بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
راه های جذب پسر مورد علاقه به ازدواج⭐️ چگونه یک پسر را عاشق خود کنیم. وقتی عاشق کسی می شوید، طبیعی است که بخواهید بقیه عمرتان را با آن شخص زندگی کنید. با این حال، ممکن است ناامید کننده باشد اگر منتظر باشید تا مردی که دوستش دارید به شما پیشنهاد ازدواج بدهد. اگر می خواهید یک مرد را به سمت ازدواج بکشانید، روی ایجاد یک رابطه سالم و قوی تمرکز کنید که تا آخر عمر باقی بماند.

عشق تجربه ای بسیار شیرین و زیباست تقریبا همه انسان ها در دوره هایی از زندگی خود با عشق درگیر شده و آن چیزی که از صمیم قلب خواهان آن هستند به نتیجه و سامان رسیدن عشق است قطعا ازدواج با شخص مورد علاقه آرزوی هر کسی است.

هر دختری دوست دارد که راه های جذب پسر مورد علاقه خود برای ازدواج را بداند و با استفاده از این راهکارها بتواند رابطه خود را به نحو احسن مدیریت کند و به هدف نهایی خود برساند.

راه های جذب پسر مورد علاقه برای ازدواج چیست؟ قانون جذب مردان کدام است؟ چطور پسری که دوستش داریم را جذب خود کنیم؟ در ادامه این مطلب از سوربان با ما همراه باشید تا به بررسی و پاسخ این سولات بپردازیم.

قانون جذب مردان

اگر شناخت خوبی از آقایان داشته باشید طبیعتا می‌دانید که علایق مردان تعیین کننده میزان وابستگی و میلشان به ازدواج و تشکیل خانواده است، قطعا هرچه آقا انگیزه بیشتری نسبت به خانم به تعامل همیشگی و مهر و محبت داشته باشد میل و خواسته او به ازدواج نیز بیشتر است اما این سوال پیش می‌آید که مردها به چه چیزی جذب می‌شوند؟

جالب است بدانید که برخلاف تصور عموم، مردان جذب دخترخانم هایی می‌شوند که علاوه بر اهمیت دادن به ظاهر و زیباییشان دارای اخلاق خوب و هوش بالایی باشند، قانون جذب مردان تنها به اهمیت دادن به تیپ و ظاهر و اندام خوب محدود نمی‌شود آنها محو کمالات خانمی می‌شوند که توانایی مدیریت زندگی آینده شان را نیز داشته باشد پس اگر فقط به ظاهراتان برای جذب مرد مورد علاقه خود اهمیت میدهید چندان موفق نخواهید شد چراکه مرد جذب چیزهایی فراتر از ظاهر خانم می‌شود از جمله: هوش بالا، تعامل خوب ، اخلاق نیکو ، محبت و البته ظاهر آراسته.

۱۰ راهکار طلایی جذب پسر مورد علاقه تان برای ازدواج

همانطور که قبل تر نیز اشاره کردیم برای جذب پسر مورد علاقه برای ازدواج باید چیزهایی بیشتر از تیپ و ظاهر زیبا داشته باشید دختر زیبا در دنیا کم نیست اما ملاکی که یک رابطه را ماندنی می‌کند و به سرانجام می‌رساند اخلاق و هوش شماست پس در ادامه با ما همراه باشید تا با ۱۰ روش جذب پسر مورد علاقه برای ازدواج آشنا شوید.

1. همیشه شاد باشید و لبخند به لب داشته باشید

دیدن خانم هایی که روحیه ای شاد دارند و همیشه لبخند می‌زنند یکی از مهم ترین راه های تاثیرگذار در مردان متشخص است در واقع آقایان کمی واقع بینانه تر از خانم ها فکر می‌کنند و در مسائل مهمی مثل ازدواج سعی دارند انتخابی منطقی داشته باشند آنها همچنین عواقب را نیز در نظر می‌گیرند پس برای داشتن یک زندگی شاد به دنبال دختری می‌گردند که توانایی خلق این شادی در زندگی آنها را داشته باشد زندگی مطلوب همه انسان ها نیازمند شادی و نشاط است و آقایان نیز دختری را برای ازدواج انتخاب می‌کنند توانایی خلق این نشاط و شادی را داشته باشد و انگیزه شاد بودن در زندگیشان باشد.

2. عطر بزنید و در ذهن ماندگار شوید

alt

ممکن است برایتان اتفاق افتاده باشد که با بو کردن عطر خاصی یاد خاطرات شیرین و یا تلخ گذشته بیوفتید بو ها در ذهن انسان نفوذ کرده و ماندگار می‌شوند پس سعی کنید همیشه یک عطر خاص استفاده کنید تا در ذهن طرف مقابل ماندگار شوید قطعا نفوذ در ذهن طرف مقابل یکی از راه های جذب پسر مورد علاقه برای ازدواج است سعی کنید همیشه در قرارهای ملاقات از همین عطر استفاده کنید و حتی هدیه ای که به او می‌دهید با همین عطر باشد قطعا آرزوی هر پسری داشتن یک همسر شاد و خشبو است.

3. احساس و منطق را باهم داشته باشید

برای آقایان روابط سراسر احساسی چندان خوش آیند نیست شاید چنین رابطه ای برای مدتی خوب باشد اما قطعا انتخاب ازدواج آفایان نخواهد بود در نتیجه یکی از راه های عاشق کردن یک مرد ایجاد تعادل در منطق و احساسات است آقایان با مشاهده چنین رفتاری دلگرم شده و مطمعن می‌شوند در صورت شروع زندگی مشترک با چنین فردی به مشکلات زیادی برنخواهند خورد و با منطق می‌توانند مشکلات را حل و رابطه را مدیریت کنند.

4. صمیمی ، اجتماعی و محترمانه رفتار کنید

alt

یکی از موضوعات مهمی که در جذب آقایان اهمیت فراوانی دارد، نوع رفتارتان است. آقایان شاید برای ارتباطات کوتاه مدت سراغ خانم‌های زیادی صمیمی و سبک بروند (آقایان متشخص معمولا برای چنین روابطی نیز سراغ خانم‌های جلف نخواهند رفت) اما برای تشکیل خانواده و انتخاب همسر، بی‌شک علاقه‌مند به رابطه با یک خانم متشخص، صمیمی، اجتماعی و محترم هستند. منظور این نیست که خیلی اتو کشیده و سخت رفتار کنید، داشتن تعادل در صمیمیت، تعیین حد و مرزها به همراه رفتاری سنگین و رنگین، شما را تبدیل به کیس مناسب ازدواج بسیاری از مردها خواهد کرد!

حتی یکی از راه های جذب پسر مورد علاقه در دانشگاه نیز، رفتاری سرسنگین با تمامی رقبای فرد موردنظر است. آقایان به سرعت جذب می‌شوند تا رفتار خانم‌هایی را زیرنظر بگیرند که به سختی با دیگر همکلاسی‌ها رابطه دوستانه برقرار می‌کنند. خارج از دسترس بودن، چیزی است که با چنین رفتاری از شما به‌نظر می‌رسد.

5. انسانیت و مهربانی را باهم داشته باشید

یکی از ارزش‌هایی که از کودکی در ذهن ما انسان‌ها نقش می‌بندد، مهر و محبتی است که از اولین شخص زندگی‌مان یعنی مادر کسب می‌کنیم. قطعا اگر مهربان باشید، می‌توانید محبوبتان را به خودتان جذب کنید. اگر از تجربیات دوستانی که موفق شده‌اند تا مرد زندگی‌شان را به‌دست آورده‌اند استفاده کنید، خواهید شنید که می‌گویند: پسر مورد علاقم را با مهربانی و محبت به خودم جذب کردم و حالا مرد زندگی من است.

واقعا ایجاد یک ارتباط سراسر احترام، مهربانی، اعتماد و عشق، آرزوی هر مردی است. پس بدانید که اگر حس‌تان به طرف مقابل واقعی است، می‌توانید با پیام های جذب کننده و با سیاست، علاقه‌تان را به او ابراز کنید و دل‌گرمی روزهای زندگی‌اش شوید.

6. دم دستی نباشید

alt

یکی از مهم ترین نکاتی که در جذب پسر مورد علاقه برای ازدواج وجود دارد این است که در رفتارهایتان احساس خود را کنترل کرده و همیشه دم دست او نباشید این موضوع اصلا به معنای دروغ گفتن یا خیانت کردن نیست لازم است تا شما در مقابل احساستان ایستادگی کنید تا این احساسات شما را وادار به ارتباط دائم با طرف مقابلتان نکند.

در این شرایط معمولا عشق و علاقه زیاد موجب میشود دائما به او پیام بدهید و از او بخواهید به شما گزارش بدهد که کجاست و چه کاری انجام می‌دهد اما د. واقع چنین رفتاری باعث کاهش ارزش شما در ذهن طرف مقابل می‌شود و بعد از مدتی طرف مقابل هیچ گرایش و کششی نسبت به شما حس نمیکند پس همیشه سعی کنید برنامه های زندگیتان را در اولویت قرار دهید و حتی موقعی که طرف مقابل خواهان برقراری ارتباط با شماست محدودیتی برای او قائل شوید و بخشی از زمان خود را به فعالیت های حرفه ای و تحصیلی اختصاص دهید.

7. خود را در ذهن طرف مقابل‌تان جاودانه کنید

مهم ترین نکته ای که در شروع رابطه و در طول آن باید مدنظر قرار دهید این است که با اعمال و رفتارتان در ذخن طرف مقابل جاودانه شوید سعی کنید خاص باشید و مثل سایر هم سن و سال هایتان با او رفتار نکنید بزرگواری و محبت را در حق او جوری اجرا کنید که او اطمینان پیدا کند هیچ شخص دیگری نمی‌تواند مثل شما باشد و مثل شما با او رفتار کند.

شخصیت کاریزماتیک و نشانه گذاری در ذهن و جسم مرد موردعلاقه‌تان به شما کمک می‌کند تا حتی در زمان‌هایی که در کنار او نیستید، به خوبی عملیات عاشق شدن را در ذهن او دنبال کنید و بعد از مدتی، به هدفتان برسید و مرد زندگی‌تان را عاشقانه به زندگی مشترک هدایت کنید.

8. پر رمز و راز باشید

alt

خانم هایی که صبح تا شب تلفن به دست هستند و بدون توقف در حال صحبت هستند خیلی زود حوصله مرد مورد علاقه خود را سرمیبرند چنین رفتاری باعث می‌شود هیچ رمز و رازی از خود در ذهن طرف مقابل نداشته باشید و او مثل کف دستش شما را بشناسد هنگامی که مرد مورد علاقه‌تان بتواند، حرکت بعدی شما را پیش بینی کند، شما باخته‌اید.

به طور معمول خانم‌هایی جذاب به‌ نظر می‌رسند که به اندازه صحبت می‌کنند و نقاط تاریکی در وجودشان باقی می‌گذارند تا در طی زمان و سال‌های آتی توسط مورد موردعلاقه‌شان کشف شود. بازگو کردن تمامی ابعاد وجودی و توضیحات اضافی درخصوص زندگی شخصی، اجتماعی و عاطفی اصلا فکر خوبی نیست. پس سعی کنید خیلی حرفه‌ای و پر رمز و راز عمل کنید و در عین معصومیت، نگاه‌های مروموزی داشته باشید که تلاش برای به‌دست آوردن‌تان ادامه داشته باشد.

9. دست و پا گیر نباشید

یکی از فاکتورهای مهم و اساسی که آقایان از آن فرار می‌کنند این است که بعد از ازدواج، دست و پای آن‌ها بسته شود و هیچ استقلال فکری و عملی نداشته باشند. در واقع، روشن است که با ازدواج، تعهداتی به زندگی افراد اضافه می‌شود، اما این موضوع بدین معنی نیست که استقلال فردی آن‌ها به خطر می‌افتد. شما اگر فرد عاقل و بالغی برای ازدواج انتخاب کنید، می‌توانید مطمئن باشید که همه چیز با تعامل و صحبت کردن رفع خواهد شد.

پس به جای گشتن به دنبال دعای جذب پسر مورد علاقه از راه دور، در صحبت‌های‌تان با او، نشان دهید که خیلی عاقلانه در مورد ازدواج فکر می‌کنید و اهل بستن دست و پای همسرتان نیستید. نشان دادن این که بعد از ازدواج شما بهترین دوست او خواهید بود و همراه با شما می‌تواند بیش از دوران مجردی لذت ببرد، بزرگ‌ترین امتیازی است که می‌توانید برای خودتان بخرید و زندگی زیبایی را در ذهن او بسازید.

10. به ظاهرتان اهمیت بدهید

alt

آقایان در ذهن‌شان، زن زندگی آرمانی را تصور می‌کنند که سرشار از مهربانی، اعتماد به نفس و همچنین زیبایی ظاهری است. پس بدیهی است که باید سعی کنید به ظاهر خودتان هم رسیدگی کنید. ورزش کنید، به ذهن‌تان برسید و از روان درمان‌گر برای بهبود شخصیت سالم‌تان بکوشید.

غذای خوب بخورید، تفریح کنید، پوست‌تان را مراقبت کنید و جذاب تر به‌نظر برسید. این موارد انگیزه پسر موردعلاقه‌تان را برای ازدواج افزایش می‌دهد.

راز و رمز راه های جذب پسر موردعلاقه برای ازدواج، دقیقا همین موارد ریز و درشتی است که در این مقاله از سایت سوربان به آنها اشاره کرده ایم پس تلاش کنید با توجه به توضیحاتی که در این مقاله ارائه شده است، راه های جذب پسر مورد علاقه برای ازدواج را یاد بگیرید و با کمی تحلیل در رفتار و تفکرات پسر موردعلاقه‌تان، همین رفتارها را شخصی سازی کنید و بهترین انتخاب او باشید. دراین مسیر صادق باشید و پیاز داغ هیچ چیزی را زیاد نکنید که در زندگی آینده، ناچار به پاسخگویی درخصوص تمام آن‌ها خواهید بود.به این مطلب امتیاز دهید:
(23 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما: