بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
شاهین صمدپور کارگردان و گزارشگر و مجری تلویزیون و مستند ساز در ۲۷ بهمن ۱۳۶۰ در تهران به دنیا آمده و با مادرش زندگی می کند و در تیر ماه ۱۴۰۱ خبر نامزدی خود را با دختری به نام الناز نادری علنی کرد.

فضای مجازی فرصت مناسبی برای مستند ساز شوک بود که بتواند به صورت ازاد و مستقل فعالیت مورد علاقه و حرفه ای خود را ادامه دهد. او که از زندگی پر تلاطمی برخوردار بوده است این روزها در کنار مادر و همسرش ارامش دارد و بر روی کارش متمرکز است.ماجرای ازدواج شاهین صمدپور و  همسر موتور سوارش را در این مطلب از سایت سوربان ببینید.

alt

ازدواج شاهین صمدپور

شاهین صمدپور کارگردان و گزارشگر و مجری تلویزیون و مستند ساز در ۲۷ بهمن ۱۳۶۰ در تهران به دنیا آمده و با مادرش زندگی می کند که در تیر ماه سال جاری خبر نامزدی خود را با دختری به نام الناز نادری علنی کرد.

شاهین صمدپور فارغ التحصیل لیسانس تکنولوژی آموزشی می باشد، از بازیگری شروع کرد سپس دستیار کارگردان و مجری شد و حالا مستندساز و خبرنگار مستقل می باشد.

الناز نادری همسر شاهین صمدپور

آقای شاهین صمدپور در اول تیرماه 1401 در اینستاگرامش ویدیویی عاشقانه به همراه یک خانم در حال موتورسواری را به اشتراک گذاشت و خبر از ازدواجش داد. پیشتر شایعاتی مبنی ازدواج او در فضای مجازی منتشر شده بود.

alt

وی درباره عکسی که کنار یک خانم دیده شده و عکس دونفره بود و در رسانه ها منتشر شد توضیحی داده و گفته این خانم از آشنایان هستند و این عکس در پیج ایشان بود و وی را همسرم عنوان کردند که بسیار برای شایعه سازان متاسفم.

شاهین صمدپور، فرزند طلاق

مادر شاهین صمدپور کارمند اتاق بازرگانی و پدرش صاحب شرکت تعمیرگاهی بود. تک فرزند خانواده بود که در ۵ سالگی پدر و مادرش از هم طلاق گرفتند، علت این جدایی اعتیاد شدید پدر به تریاک و هروئین بود که حاضر به ترک آن نیز نشد.

تا مدت ها حضانت او به پدر معتادش سپرده شد تا اینکه با تلاش مادر و شدت گرفتن اعتیاد پدر او برای همیشه از خانه پدر فرار و نزد مادرش رفت بعد از این ماجرا و چند دیدار با پدر دیگری خبری از او تا به الان ندارد.

شروع فعالیت شاهین صمدپور

شاهین صمدپور بصورت جدی فعالیت هنری خود را از 10 سالگی با حضور در کانون هنری حر با سرپرستی سید جواد هاشمی شروع کرد و در 11 سالگی جایزه بهترین بازیگر تئاتر کشور را بدست آورد.

alt

ورود به تلویزیون

شاهین صمدپور فعالیت هنری اش را ادامه داد تا اینکه از سال 1377 که 17 ساله بود بعنوان دستیار سوم کارگردان وارد تلویزیون شد و تا مدتی بعنوان مدیر تولید و مدیر برنامه ریز فعالیت می کرد.

مستند شوک

شاهین صمدپور با برنامه جنجالی شوک به شهرت رسید و کارگردانی و اجرای او در برنامه مستند و چالشی شوک مورد توجه بینندگان قرار گرفت و یکی از برنامه هایی بود که میلبون ها بیننده داشت.

alt

همچنین در سال ۱۳۹۳ با ساخت مستند سینمایی آقای خاص نیز دوباره درخشید و به چهره محبوب تلویزبون و ساخت برنامه هایی چالشی با موضوع جامعه و جوانان تبدیل شد.

شاهین صمدپور در طی چهار سال فعالیت در فضای مجازی از سال ۹۴ تا ۹۸ بیش از دویست گزارش از شهرها و روستاهای مختلف کشور تهیه و در فضای مجازی منتشر کرده است. گزارش های او در هنگام زلزله کرمانشاه و سیل بهار ۹۸ و بعضی از گزارش های او درباره ی کودکان گمشده و کودک آزاری ها بسیار در فضای مجازی پر بازدید شد.

ماجرای ممنوع التصویری شاهین صمدپور

مستند شوک جنجال به پا کرد وبه خاطر نشان دادن بسیاری از آسیب های اجتماعی و مقصر شناختن آشکار مسببان و برخی از مسئولان سبب ممنوع التصویری شاهین صمدپور در تلویزیون شد پس از آن شاهین صمدپور و همکارانش تصمیم گرفتند به صورت اینترنتی مستندهایشان را منتشر کنند که البته با استقبال زیادی هم روبرو شد.

علت ممنوع الکار شدنش سفر های مشکوک اوست . شاهین صمدپور با اخذ مدارک عبور از فرانسه به اسرائیل نیز سفر کرده است.

alt

بازیگری شاهین صمدپور

شاهین صمدپور تجربه بازیگری در تله فیلم فرجام با مضمون پلیسی و تلفیقی از ژانر وحشت و جنایی همراه است و داستان نیما امینی با بازی حسین مهری ، جوان دانشجویی را روایت می کند که به جرم قتل دختری به اعدام محکوم شده است.

گزارش فیلترینگ تلگرام

زمانی که تلگرام فیلتر شد شاهین صمدپور گزارش هایی تهیه کرده که درباره عوارض و وضعیت گروه های فعال در تلگرام بود که گزارش صدا و سیما درباره خوشحالی مردم از فیلتر کردن تلگرام را کلا رد کرده و واقعیت آن را به مردم نشان داد.به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما: