بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
اخبار و حواشی مربوط به زندگی شخصی هنرمندان همیشه برای ما ایرانی ها و البته طرفداران این هنرمندان جذاب بوده و هست دیدن تصاویر هنرمندان مشهور در کنار پدرانشان برای طرفداران این هنرمندان خالی از لطف نیست.

در همه جای دنیا سلبریتی ها و افراد مشهور در معرض توجهات زیادی هستند و به دلیل انبوه طرفدارانشان تمام بخش های خصوصی و عمومی زندگی آن ها مورد قضاوت می‌باشد.

در کشور ما نیز این رویه ، فارغ از درست و غلط بودن آن برقرار است و اغلب طرفداران این هنرمندان این هنرمندان دوست دارند جزئیات هرچه بیشتری از زندگی خصوصی آن ها بدانند.

برخی از هرمندان و بازیگران کشورمان تصاویری از خود در کنار پدانشان در صفحه های شخصی خود در فضای مجازی منتشر کرده اند که خیلی هایشان شباهت زیادی به پدرهای خود دارند که در این مطلب از سایت سوربان این تصاویر را با هم میبینیم.

شباهت زیاد بازیگران مرد و پدرانشان

alt

بنر

هادی کاظمی و پدرش

alt

هادی کاظمی متولد 13 آبان 1355 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است ، فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری از دانشگاه آزاد می باشد که از 19 سالگی وارد تئاتر شد و در 41 سالگی با یک بازیگر ازدواج کرد و حالا رستوران هم دارد.

یوسف تیموری و پدرش

alt

یوسف تیموری بازیگر سینما و تلویزیون متولد 6 دی 1358 در تهران است او دارای مدرک فوق دیپلم هنرستان صدا و سینما می باشد.

یوسف تیموری واقف در غرب تهران متولد شد، پدرش «فریدون تیموری» از گویندگان رادیو و تلویزیون ملی قبل انقلاب و مادرش خانه‌دار است. او دارای دو خواهر و یک برادر بوده و فرزند دوم خانواده می باشد.

نوید محمدزاده و پدرش

alt

نوید محمدزاده بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 17 فروردین ماه سال 1365 متولد شد.

این هنرمند کشورمان در خانواده ای پرجمعیت با 12 فرزند در ایلام متولد شد و فرزند آخر خانواده است.

نوید محمدزاده دارای 11 خواهر و برادر است و خواهرزاده و برادرزاده های متعددی دارد و جمعیت این خانواده به حدود 100 نفر میرسد و همواره از پدرش به نیکی یاد میکند و از او به عنوان مردی بزرگ نام میبرد.

امین حیایی و پدرش

alt

امین حیایی بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر متولد 19 خرداد 1349 در تهران و در یک خانواده 5 نفره متولد شد. پدر او دارای شغل آزاد و مادرش معلم است. امین حیایی یک خواهر و برادر به نام امید دارد. او در 21 سالگی تنها خواهر خود را بر اثر ابتلا به سرطان از دست داد.

علی شادمان و پدرش

alt

علی شادمان متولد 4 آذر 1375 در ایلام ، بازیگر سینما و تلویزیون است

فارغ التحصیل لیسانس رشته کارگردانی می باشد که در دبیرستان تجربی خوانده و از 10 سالگی جلوی دوربین می باشد و حالا از علاقمندان عکاسی است.

حمیدرضا آذرنگ و پدرش

alt

حمیدرضا آذرنگ متولد 1351 در تهران نمایشنامه نویس ، کارگردان ، و بازیگر تئاتر می باشد. آذرنگ دانش آموخته کارشناسی در رشته روانشناسی بالینی از دانشگاه آزاد رودهن در سال 1376 است.

حمیدرضا آذرنگ با خانم ساناز بیان ازدواج کرده است و صاحب دو فرزند پسر به نام بامداد و هیراد هستند خانوم بیان نویسنده و کارگردان تئاتر میباشد.

شهاب حسینی و پدرش

alt

شهاب حسینی زاده 14 بهمن 1352 در تهران می باشد. او دیپلم رشته انسانی دارد و از دانشگاه تهران رشته روانشناسی انصراف داده است. وی شهرت خود را از رادیو آغاز کرده است.

شهاب حسینی اولین فرزند خانواده بوده و یک برادر و دو خواهر دیگر هم دارد و اصالتا اهل تنکابن مازندران است. پدر او از دبیران آموزش وپرورش بوده که کتاب هایی را ترجمه و تالیف کرده است. او در دوران کودکی فرزند بسیار شیطانی بوده است.

روزبه معینی و پدرش

alt

روزبه معینی متولد ۲۱ اسفند ۱۳۵۸ بازیگر است. وی تئاتر و نمایش را از نوجوانی در مدارس و آموزشگاه‌ ها شروع کرد. وی به جز بازیگری به عنوان جانشین تهیه کننده ، مجری طرح ، مدیر اجرایی ، مدیر روابط عمومی سریال‌ ها و پروژه‌ های سینمایی نیز بوده است.

روزبه معینی بازیگر جوان کشورمان را بیشتر در آثار تلویزیونی دیده ایم و در کنار امین حیایی سوپراستار سینمایی ایران که آقای بازیگر به عنوان مدیر برنامه های وی همیشه در کنار داور عصر جدید می باشد.به این مطلب امتیاز دهید:
(12 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)

نظرات شما:
  • ARPAD دوشنبه, 22 آبان 1402

    واقعا بجز کمی تا قسمتی نوید محمدزاده و تاحدی هادی کاظمی فقط شبیهند بقیه رو تشابهی نمی بینم پدر شهاب حسینی شبیه برزو ارجمند پدر امین حیایی شبیه شادروان فتحعلی اویسی هستند


عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها