بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه مروری داریم بر پولسازترین بازیگران سال های اخیر سینما و شبکه نمایش خانگی در این لیست ۹ بازیگر مرد و ۲ بازیگر زن حضور دارند!

صنعت سینما و شبکه نمایش خانگی ایران از مهم و البته جذاب‌ترین حوزه‌هایی است که به دلیل فراگیری و اهمیتی که دارد همواره در طول چند سال اخیر اتفاقات بسیاری را تجربه کرده است که مرور آن‌ها در پایان سال می‌تواند برای علاقه‌مندان به هنر هفتم جذابیت خاصی داشته باشد که از آن جمله می‌توان به پولسازترین بازیگران سال های اخیر سینما و نمایش خانگی در سال های اخیر اشاره کرد.

alt

پولسازترین بازیگران سال های اخیر سینما و شبکه نمایش خانگی

صنعت سینما و شبکه نمایش خانگی در سال های اخیر سوپراستار های زیادی را به خود دیده است که هر کدام برای یک فیلم کافی بوده تا رکورد فروش در گیشه سینما را بزند!

در ادامه این مطلب از سوربان تعدادی از بازیگران پولساز که توانسته اند در سال های اخیر سینما و شبکه نمایش خانگی بدهند را معرفی کرده ایم تا انتها همراه ما باشید.

بنر

برای آنکه مروری داشته باشیم بر پولسازترین بازیگران سینما و شبکه نمایش خانگی باید تنها به بازیگرانی که نقش اول و اصلی را در این فیلم‌ها ایفا کرده‌اند عنوان پولسازترین‌های سال را اختصاص داد، چرا که فارغ از محتوا و مضمون فیلم، حضور آن‌ها عامل اصلی است که نقش موثری در آوردن مخاطبان به سینما داشته است و صرفا حضور کوتاه یک بازیگر در فیلمی که خوب فروخته است دلیل بر این نمی‌شود که او در فروش آن نقش موثری داشته است.

پولسازترین بازیگران سینما و شبکه نمایش خانگی در سال های اخیر چه کسانی بودند؟

1.  پژمان جمشیدی

alt

2.  رضا عطاران

alt

3.  جواد عزتی

alt

4.  الناز شاکردوست

alt

5.  هوتن شکیبا

alt

6.  پارسا پیروزفر

alt

7.  محمدرضا گلزار

alt

8.  شهاب حسینی

alt

9.  بهرام رادان

alt

10.  نوید محمدزاده

alt

11.   پریناز ایزدیار

altبه این مطلب امتیاز دهید:
(3 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها