بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
آیا تا به حال در رویای خود عقد در فضای باز در میان سبزه‌زارهای زیبا و شکیل را تصور کرده‌اید؟ این یکی از زیباترین تصاویری است که جلوی چشمتان می‌آید. برای همین ما بر آن شدیم تا در این مقاله به چند ویژگی مهم برگزاری عقد در فضای باز اشاره کنیم تا در گوشه‌ای از ذهن‌تان تصویر آن را داشته باشید و در تصمیم‌گیری آینده به کارتان آید.

برگزاری مراسم عقد در فضای باز چه ویژگی ها و مزایایی دارد؟

قطعا همه ما از زمانی که خیلی بچه هستیم به شب عروسی فکر می‌کنیم. وقتی بزرگ‌ تر می‌شویم و به برگزاری مراسم ازدواج فکر می‌کنیم یقیناً اولین فکری که به ذهن‌مان می‌رسد آن روز و محل برگزاری جشن است. جشنی باشکوه در فضایی باز و دلنشین، تصویری دلچسب به شما می‌دهد.

آیا تا به حال در رویای خود عقد در فضای باز در میان سبزه‌زارهای زیبا و شکیل را تصور کرده‌اید؟ این یکی از زیباترین تصاویری است که جلوی چشمتان می‌آید. برای همین ما بر آن شدیم تا در این مقاله از سایت سوربان به چند ویژگی مهم برگزاری عقد در فضای باز اشاره کنیم تا در گوشه‌ای از ذهن‌تان تصویر آن را داشته باشید و در تصمیم‌گیری آینده به کارتان آید. که مراسم عقد خود را در فضای باز مثل باغ یا روف گاردن برگزار کنید یا فضای بسته مثل سالن عقد و محضر عقد.

ویژگی و مزایای عقد در فضای باز/ 10 ویژگی و 10 مزیت که نمیدانستید!

ویژگی های برگزاری مراسم عقد در فضای باز

قطعا شما نیز موافق این قضیه هستید که قرار گرفتن در طبیعت حال هر کسی را خوب می‌کند. مناظر زیبای فضای باز، سرسبزی همیشگی آن، جریان داشتن نسیم و حتی درخشش آفتاب جلوه‌ای خاص و زیبا به مراسم عقد و عروسی شما می‌بخشد.

۱. عکاسی و فیلمبرداری خلاقانه در فضای باز

وقتی بنا باشد مراسم عقد در فضای باز صورت گیرد، یکی از بهترین اتفاق‌ها و مزایای برگزاری عقد در فضای باز استفاده از این محیط برای عکس و فیلمبرداری است. در این شرایط عکس‌ها و فیلم‌های شما بی‌نهایت زیبا و به‌یادماندنی خواهند شد. همیشه رفلکس رنگ‌های فوق‌العاده طبیعت روی پوست شما و زیبایی طبیعت جاندار، طراوتی خاص به فضا می‌بخشد که به طور قطع در تک تک عکس‌ها و فیلم شما منعکس خواهد شد.

۲. برگزاری یک مراسم عقد منحصر به فرد و باشکوه در فضای باز

در پی برگزاری مراسم عقد در فضای باز شما شاهد شکلی منحصر به فرد از عقد خود خواهید بود. با توجه به تنوع فضاهای باز و شکوه و سرسبزی انواع باغ‌ها و محوطه‌های باز، با هر سلیقه و در هر زمانی ما می‌توانیم ترتیب برگزاری یک مراسم باشکوه را برایتان بدهیم.

۳. کاهش هزینه‌های طراحی و دکوراسیون فضا

ویژگی و مزایای عقد در فضای باز/ 10 ویژگی و 10 مزیت که نمیدانستید!

چون مراسم در فضای باز انجام می‌شود بنابراین تا حد زیادی در هزینه‌ ها صرفه‌جویی شده و نقاش طبیعت به کمک شما آمده و دیگر نیاز به زدن دکورهای گران و فراوان ندارید در نتیجه این مورد نیز یکی از ویژگی های عقد در فضای باز به شمار میرود.

۴. امکان تغییرات در دکوراسیون

از آنجا که فضای برگزاری عقد شما باز است پس این امکان را دارید که هرطور که می‌خواهید محل برگزاری عقد و شکل سفره و اجزای سفره عقد را تغییر دهید. خیلی از عروس و داماد‌ها دوست دارند جایگاهشان زیر سایه‌بانی آلاچیق‌مانند باشد. امکان داشتن هرگونه سایبان با هر شکل طراحی در فضای باز به راحتی امکان‌پذیر است و البته بسیار هم زیبا.

۵. رقم زدن لحظاتی خوش و خاطره انگیز برای خودتان و مهمانان

حتماً دیده‌اید که افرادی از سرو صدای زیاد، دودهایی که برای صحنه‌آرایی پخش می‌شود، تغییرات مرتب نور برای ایجاد جذابیت و حتی شلوغی و کمبود اکسیژن در محیط‌های بسته رنج می‌برند. یکی از مزایای مهم برگزاری عقد در فضای باز امکان رفع چنین مشکلاتی است.

تجربه نشان داده که وقتی عقد در فضای باز انجام می‌شود لحظاتی زیبا، خوش و خاطره‌انگیز همراه با راحتی و آسایش هرچه بیشتر برای مهمان‌ها فراهم شده و همگی امکان دیدن این مراسم زیبا را دارند.

به همین دلیل شما فضای بسیار بیشتری را نسبت به محضر عقد یا اتاق‌های عقد سرپوشیده دارید و می‌توانید تمامی بزرگان فامیل را که آرزوی دیدن این عروس و داماد عزیزمان را دارند بدون نگرانی برای محدود بودن فضا دعوت کنید.

۶. امکان حضور کودکان در مراسم عقد

ویژگی و مزایای عقد در فضای باز/ 10 ویژگی و 10 مزیت که نمیدانستید!

یکی از معضلات همیشگی، حضور فرزندان دلبند اقوام و دوستان در مراسم است. به دلیل بسته بودن فضا و محدودیت جا، معمولاً به همراه آوردن کودکان هم برای مهمانان و هم برای عروس و داماد مشکل‌ساز می‌شود.

یکی از مزیت‌های برگزاری عقد در فضای باز دعوت کودکان عزیز به این مراسم است. که هم خیال والدینشان را راحت می‌کند و هم بدون اینکه در دست و پای کسی باشند برای خود به‌راحتی مشغول بازی و جست‌و‌خیز در گوشه‌ای می‌شوند. همه می‌دانیم که طبیعت همیشه دوست بسیار جذاب کودکان بوده و آن‌ها هرگز از بازی در فضای سبز و باز خسته نمی‌شوند.

۷. محیط مناسب و فضای رفت و آمد راحت

تصمیم شما در انتخاب برگزاری عقد در فضای باز، محیط مناسب و بزرگی را برای رفت و آمد همه فراهم می‌کند. چه مهمانان و چه پرسنل برگزارکننده مراسم (تشریفات)؛ و در نهایت این مزیت کار پذیرایی را راحت و منظم‌تر خواهد کرد.

۸. پیاده سازی بهتر ایده های موجود در ذهن

وقتی فضا باز باشد شما هزار و یک ایده را می‌توانید به راحتی پیاده کنید.

۹. امکان انتخاب خدمات متنوع تر عقد در فضای باز نسبت به عقد در فضای بسته

ویژگی و مزایای عقد در فضای باز/ 10 ویژگی و 10 مزیت که نمیدانستید!

چون فضا باز است شما می‌توانید خدمات متنوع‌تری را برای پذیرایی نسبت به فضای بسته داشته باشید. از چایخانه سنتی بگیرید تا موسیقی زنده در کنار حوض و آرامش درختچه‌های رز؛ آن هم بدون ایجاد کوچکترین مزاحمتی از سمت هر کسی.

۱۰. عدم ایجاد مزاحمت به واسطه سر و صدا و شلوغی ترافیک ماشین ها برای همسایه ها

نکته آخر از مهم‌ترین مزایای برگزاری عقد در فضای باز است. چون این فضاها وسعت زیادی دارند و معمولاً در باغ‌ها مراسم انجام می‌گیرد، هیچگونه مزاحمتی برای همسایه‌ها نخواهید داشت.

کلام آخر

ویژگی های برگزاری مراسم عقد در فضای باز باعث شده است تا هر روز زوج های بیشتری تمایل به برگزاری عقد در باغ و روف گاردن داشته باشند در این مقاله ما به مهمترین ویژگی ها و مزایای برگزاری مراسم عقد در فضای باز پرداختیم تا برای تصمیم گیری درباره محل برگزاری مراسم عقد که در فضای باز و باغ باشد یا فضای بسته مثل سالن عقد و محضر عقد بهتر تصمیم بگیرید.به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

نظرات شما: