بنر
بنر
بنر
بنر
اگر برایتان جالب است بدانید کدام بازیگران و هنرمندان مشهور کورد تبار هستند ادامه این مطلب را از دست ندهید.

سینما و تلویزیون ایران بازیگران و هنرمندان زیادی از مناطق مختلف ایران به خود دیده است. امروز در این مطلب از سوربان می خواهیم تصاویری از بازیگران کورد تبار سینما و تلویزیون ایران را برای شما قرار دهیم.

alt

سعید آقاخانی با ساخت نون خ بازیگران کرد زیادی را به سینمای ایران معرفی کرد. تصاویری از بازیگران معروف کورد را در ادامه ببینید.

با بازیگران کورد تبار سینما و تلویزیون ایران آشنا شوید

هنرمندان زیادی در سینمای ایران حضور دارند که اصالتا کرد هستند و محل زندگی شان بنابر شغلشان در تهران است. در ادامه به معرفی این چهره ها می پردازیم.

هوتن شکیبا

alt

هوتن شکیبا بازیگر نقش حبیب سریال لیسانسه ها و عبدالحمید شبی که ماه کامل شد یکی دیگر از هنرمندان کورد سینمای ایران است که ارتباط نزدیکی با نوید محمدزاده همشهری اش دارد.

نوید محمدزاده

alt

نوید محمدزاده بازیگر جوان و درخشان این روزهای سینما که جوایز متعددی در سینمای ایران کسب کورد یکی از بازیگران کرد سینمای ایران است که اگر سری به صفحه اینستاگرامش بزنید استفاده از لغات کوردی بسیار زیاد به چشم میخورد.

فرهاد اصلانی

alt

فرهاد اصلانی بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون کشورمان یکی دیگر از هنرمندانی است که در شهر بیجار کردستان متولد شد. این هنرمند کشورمان یکی دیگر از کوردهای غیور سینما است که بازی های درخشانی از او در سینما و تلویزیون وجود دارد.

سعید آقاخانی

alt

سعید آقاخانی بازیگر و کارگردان کشورمان یکی دیگر از هنرمندانی است در بیجار کردستان متولد شد و با ساخت سریال نون خ که در کرمانشاه مقابل دوربین رفت و زبان کوردی در آن استفاده میشد اصالت خود را در معرض نمایش گذاشت.

شیلا خداداد

alt

شیلا خداداد بانوی هنرمند سینما و تلویزیون کشورمان یکی دیگر از هنرمندان کورد تبار کشورمان است که در برنامه خندوانه از تولد مادرش در مهاباد و کورد و ترک بودنشان صحبت کرد.

علی شادمان

alt

علی شادمان بازیگر جوان و خوش آتیه کشورمان یکی دیگر از بازیگران کورد میباشد.

الهام پاوه نژاد

alt

خانم الهام پاوه نژاد نیز از هنرمندان معروف کورد کشورمان است.به این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها