بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
سریال زیر آسمان شهر یکی از خاطره انگیزترین و محبوب ترین سریال های طنز ایرانی است که در دهه هشتاد پخش میشد در ادامه تصاویری ببینید از تغییر چهره و سرنوشت بازیگران این سریال بعد از گذشت ۲۳ سال!

مجموعه تلویزیونی زیر آسمان شهر یکی از خاطره انگیزترین سریالهای ایرانی می باشد. این مجموعه در دهه هشتاد پخش می شد و بینندگان بسیار زیادی داشت. سریال زیر آسمان شهر بـه کارگردانی مهران غفوریان تولید شده و دارای سه فصل می‌باشد. این سریال تا کنون چندین بار از شبکه هاي مختلف بازپخش شده اسـت.

اگر این سریال زیبا و خاطره انگیز را دیده باشید قطعا برایتان جاای خواهد بود بدانید بازیگران زیر آسمان شهر بعد از ۲۳ سال چه شکلی شدند و سرنوشت آنها چه شد اگر دوست دارید حالا بعد از ۲۳ سال بدانید بازیگران این سریال خاطره انگیز کجا هستند و چه شکلی شدند تا انتها همراه این مطلب از سوربان باشید.

alt

سریال زیر آسمان شهر آن چنان با استقبال عجیب‌وغریب مخاطبان مواجه شد کـه سازندگان تصمیم گرفتند فصل‌هاي بعدی این سریال را نیز تولید کنند. البته محبوبیت فصل‌هاي بعد این مجموعه هرگز بـه جذابیت‌ها و فانتزی‌هاي قسمت اول نرسید، اما بدون تردید این سریال را بعنوان یکی از پیش‌گامان سبک جدیدی از سریال سازی طنز تثبیت کرد.

بنر

داستان سریال زیر آسمان شهر

دراین سریال، در قالب روایتی طنز، زندگی قشرهای مختلف شهر درکنار یک دیگر بـه تصویر کشیده شده‌اسـت. تمام داستان در قسمت اول دریک آپارتمان می‌گذرد کـه چند همسایه در آن زندگی می کنند. از جمله یک پزشک و پسرش، زن و شوهری جوان و پیرزنی با دخترش.

زیر آسمان شهر، روایتی طنز از مردمان همین شهر اسـت کـه از قشرهای مختلف، درکنار هم زندگی می کنند. آدم هاي قصه نیز کـه دریک آپارتمان مسکونی با یک دیگر همسایه هستند، در خوشی‌ها و ناخوشی‌ها ودر روزهای تلخ و شیرین زندگیشان، ماجراهایی را از سر گذرانده و از هر اتفاق پند می گیرند…

تغییر چهره و سرنوشت بازیگران زیر آسمان شهر بعد از 23 سال

حمید لولایی در نقش خشایار مستوفی سرایدار ساختمان

alt

مهران غفوریان در نقش بهروز پیرپکاجکی، همسایه طبقه اول معروف به بهروز خالی‌بند

alt

یوسف تیموری در نقش فولاد، پسر خشایار

alt

کیومرث ملک‌مطیعی در نقش غلام سرایدار، همسایه طبقه سوم، معروف به غلام شیش لول بند

alt

نصرالله رادش در نقش برزو، برادر زن بهروز

alt

ملکه رنجبر در نقش خانم فرامرزی، همسایه طبقه سوم

alt

آرام جعفری در نقش فریده، دختر خانم فرامرزی

alt

اشکان اشتیاق در نقش ارژنگ، پسر دکتر مهرتاش سرایدار

alt

معصومه کریمی در نقش سارا، همسر بهروز

alt

کامران ملک‌مطیعی در نقش دکتر مهرتاش سرایدار، همسایه طبقه دوم

altبه این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها