بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
یکی از موفق ترین و دوستداشتنی ترین سریال های طنز تلویزیون به کارگردانی مجید صالحی سریال ۴*۳ بود در ادامه تصاویری جالب ببینید از تغییرات شوکه کننده بازیگران سریال سه در چهار پس از ۱۵ سال!

سریال سه در چهار یک سریال طنز پر مخاطب تلویزیون ایران می باشد که تاکنون چندین بار از شبکه های مختلف تلویزیون پخش شده است.

alt

این سریال داستان ۲ باجناق می باشد که یکی از آنها به اسم رحمان، راننده تاکسی می باشد و دیگری به اسم سیروس، آرایشگاه دارد. بعد از قبول شدن فرزندانشان در دانشگاه آزاد، دیگر توان اداره خرج زندگی را ندارند و تصمیم می گیرند که یک شرکت خدماتی راه اندازی کنند و در این میان اتفاقات جالب و خنده دار برای آنها پیش می آید.

سه در چهار، مجموعهٔ تلویزیونی محصول شبکه یک است که پخش آن از ۲۰ خرداد ۱۳۸۷، آغاز شد و در ۱۹ مرداد همان سال به پایان رسید. کارگردانی این مجموعه به عهدهٔ مجید صالحی بوده و فیلم‌نامه‌اش نیز توسط علیرضا مسعودی به نگارش درآمده است. در این مجموعه، بازیگران مختلفی از جمله محمد کاسبی، علی صادقی، مهران رجبی، نادیا گلچین، شهره لرستانی، مریم سلطانی، اشکان اشتیاق، سولماز آقمقانی، آناهیتا افشار، مجید صالحی و شهرام قائدی به هنرمندی پرداخته‌اند.

بنر

اگر این سریال خاطره انگیز را دیده باشید قطعا برایتان جالب خواهد بود بدانید بازیگران این سریال پس از ۱۵ سال کجا هستند و چه شکلی شدند اگر دوست دارید بدانید بازیگران سریال سه در چهار بعد از ۱۵ سال چه شکلی شدند و کجا هستند تا انتها همراه این مطلب از سوربان باشید.

تغییرات شوکه کننده بازیگران سریال سه در چهار پس از 15 سال

علی صالحی در نقش بیژن 43 ساله

alt

سلماز آقمقانی در نقش لیلا 39 ساله

alt

مجید صالحی در نقش امیر 48 ساله

alt

مازیار لرستانی در نقش حنا 57 ساله

alt

زنده یاد نادیا دلدار گلچین در نقش طلا فوت در 57 سالگی

alt

محمد کاسبی در نقش رحمان 72 ساله

alt

مهران رجبی در نقش سیروس 63 ساله

alt

مریم سلطانی در نقش مریم 49 ساله

alt

اشکان اشتیاق در نقش کیوان 39 ساله

alt

آناهیتا افشار در نقش مرضیه 37 ساله

alt

شهرام قاعدی در نقش مهندس عظیمی 48 ساله

alt

مجید شهریاری در نقش سرگرد نصرتی 63 ساله

alt

مجید یاسر در نقش سمیر 47 ساله

alt

حسام الدین صالحی در نقش احسان 26 ساله

altبه این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها