بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
رئیس مرکز اطلاع‌ رسانی پلیس فارس گفت: بر اثر رسم غلط تیراندازی در مراسمات این بار در یک مراسم عروسی، یکی از شهروندان در شهرستان مرودشت به قتل رسید.

حدود هشت روز پس از مرگ عروس فیروزآبادی بر اثر شلیک گلوله در شب عروسی، باز هم این رسم غلط، قربانی دیگری گرفت در این مطلب سوربان همراه ما باشید تا جزئیات این ماجرای تلخ را باهم بررسی کنیم.

تیراندازی در عروسی مرودشت | بازهم رسم غلط تیراندازی در مراسمات جان یک نفر را گرفت | جوان ۳۳ ساله کشته شد

مرگ جوان ۳۳ ساله در تیراندازی در عروسی مرودشت

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس در این باره گفت: بر اثر تیراندازی در مراسم عروسی شامگاه چهارشنبه ۲۹ تیرماه جاری، یکی از شهروندان جوان در شهرستان مرودشت به قتل رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "حمید افرامن" اظهار داشت: در پی اعلام خبری به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر اینکه جوانی 33ساله بر اثر تیراندازی با سلاح شکاری در شهرستان مرودشت مجروح و به بیمارستان منتقل شده است بررسی موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پلیس آگاهی مرودشت در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که شب گذشته فردی 30ساله در یک مراسم عروسی به‌هنگام شادی با اسلحه شکاری به‌صورت سهوی به‌سمت دوست 33ساله خود تیراندازی کرده است که وی بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت می‌شود.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس گفت: مأموران تحقیقات خود را آغاز و ضارب را شناسایی کردند و با رایزنی با بزرگان و متنفذین محلی، قاتل خود را به پلیس آگاهی معرفی کرد و تسلیم قانون شد.

تیراندازی در عروسی مرودشت | بازهم رسم غلط تیراندازی در مراسمات جان یک نفر را گرفت | جوان ۳۳ ساله کشته شد

"افرامن" با اشاره به اینکه سلاح شکاری به‌کاررفته در قتل کشف شد، بیان داشت: قاتل در تحقیقات به‌عمل‌آمده به قتل ارتکابی اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

وی با تذکر اینکه تیراندازی در مراسم‌های جشن و عزا از رسم‌های غلطی است که بیشتر اوقات باعث وقوع حوادث تلخ و ناگواری همانند واقعه اخیر می‌شود، گفت:

پلیس قاطعانه با افرادی که اقدام به خرید و فروش و نگهداری سلاح‌های غیرمجاز می‌کنند برخورد می‌کند و از شهروندان درخواست می‌شود در صورت اطلاع از این‌گونه موارد مراتب را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا برخورد قانونی با متخلفان صورت گیرد.به این مطلب امتیاز دهید:
برای رای دادن اولین نفر باشید

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز