بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
از مهمترین مراحل عروسی خرید جهیزیه است این کار قوانین و حساسیت های خاص خود را دارد در این مرحله ممکن است خرید چند وسیله را فراموش کنید.

خرید جهیزیه یکی از شیرین‌ترین کارها در مراحل برگزاری مراسم عروسی و ازدواج به شما می‌آید؛ اما در این میان لوازمی هستند که عروس خانم و خانواده او اغلب فراموش می‌کنند این وسایل را برای جهیزیه تهیه کنند؛ در این مطلب از سوربان ما قصد داریم به شما عزیزان چند لوازمی که ممکن است در طی خرید جهیزیه فراموش کنید و اکثر مردم هم فراموش میکنند و یا نکاتی که می‌بایست در روند خرید جهیزیه رعایت کنید را ذکر کنیم، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

وسایلی که هنگام خرید جهیزیه اغلب فراموش می‌کنید + عکس

نکات طلایی که هنگام خرید جهیزیه نباید فراموش کنید

خرید جهیزیه عروسی و القام جهیزیه امری بسیار مهم می‌باشد که لازم است شما در آن حساسیت زیادی به خرج دهید، از این بابت در ادامه قصد داریم به شما عزیزان مهمترین نکاتی را شرح دهیم که اگر در روند خرید جهیزیه به آن‌ها توجه کنید در نهایت نتیجه‌ای عالی را کسب می‌کنید.

۱. مشورت با افراد باتجربه را فراموش نکنید.

یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید در هنگام خرید جهیزیه به آن تا حد زیادی توجه داشته باشید مشورت با افراد باتجربه و همچنین استفاده از تجربه‌های آن‌ها می‌باشد.

در این اوضاع نابسامان اقتصادی شما می‌بایست در روند خرید جهیزیه بسیار محتاطانه عمل کنید و هزینه‌‌های خود را به بهترین شکل ممکن مدیریت و سازماندهی کنید تا بیشترین بازده را داشته باشید ، از این رو شما در هنگام خرید جهیزیه در صورت مشورت ممکن است گزینه‌هایی را از لیست خود حذف کند و یا با تحقیق و مشورت مارک‌های موردنظر کالاهای خود را با دقت بیشتری انتخاب کنید.

۲. تهیه یک لیست کامل و بی نقص

در روند خرید جهیزیه ما به شما پیشنهاد می‌کنیم قبل از هر کاری یک لیست بی‌نقص و کامل تهیه کنید، به دلیل اینکه در روند برگزاری مراسم عروسی دغدغه فکری شما تا حد زیادی افزایش پیدا می‌کند که این نکته می‌تواند موجب فراموش کردن لوازم‌های مهم شوند و یا در آن شرایط تصمیم‌هایی بگیرید که ممکن است در انتخاب آن‌ها پشیمان شوید.

از این رو بهتر است در همان ابتدا که ذهن شما بسیار بازتر می‌باشد یک لیست کامل تهیه کنید و با آرامش خاطر و دقت بیشتر وسایل مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

۳. زمان خود را مدیریت کنید.

همان‌طور که پیش‌تر اشاره کردیم در روند برگزاری مراسم عقد و عروسی دغدغه‌ های فکری شما تا حد زیادی افزایش پیدا می‌کند که این امر ممکن است موجب تصمیم‌گیری اشتباه شما یا اشتباه در تصمیم گیری شود، این موضوع زمانی ممکن است آسیب‌های جبران ناپذیری را به شما وارد که در مدت زمان کم و عجولانه گرفته شود؛ از این رو بهتر است زمان خود را طوری مدیریت کنید و برنامه ریزی خود را به نحوی انجام دهید که مجبور به تصمیم گیری در لحظه نشوید.

۴. حین خرید جهیزیه حواستان به همه موارد مهم باشد.

در روند خرید جهیزیه شما می‌بایست از کوچترین نکته تا بزرگترین آن را به طور کامل زیرذره‌بین سلیقه‌ی خود ببرید تا در نهایت بتوانید بهترین خروجی را در اختیار داشته باشید؛ به عنوان مثال آیا واجب است که شما تمام لوازهای آشپرخانه خود را از مدل‌های خارجی استفاده کنید؟ و ده‌ها سوال‌های دیگری که خودتان بهتر از هر کس دیگری می‌توانید این سوالات را سازماندهی کنید.

لوازمی که هنگام خرید جهیزیه ممکن است فراموش کنید

در ادامه قصد داریم به شما عزیزان لوازمی که ممکن است در ورند تهیه جهیزیه فراموش کنید را شرح دهیم تا بتوانید در نهایت لیست بی‌نقص‌تری را در اختیار داشته باشید؛‌ با ما همراه باشید.

 • قوری زعفران
 • زعفران ساب
 • گیره سالاد
 • قاشق آجیل خوری
 • سینی دم دستی
 • سطل و جای دستمال
 • دمپایی حمام
 • زیر قابلمه‌ای
 • گوشت‌کوب دستی
 • روفرشی
 • جاکلیدی
 • اسکاچ
 • کاسه آبگوشت


به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز