بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
اگر مراسم بله برون در پیش دارید حتما یادتان باشد عکس هایی را به عنوان یادگاری در این مراسم بگیرید شما میتوانید از ژست های زیبایی که در ادامه آورده ایم ایده بگیرید.

بله برون یکی از پر استرس‌ترین مراسم‌ها برای هر دختر و پسری است که قصد دارند تمام سال‌های باقی عمرشان را باهم تقسیم کنند، مراسم بله برون به منظور گرفتن بله رسمی از عروس، آشنایی بیشتر بزرگترهای فامیل عروس و داماد با یکدیگر و همچنین گذاشتن قول و قرارهای ازدواج، برگزار می‌شود.

مراسم بله برون مراسمی است که بعد از جلسات خواستگاری و آشنایی دو خانواده برگزار می‌شود، در یک شب خانواده عروس و داماد به همراه بزرگتر‌ها در منزل عروس جمع می‌شوند و ضمن آشنایی بیشتر، به صحبت در خصوص مسائلی مثل مهریه، شیربها، تاریخ عروسی و… می‌پردازند.

alt

البته که امروزه در بسیاری خانواده‌ها این مراسم به صورت کاملا تشریفاتی و بیشتر به منظور آشنایی و حفظ احترام بزرگتر‌های فامیل انجام می‌شود و پیش‌تر عروس و داماد آینده و خانواده‌ها در جلسات خصوصی‌تر خانوادگی‌شان بر سر این مسائل توافق کرده‌اند.

بنر

در ادامه این مطلب از سوربان چند ایده خاص و جذاب عاشقانه برای عکس در مراسم بله برون برایتان آورده ایم که قطعا دوستشان خواهید داشت، پس اگر مراسم بله برون در پیش دارید حتما یادتان باشد عکس هایی را به عنوان یادگاری در این مراسم بگیرید شما میتوانید از ژست هایی که در ادامه آورده ایم ایده بگیرید.

ایده عکس شب بله برون

alt

alt

ژست عکس روز بله برون

alt

alt

ژست عکس مراسم بله برون

alt

 

ایده عکس روز بله برون

alt

ایده عکس مراسم بله برون

alt

ژست عکس نامزدی در خانه

alt

ژست عکس با حلقه نامزدی

alt

ایده عکس عاشقانه بله برون

altبه این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها