بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
با این 8 اشتباه بزرگ گند میزنی به عروسیت! اگر نمیخای گند بزنی به عروسیت باید این اشتباهات رو بدونی و از انجامشون دوری کنی!

فاجعه‌ بارترین اشباهات در برگزاری مراسم عروسی

یکی از مهم ترین اتفاق های زندگی هر زوج جشن عروسی آنهاست و همچنین از آن دسته اتفاقاتی که تمامی جزئیات آن مانند نامزدی، عقدکنان، برنامه ریزی های قبل از جشن، تاریخ مراسم عروسی و سایر جوانب آن در ‌ذهن می ماند. اما برخی اوقات در این برنامه ریزی ها اشتباهاتی رخ می دهد که می تواند مراسم عروسی شما در تالار عروسی یا باغ تالار عروسی را تبدیل به کابوس کنند و به اصطلاح با این اشتباهات گند بزنید به عروسی خود!

ما در این مقاله از سوربان چند مورد از مهمترین و پرتکرارترین اشتباهات برگزاری مراسم عروسی را آورده ایم تا شما با دانستن آنها از رخ دادن آنها جلوگیری کنید. هم چنین برای جلوگیری از رخ دادن چنین اشتباهاتی می توانید از موسسات خدمات و تشریفات مجالس نیز مشاوره بگیرید.

با این 8 اشتباه گند میزنی به عروسیت!

8 تا از پرتکرارترین اشتباهات در برگزاری مراسم عروسی

۱. ولخرجی در جشن عروسی

شما برای برگزاری عروسی خود نیاز به تالار یا باغ تالار , گرو های موسیقی,گروه عکسی و تصویربرداری,گل فروشی و بسیاری از موارد دیگر دارید.

این موسسات همگی ممکن است پیشنهادهای خوبی به شما بدهند اما حواستان باشد که قبل از عقد قرارداد مشورت داشته باشید و پول خود را صرف چیزهای بی اهمیت نکنید و برای پول خود ارزش قائل شوید.

۲. برنامه ریزی نکردن

یکی دیگر از پرتکرارترین اشتباهات عروسی و کارهایی که گند میزند به عروسیتان این است که برای برگزاری عروسی خود برنامه ریزی درستی نداشته باشید قبل از هر برنامه ریزی باید میزان بودجه خود را مشخص کنید.

زیرا در صورت برنامه ریزی نکردن روی بودجه خود ممکن است مقدار زیادی از پولتان را صرف خرید لباس عروس یا کت و شلوار داماد کنید در حالیکه بسیاری از خریدهای شما باقی مانده متوجه شوید که از بودجه تان چیزی نمانده است!

برنامه ریزی کردن روی بودجه تان هم به برگزاری جشن عروسی شما کمک می کند و هم تمرینی می شود برای زندگی شما در آینده.

۳. فراموش کردن هدف اصلی جشن عروسی!

با این 8 اشتباه گند میزنی به عروسیت!

جشن عروسی یک اتفاق تکرارنشدنی در طول زندگیتان است. در این اتفاق مهم مراقب باشید که غرق فعالیت های جشن نشوید تا واقعیت جشن عروسی را فراموش نکنید. سعی کنید راجع به تمامی جوانب بخصوص بخش هایی که قرار است برای شما به عنوان خاطراتی ماندگار بماند انرژی بسیاری بگذارید.

هدف شما بر جای گذاشتن خاطراتی ماندگار و فراموش نشدنی باشد نه خستگی فراوان!

۴. بررسی نکردن وضعیت آب و هوا در روز عروسی

اگر قرار است جشن عروسیتان در فضای باز مانند باغ تالار یا باغ عروسی برگزار شود حتما وضعیت آب و هوایی را چک کنید و اگر قرار است در روز عروسیتان بارندگی و یا خراب شدن هوا را در پیش داشته باشید تمهیدات و تجهیزات لازم را در برای خود و مهمانانتان در نظر بگیرید.

۵. خستگی و بیخوابی در شب قبل از عروسی

ممکن است یک روز قبل از عروسیتان مراسم حنابندان داشته باشید یا با دوستان و آشنایان نزدیک یک مهمانی را ترتیب داده باشید و تا دیروقت به جشن و پایکوبی وخوشگدرانی بپردازید. که نتیجه آن کمبود خواب، سردرد و خستگی در روز جشن عروسی خواهد بود. بنابراین سعی کنید در شب قبل عروسی به موقع بخوابید و خواب کافی را داشته باشید تا در روز انرژی لازم را داشته باشید.

۶. کوتاهی کردن در پذیرایی از میهمانان

با این 8 اشتباه گند میزنی به عروسیت!

یک میزبان خوب میزبانی است که مهمانان را در مرکز توجه قرار دهد.مهمانان همیشه به رفتارها و عکس العمل های شما توجه می کنند بنابراین سعی کنید همواره لبخند بر لب داشته و به مهمانانتان احترام بگذارید. به خدمه های تالار عروسی یا باغ تالار عروسی بسپارید که مهمانان را زیاد در انتظار نگذارند و در پذیرایی از آنان کوتاهی نکنند. به آنها سفارش کنید که شام را به موقع سرو کنند زیرا هیچ چیز بدتر از پذیرایی مهمانان با غذای سرد شده نیست!

۷. انتخاب تالار و خدمات عکاسی در آخرین لحظه

این انتخابات باید در اولویت برنامه‌ ریزی باشند. تالار با امکانات مناسب و عالی، همراه با خدمات مطلوب، باید در اولویت قرار گیرد تا جشن شما به یک خاطره خوب تبدیل شود.

۸. در آرایشگاه عروس آخر باشید!

ممکن است سالنی که برای میکاپ عروسی خود انتخاب کردید برای روز عروسی عروس های دیگری نیز داشته باشد یادتان نرود نباید عروس آخر در میکاپ و آرایش باشید چراکه ممکن است میکاپ آرتیست شما خسته شده و آنطور که باید میکاپ شما را خوب از آب درنیاورد.

با این 8 اشتباه گند میزنی به عروسیت!

کلام آخر

آیا در حال انجام برنامه ریزی عروسی هستید؟ ممکن است تا کنون یکی از این اشتباهات برگزاری عروسی را مرتکب شده باشید. درمورد چیزهای رایج، اکثراً زوج های جوان فراموش می کنند که بسیاری از مشکلات صد در صد قابل اجتناب هستند، بنابراین قبل از شیرجه رفتن به سمت برنامه ریزی عروسی، این لیست را نیز بررسی کنید.به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز