بنر
بنر
بنر
بنر
ترکیب رنگ هایی که در ادامه به شما معرفی میکنیم را در استایلتان به کار ببرید تا یک استایل بی نقص و شیک و لوکس برای خود سازید!

کسب مهارت در ترکیب رنگ ها آسان تر از چیزی است که فکر می کنید. به چرخه رنگ ها نگاهی بیندازید تا با رنگ های مکمل آشنا شوید. این رنگ ها در چرخ دنده رنگ در جهت کاملاً روبروی هم قرار دارند. به عنوان مثال رنگ آبی و نارنجی رنگ های مکمل هستند به همین دلیل همراه با هم بسیار زیبا به نظر می رسد. شما می توانید با انتخاب این رنگ های تاثیرگذار که چشم ها را به سوی خود جذب می کند کمد لباس هایتان را به روز کنید.

در این مطلب از سوربان با ۷ ترکیب رنگ جذاب که استایلت رو لوکس نشون میده آشنا خواهید شد، برای داشتن یک استایل شیک و لوکس میتوانید از این ترکیب رنگ ها استفادا کنید.

alt

۷ ترکیب رنگی که استایلت رو شیک میکنه

نسکافه ای و مشکی

بنر

alt

آبی و کرم

alt

طوسی و سفید

alt

آجری و کرم

alt

مشکی و سفید

alt

احتمالاً همین الآن هم این دو رنگ در کمد لباس های شما هستند. به دلیل اینکه این رنگ ها برای همه تناژ های پوستی زیبا به نظر می‌رسد همه افراد به راحتی می‌توانند از این ترکیب رنگ استفاده کنند. شما می توانید از الگوهای سیاه و سفید مانند راه راه سیاه و سفید ،چهارخانه سیاه و سفید ، خال خال سیاه و سفید ، طرح های گلدار و انواع الگو های دیگر در این ترکیب رنگ انتخاب کنید. با انتخاب اکسسوری ها و یا لایه های دیگر لباس مانند کت یا ژاکت وسایل تان کمی رنگ اضافه کنید.

به عنوان مثال یک پیراهن راسته سیاه و سفید طرح دار یا پیراهن پیچیده شده با کفش پاشنه بلند بند دار قرمز ست کنید. این ست لباس با یک کت فیت تن به رنگ طوسی که روی آن می پوشید بسیار زیبا خواهد شد. این ترکیب رنگ برای ملاقات های کاری و همچنین شرکت در مهمانی ها بعد از ساعت کاری کاملا مناسب می باشد.

طوسی و آبی

alt

رنگ های نود

alt

رنگ هایی را انتخاب کنید که مکمل یکدیگر هستند

ممکن است ترکیب رنگ ها برای لباس های تان کمی دشوار به نظر برسد اما زمانی که رنگ هایی را که با پوست شما همخوانی دارند را با هم هماهنگ می کنید به طور ناخودآگاه انگار این توانایی در شما وجود دارد. در کمترین زمان شما قادر خواهید بود که روشن ترین رنگ ها و خاص ترین ترکیب رنگ ها را با اعتماد به نفس و زیبا در استایل تان استفاده کنید.به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها