بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
دخترا از چه پسرایی خوششون میاد؟ در این مطلب به شرح خصوصیات کلی که هر دختری را جذب میکند پرداخته ایم؛ که جدا از مسئله سلیقه شخصی، این خصوصیات و ویژگی ها مورد علاقه و توجه اکثر دختر ها واقع میشوند.

دخترا از چه پسری خوششون میاد؟ دختر ها عاشق چه مدل پسرایی میشن؟ دخترا جذب چه تیپ پسرایی میشن؟ این سوالات قطعا برای اکثر پسر های جوان به وجود آمده و شاید جوابی هم برای پاسخ به آن پیدا نکرده اند!

طبیعتا هر دختری سلیقه خاص خود را در انتخاب همسر یا پارتنر دارد اما چند ویژگی کلی وجود دارد که هر دختری را جذب میکند، در ادامه این مطلب از سوربان به شرح این ویژگی ها پرداخته ایم با ما همراه باشید.

alt
دخترا از چه پسری خوششون میاد؟

ویژگی هایی که هر دختری را جذب میکند

پسرهای مورد علاقه اکثر دخترا معمولاً چند ویژگی مشخص دارند که در ادامه آنها رو بیان می کنیم :

همیشه سعی کنید آراسته باشید و بوی خوبی بدهید حتی الامکان از عطرهای ملایم و خنک استفاده کنید، طبیعتا هر دختری از بوی بد و عرق متنفر است.

از دیگر نکاتی که در جذب هر دختری موثر است استفاده از کفش مناسب و تمیز است سعی کنید همیشه کفش خوب و تمیز بپوشید یکی از چیزهایی که در استایل پسر تاثیر زیادی دارد و بیشتر به چشم میخورد همین کفش است.

هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت پیش یک دختر اظهار ضعف و ناتوانی نکن چون هیچ دختری از مرد ضعیف خوشش‌ نمیاد.

هیچ موقع جلوتر از یک دختر راه نرو یا یکم عقب تر راه برو یا کنارش البته رعایت فاصله نیز مهم است و اصلا زیبا نیست که زیادی به دختری که دارید باهاش راه میرید بچسبید.

alt

هیچ وقت ذوق یک دختر را کور نکن.

خوش قول باش، سعی کن همیشه قولی رو بدی که میتونی بهش عمل کنی ، هیچوقت قولی که توانایی عمل کردن به آن را نداری به دختر طرف مقابلت نده. دخترا اصلا از پسرای بدقول خوششون نمیاد.

پسر های آن تایم همیشه جذابن، همیشه سعی کن آن تایم باشی و به موقع سر قرارها حاضر بشی.

قطعا هیچ دختری دوست نداره جلوی جمع تحقیر بشه و باهاش بد صحبت بشه پس یکی دیگر از ویژگی های مورد علاقه دخترا اینه که پسر در جمع باهاش بد و تند صحبت نکنه.

در ابراز عشق و علاقه یکم خوددار باش و زیادروی نکن.

یکی دیگه از اخلاقایی که هر دختری قطعا دلش میخاد طرفش داشته باشه اینکه که هیچوقت چندبار پشت هم زنگ نزنه و یا رگباری پیام نده.

رازدار بودن یکی دیگر از مشخصه هایی است که هر دختری دلش میخاد پارتنرش این خصوصیت رو داشته باشه، پس هیچوقت جلوشون راز کسی رو برملا نکن و همچنین حرف های همسر یا پارتنرت رو هم هیچوقت به کسی نگو.

alt

همیشه یادت باشه وقتی دارید باهم به جایی ورود میکنین اول خانوم وارد بشه حتی اگه اصرار کرد باید بگی نه اول شما بفرمایید.

سعی کن همیشه لبخند ملیحی روی لب داشته باشی دخترا از پسرایی که زیاد شوخی میکنن خوششون نمیاد.

تا زمانی که دختر خوش تمایل نشون نداده بهش دست نزن.

به گوش دادن عادت کن دخترا دلشون میخاد درمورد همچیز صحبت کنن و طرف مقابل بهشون گوش بده.

هیچوقت بد دهن نباش حتی موقع خشم و عصبانیت.

از صحبت کردن نترس، برای یک دختر اصلا جذاب نیست که یک مرد نتونه به درستی صحبت کنه چون که دخترا عاشق صحبت کردن میشن و معمولاً جذب کسی میشن که از صحبت کردن ترسی نداشته باشه.به این مطلب امتیاز دهید:
(17 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.


بنر
بنر

نظرات شما:
  • Seniorita دوشنبه, 05 دی 1401

    اشتباه

  • Seniorita دوشنبه, 05 دی 1401

    حرف های تبعیض گرانه...... دختر و پسر ندارم .... این احساسات برای همه هست و برای هرکسی متفاوته