

در سال‌های گذشته به کرات شاهد حضور فوتبالیست‌ها در عرصه موسیقی و سینما بودیم. ورزشکارانی مانند پژمان جمشیدی و علی انصاریان، دو بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس پس از آویختن کفش‌ها، شانس خود را در قاب تلویزیون و روی پرده‌های سینما امتحان کردند.

بازیکنانی مانند نیما نکیسا، رضا عنایتی و در جدیدترین اتفاق شیث رضایی و حتی خود پژمان جمشیدی پای به استودیوهای ضبط صدا گذاشتند و دست به انتشار قطعه و حتی آلبوم موسیقی زدند.

تجربه‌هایی که به ندرت موفق بوده و با استقبال مخاطب مواجه شده‌اند. در این میان حضور در دنیای موسیقی برای سلبریتی‌ها به‌خصوص ستاره‌های سینما بسیار جذاب است و بازیگران زیادی در سال‌های گذشته حداقل یک بار شانس خود را حتی در حد تجربه شخصی امتحان کرده‌اند. در این مطلب از سایت سوربان تجربه تعدادی از سرشناس‌ترین بازیگران سینما و تلویزیون ایران در دنیای موسیقی را مرور می‌کنیم و با بازیگرانی که خواننده شدند آشنا می‌شویم.

alt

بازیگران مشهوری که خواننده شدند

بهرام رادان

alt

مهدی پاکدل

alt

مهران مدیری

alt

محمدرضا علیمردانی

alt

محمدرضا گلزار

alt

کامران تفتی

alt

امین حیایی

alt

سید جواد رضویان

alt

حمید گودرزی

alt

محمدرضا فروتن

alt

احسان کرمی

alt

محمدرضا هدایتی

alt

رضا عطاران

alt

سید شهاب الدین حسینی

alt

حامد بهداد

alt

مرحوم فتحعلی اویسی

alt

برزو ارجمند

alt

اشکان خطیبی

alt

امیرحسین آرمان

alt

رضا رویگری

altبه این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها