بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه بررسی کردیم که بهترین مدل گردنبند برای هر مدل یقه‌ کدام است تا زمانی که برای رفتن به مهمانی رسمی یا دورهمی دوستانه آماده می‌شوید یا حتی زمانی که تصمیم دارید برای دل خودتان استایلی درخشان و زیبا داشته باشید، برای انتخاب گردنبند مناسب دچار تردید و دودلی نشوید.

گردنبند یکی از اکسسوری‌های مهم و تاثیرگذار در استایل است و گردنبندهای متنوعی با طرح‌ها، طول‌ها و مدل‌های مختلف وجود دارد. خیلی از ما زمانی که می‌خواهیم به مهمانی برویم مردد می‌شویم که بهترین مدل گردنبند برای یقه لباس ما کدام است؟

با توجه به گستردگی مدل گردنبند تصمیم‌گیری برای ما سخت‌تر می‌شود. هرچند گردنبند ساده، شیک و اصلی حتما باید در کمد لباس هر کسی باشد اما دلیل این نمی‌شود که در همان مدل (هرچقدر هم شیک و خاص باشد) گیر کنیم.

مهم‌ترین قانون برای انتخاب گردنبند مناسب پیروی از مدل یقه می‌باشد. به عبارتی باید ببینیم بهترین مدل گردنبند برای هر مدل یقه لباس کدام است؟ نگران نباشید ما اینجا هستیم تا به شما در تصمیم‌گیری درباره اینکه چه گردنبندی با چه لباسی مناسب است، کمک کنیم و نکات لازم در این زمینه را بیان کنیم؛ با ما تا انتهای این مطلب از سوربان همراه باشید.

خانم های خوش استایل بخوانند ؛ با هر مدل یقه چه گردنبندی بندازیم؟!

نکات کلیدی در انتخاب بهترین مدل گردنبند متناسب با مدل یقه

هرگز انتخاب مدل گردنبند را دست کم نگیرید. یک گردنبند صرفا یک اکسسوری تزئینی نیست بلکه بیان‌گر سبک استایل شماست؛ پس انتخاب آن را سرسری نگیرید. قبل از هرچیز باید این نکات را در نظر داشته باشید:

  • دوست دارید توجه سایرین به چه چیزی جلب شود؟ صرفا به گردنبند توجه کنند یا گردنبند بر لباس شما تاکید کند و آن را کامل کند؟
  • کجا می‌خواهید نقطه کانونی باشد؟ زیرا هر قسمتی که گردنبند قرار بگیرد توجه‌ها به همان قسمت جلب می‌شود.
  • مدل یقه لباس شما چگونه است؟ مدل یقه لباس نقش مهمی در انتخاب مدل گردنبد دارد.

با هر مدل یقه چه گردنبندی بندازیم؟

گاهی ست کردن گردنبند با لباس مجلسی یا حتی استایل روزمره بسیار چالش‌برانگیز به نظر می‌رسد، اما اگر بدانید، گردنبد مناسب هر یقه لباس کدام است، می‌توانید راحت‌تر و دقیق‌تر تصمیم بگیرید. ما در زیر انواع یقه و گردنبند مناسب هر مدل یقه را برایتان می‌آوریم:

گردنبند مناسب برای یقه هفتی شکل

خانم های خوش استایل بخوانند ؛ با هر مدل یقه چه گردنبندی بندازیم؟!

برای انتخاب بهترین گردنبد برای یقه هفت گزینه‌های بسیاری را داریم که با آن زیبا و شگفت‌انگیز می‌شوند. چون این مدل یقه معمولا باریک و کشیده می‌شود (میزان باریک بودن یا کشیدگی آن متفاوت است) یکی از گردنبندهای مناسب آن، گردنبندی است که یک هفت کوچک‌تری ایجاد کند و در واقع گردنبد شما باید دقیقا داخل یقه لباس شما قرار بگیرد و پهن‌تر یا بلندتر از آن نباشد.

گردنبندهایی با آویز نوک تیز هم انتخاب به‌جایی می‌باشند. همچنین از دیگر گردنبندهای مناسب یقه هفت می‌توان به چوکر و زنجیرهای لایه‌ای و کوتاه اشاره کرد. گردنبندهای لایه‌ای از آن دسته از گردنبندهای جذاب و منحصر به فردی است که در کمد لباس اغلب سلبریتی‌ها پیدا می‌شود. از دیگر انتخاب‌هایی که می‌توانید برای یقه هفت داشته باشید گردنبندهایی با مهره‌های درشت است که برای لباس‌های ساده و بدون جزییات مناسب است.

گردنبند مناسب برای یقه خشتی(مربعی)

خانم های خوش استایل بخوانند ؛ با هر مدل یقه چه گردنبندی بندازیم؟!

یقه‌های مربعی چون زاویه و خطوط مستقیم و تیزی دارد، انتخاب را دشوار و پیچیده می‌کند و هر انتخابی که می‌کنید باید خطوط مستقیم نداشته باشد. اما بهترین انتخاب گردنبند کوتاه برای یقه مربعی است جوری که دقیقا روی استخوان ترقوه (گردنبند یقه‌ای) شما بیافتد و از یقه بلندتر نباشد.

اگر گردنبند بلند استفاده کنید توجه را به سمت سینه‌ها می‌برد و نیمه تنه بالایی را کوتاه‌تر نشان می‌دهد. می‌تواند از یک گردنبند ظریف با خطوط مورب و نرم استفاده کنید یا از گردنبند چندتایی ظریف استفاده کنید. اگر می‌خواهد جلوه و هیجان بیشتری به خرج دهید گردنبند چوکر ظریف و نازک هم مناسب است.

گردنبند مناسب یقه دکلته

خانم های خوش استایل بخوانند ؛ با هر مدل یقه چه گردنبندی بندازیم؟!

ایده‌آل‌ترین و مناسب‌ترین مدل گردنبند برای لباس دکلته قطعا  گردنبند دولاین کوتاه یا چوکر خواهد بود که علاوه بر لوکس و خاص بودن حسی از ظرافت را به استایل مجلسی شما می‌افزاید. گردنبند چوکر مروارید یا چوکر کار شده با جواهرات بهترین انتخاب هستند. حتی می‌توان برای زیباتر کردن استایل مجلسی خود گردنبندهای چوکری را انتخاب کنید که سنگ‌هایی همرنگ لباستان دارد.

اگر از آن دسته افرادی هستید که شیفته استایل‌های کلاسیک هستند حتما از گردنبند مروارید چوکر استفاده کنید که ظاهری شیک و کلاسیک به شما بدهد اما اگر اهل کارهای مدرن‌تر هستید گردنبد چوکری که پر از نگین یا الماس باشد با لباس دکلته شما ظاهری درخشان و منحصر به فرد می‌دهد.

گردنبند مناسب یقه گرد

خانم های خوش استایل بخوانند ؛ با هر مدل یقه چه گردنبندی بندازیم؟!

اگر یقه لباس شما گرد است گردنبند گرد بهترین انتخاب می‌باشد. از انداختن گردنبندهای نوک تیز که به حالت V مانند هستند اجتناب کنید و  اگر یقه لباستان گرد و باز است، سعی کنید طول گردنبند جوری باشد که روی یقه یا خارج از روی لباس نیفتد اما یقه لباس گرد بسته از این قانون مستثناست. توصیه می‌کنیم که اگر لباستان پر جزییات است، گردند ظریف و اگر ساده است می‌خواهید به آن زرق و برق بیشتری بدهید، گردنبدی درشت و البته منحنی مانند که با انحنای یقه لباستان جور دربیاید؛ استفاده نمایید. از بهترین انتخاب ها برای یقه گرد گردنبند چوکر است.

گردنبند مناسب یقه اسکی

وقتی صحبت از ست کردن گردنبند با لباس به میان می‌آید، شاید فکر کنید، انتخاب گردنبند مناسب یقه اسکی سخت باشد؛ اما می‌توانید یک زنجیر آویز کوچک و جذاب یا حتی یک گردنبند شکیل اپرای سنگین را استفاده کنید. کار سنگین و درشت جذاب‌تر و جسورانه‌تر می‌شود اما هر کدام از آن‌ها را انتخاب کنید، زیبا می‌شود و می‌توانید یک استایل زمستانی شیک و کامل  را داشته باشید. اگر یک جفت گوشواره آویز بلند و زیبا هم به استایل‌تان اضافه کنید؛ زیباتر خواهد شد.

گردنبند مناسب یقه دلبری

لباس‌های یقه دلبری یکی از جذاب‌ترین لباس‌هایی است که ظرافت زنانه را نشان می‌دهد. در مورد انتخاب گردنبند مناسب یقه دلبری چند نکته کلیدی وجود دارد که باید رعایت کنید تا زیبایی آن را بیشتر نمایان شود.  اولین نکته اینکه گردنبندی را انتخاب کنید که از یقه بلندتر نباشد و دقیقا داخل آن قرار بگیرد و به هیچ وجه روی خط یقه هم قرار نگیرد تا زیبایی و جلوه یقه از بین نرود. گردنبندهایی که مهره‌های آویز دارند یا گردنبندی‌هایی با پلاک‌های زیبا و یا حتی یک
گردنبند چوکر ظریف و نازک هم با یقه دلبری انتخاب‌های به‌جایی هستند.

اگر گردنبند شما به‌گونه‌ای باشد که آویز آن انحنای یقه دلبری لباستان را تکمیل کند، عالی می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم گوشواره بیخ گوشی ریزی استفاده کنید تا تمرکز بیشتر روی یقه و گردنبند بماند.

گردنبند مناسب یقه قایقی

لباس‌هایی که یقه قایقی دارند، تمرکز را روی شانه‌های شما می‌آورند و برای متعادل کردن آن می‌توانید از گردنبندهای درشت یا چند رشته‌ای استفاده کنید. این یک نظر شخصی است و خودتان باید تصمیم نهایی را بگیرید اما لباسی با این مدل یقه بدون گردنبند و با یک جفت گوشواره آویز درشت و شاخص هم بسیار دلربا و خیره‌کننده می‌شود. در انتها این تصویر کیت میدلتون به ما اثبات می‌کند که چوکر هم می‌تواند، انتخابی شگفت‌انگیز و خاص برای یقه قایقی باز باشد.



به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز