بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
آیا می‌دانید در تهیه جهیزیه کدام موراد ضروری و کاربردی هستند؟ در ادامه به شما خواهیم گفت کدام وسایل جهیزیه ضروری و کاربردی هستند و کدامیک ضرورت کمتری دارند.

لیست کامل لوازم ضروری و کاربردی جهیزیه از نظر اکثر مردم

لوازم کاربردی جهیزیه ؛ آیا میدانید برای تهیه جهیزیه عروس، کدام وسایل اولویت بیشتری دارند؟ آیا میدانید کدام وسایل ضروری هستند و کدام غیر ضروری؟ اولویت خرید در تهیه جهاز، با کدام وسایل است؟ برای دکوراسیون خانه عروس چه لوازمی لازم است؟ برای آشپزخانه به چه وسایلی از همه بیشتر احتیاج هست؟ در این مقاله از سوربان ، لیست کامل جهیزیه عروس به تفکیک ضروری و غیر ضروری بودن را مشاهده خواهید کرد. شما با وجود این لیست، خرید راحت‌ تر و هدفمند تری را تجربه خواهید کرد.

alt

در ایران جهیزیه بیشتر به وسایل مختلف درون خانه گفته می شود که جهت رفع نیازهای روزمره و زندگی مورد استفاده قرار می گیرند. وسایل چیدمان درون هال و پذیرایی، وسایل اتاق خواب، اقلام پذیرایی، تمامی تجهیزات آشپزخانه، وسایل مورد استفاده در حمام و دستشویی و… جزو جهیزیه محسوب می شوند. در برخی فرهنگ ها همراه آوردن جهیزیه با عروس موجب کثر شان برای خانواده داماد بوده و داماد و خانواده داماد موظف به تهیه منزل و خرید و تدارک دیدن تمامی وسایل موردنیاز منزل می باشند. این مطلب در برخی مناطق ایران نیز صادق می باشد.

برخی خانواده ها نیز طی توافقاتی که دو طرف خانواده عروس و داماد با هم دارند و عروس مالک مغازه یا خانه یا ماشین و یا زمین است دیگر هیچگونه جهازی با خود به خانه مشترک نبرده و تامین وسایل منزل و باقی خریدها به خانواده داماد سپرده می شود. و یا اینکه خرید وسایل منزل بین دو خانواده تقسیم شده و هرکدام بخشی از آن ها را خریداری خواهند کرد.

بنر

لیست کامل لوازم ضروری و کاربردی جهیزیه

alt

alt

alt

alt

altبه این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها