بنر
بنر
بنر
بنر
بسیاری از بازیگران زن ایرانی با گذر زمان تغییرات زیادی در چهره شان به وجود آمد و به جذابیت هایشان اضافه شد.

در همه جای دنیا سلبریتی ها و هنرمندان در معرض توجهات زیادی هستند و به جهت انبوه طرفدارانشان تمام بخش های خصوصی و عمومی زندگی آن ها مورد قضاوت میباشد.

در کشور ما نیز این رویه فارغ از درست و غلط بودن آن، برقرار است و اغلب طرفداران این هنرمندان دوست دارند جزئیات بیشتری از زندگی خصوصی آن ها بدانند.

گذر زمان و تغییر چهره انسانها، اتفاقی انکارناپذیر است که همه ما در زندگی با آن مواجه میشویم. اما تاثیری که گذر زمان روی چهره افراد میگذارد همیشه هم بد نیست و بسیاری از افراد با گذر زمان و افزایش سن جذاب تر میشوند.

بازیگران زن ایرانی نمونه بارزی برای این موضوع هستند، برخی از آنها با افزایش سن و پا گذاشتن به دهه های سوم و بیشتر زندگی اشان، چهره جذابتری پیدا کرده اند!

بنر

اگر علاقه مند به دیدن تصاویر بازیگران و چهره های مشهوری هستید که با گذر زمان جذابتر شده اند تا پایان این مطلب از سوربان با ما همراه باشید.

alt

تصاویری از زیباترین بازیگران زن ایرانی از گذشته تا امروز

نیکی کریمی

alt

نیکی کریمی یکی از بازیگران شاخص در این زمینه است. این بانوی هنرمند دچار تغییرات ظاهری زیاد نشده است اما هر روز جذاب تر و جوانتر از قبل میشود و همین موضوع برای بسیاری از طرفدارانش قابل توجه است.

میترا حجار

alt

میترا حجار یکی دیگر از بازیگران کشورمان است که نسبت به سالهای ابتدایی حضورش در دنیای هنر جا افتاده تر و جذاب تر شده است.

مهتاب کرامتی

alt

مهتاب کرامتی بازیگر سینما و تلویزیون برای اولین بار در سریال مردان آنجلس در سال 1375 نقش آفرینی کرد. مهتاب کرامتی در گذر زمان، تغییرات زیادی را نداشته و جذابی او روز به روز بیشتر می شود.

لیلا اوتادی

alt

لیلا اوتادی یکی دیگر از هنرمندانی است که با گذر زمان جذاب تر شد و با نگاهی به عکسهای قدیمی او می توان به این موضوع پی برد.

هدیه تهرانی

alt

هدیه تهرانی هنرمند دیگری است که اگر عکس های قدیمی او را با عکس های امروزش مقایسه کنید به خوبی متوجه تغییر چهره و جذابیت هرجه بیشترش می شوید.

هانیه توسلی

alt

هانیه توسلی بازیگر پر کار این روزها برای اولین بار در فیلم شام آخر مقابل دوربین رفت و با سریال سیب ممنوعه به شهرت رسید. این بازیگر تغییرات محسوسی را در طی سالها داشته و جذابتر از قبل شده است.

لیلا حاتمی

alt

لیلا حاتمی یکی دیگر از بازیگران کشورمان است که نسبت به سالهای ابتدایی حضورش در دنیای هنر جا افتاده تر و جذاب تر شده است.

لیلا زارع

alt

لیلا زارع یکی دیگر از بازیگران زن سینما و تلویزیون کشورمان است. تغییر چهره او در طول سالهای فعالیتش یکی از محسوس ترین تغییرات بود که با مقایسه عکس های او در سالهای ابتدایی فعالیتش و امروز کاملا قابل درک است.به این مطلب امتیاز دهید:
(437 امتیاز , میانگین: 4.1 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:
  • ARPAD دوشنبه, 22 آبان 1402

    هانیه توسلی هرروز بهتر از دیروز واقعا جذابیت خاصی داره همیشه هم ایفاگر نقش هایی هست که یا به شوهر داره خیانت میکنه یا یکیرو داره میچزونه انصافا هم بازیگر خلاقی هستند سپاس سوربان


عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها