بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
تبلیغات در سوربان
در شهر کوچکی در مکزیک شهردار طی مراسمی با حضور میهمانان و پخش موسیقی محلی با یک تمساح ازدواج کرد. اعتقاد بر این است که این عروس هفت ساله که به شاهزاده خانم کوچک شناخته می‌شود، الهه مادر زمین است و ازدواج او با شهردار محل‌(به عنوان بالاترین مقام محلی) نماد نقطه وصل انسان و معنویت است. این مراسم عروسی همراه با موسیقی و پایکوبی بود و مردم محلی با در آغوش گرفتن تمساح آن را در خیابان‌ها می‌چرخاندند و مردان نیز او را باد می‌زدند.

شهردار یکی از شهرهای مکزیک طی مراسمی با تمساح ازدواج کرد! جزئیات و عکس های این اتفاق عجیب اما واقعی را در این مقاله از سوربان دنبال کنید.

alt

ماجراي ازدواج عجیب آقای شهردار با تمساح!

یک شهردار مکزیکی با تمساحی ازدواج کرده که لباس عروس پوشیده و با یک بوسه به عقد هم درآمدند. ویکتور هوگو سوسا شهردار شهر سن پدرو هواملولا به عناون بخشی از یک مراسم سنتی قدیمی برای آوردن آبادانی و نعمت به روستایی در جنوب غربی مکزیک با این تمساح ازدواج کرد.

این خزنده ۷ ساله که نام پرنسس کوچولو برایش انتخاب شده بود، الهه و نماد مادر زمین بوده و ازدواج او با رهبر محلی نماد اتصال انسان با طبیعت است. در مراسمی رنگارنگ، موسیقی سنتی نواخته شده و شرکت کنندگان در حال رقصیدن، شهردار مکزیکی را تشویق به بوسیدن عروس کردند.

الیا ادیت آگویلار که با نام مادر خوانده شناخته می شود و مراسم را ترتیب داده بود در این باره می گوید: «این اتفاق مرا شاد کرده و باعث می شود به ریشه هایم افتخار کنم. این یک سنت بسیار زیباست». آگویلار می گوید که مایه افتخار است که وظیفه انجام مراسم به او محول شده و مدعی شده که مدت زمان زیادی صرف انتخاب و تهیه لباس عروس برای تمساح کرده است.

alt

در جریان مراسم عروسی، پوزه تمساح بسته شده بود تا از هرگونه گازگرفتن ناخواسته جلوگیری شود، در حالی که شهردار بارها در طول جشن عروس خود را بوسید. تاریخچه اینگونه ازدواج ها به قرن ها پیش در جوامع بومی چونتال و هواوه باز می گردد.

این مراسم شبیه دعا و مراسمی ستایشگرانه برای درخواست نعمت از طبیعت است که در روستاها برگزار می شود. شهردار سوسا نیز در مورد ازدواج خود با تمساح می گوید: «ما از طبیعت درخواست باران کافی، غذای کافی می کنیم،

اینکه در رودخانه ماهی داشته باشیم». منطقه اوکساکا در مناطق فقیرنشین جنوب مکزیک واقع شده و غنی ترین منطقه مکزیک در زمینه فرهنگ بومی بوده و خانه بسیاری از گروه هایی است که سرسختانه به زبان و سنت های قدیمی شان باور دارند. سن پدرو هواملولا یک روستای ماهیگیری کوچک در ساحل اقیانوس آرام است.

عکس های ازدواج شهردار مکزیک با تمساح!

alt

alt

altبه این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)


نظرات شما: