بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در جامعه ای که بسیاری از مردم، دوام زندگی مشترک بازیگران را بسیار کوتاه می دانند بسیاری از زوجهای بازیگر ایرانی سالیان سال عاشقانه باهم زندگی کرده اند به پای هم پیر شدند.

یکی از مهترین اصول زندگی زناشویی، وفاداری و حفظ زندگی مشترک است که برای رسیدن به این اصل باید گذشت و تلاش بسیاری کرد. هنرمندان و بازیگران گروهی از مردم جامعه هستند که علاوه بر مشکلات زندگی مشترک، زندگی آنها زیر ذره بین علاقه مندان قرار دارد.

ازدواج و طلاق بازیگران همیشه یکی از مهمترین حواشی آنها در میان مردم است. در این میان برخی از زوج های هنرمندی وجود دارند که بدون حاشیه سالهای سال در کنار هم زندگی کرده و به قول معروف، به پای یکدیگر پیر شده اند.

در این مطلب از سوربان بازیگرانی را معرفی می کنیم که تا سالهای سال و گاه تا پایان عمر زندگی عاشقانه ای را تجربه کرده اند.

alt

بنر

بازیگرانی که سالهای سال عاشقانه در کنار هم زندگی کردند

زنده یاد محسن قاضی مرادی و مهوش وقاری

alt

زنده یاد محسن قاضی مرادی و مهوش وقاری را می توان سمبل عشق و وفاداری در میان مردم جامعه و هنرمندان دانست. این زوج هنرمند سالیان سال در کنار یکدیگر زندگی کردند. خانم مهوش وقاری بیش از بیست سال پرستاری همسرش را که به بیماری پارکینسون مبتلا بود را بر عهده گرفت.

سهیلا رضوی و فرخ نعمتی

alt

سهیلا رضوی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان همسر فرخ نعمتی است که او نیز از بازیگران پیشکسوت عرصه هنر می باشد. این زوج هنرمند یکی از زوج هایی هستند که سالها از زندگی مشترک آنها می گذرد.

افسانه چهره آزاد و شاهرخ فروتنیان

alt

افسانه چهره آزاد از سنین کم عاشق همسرش شاهرخ فروتنیان شده و با او ازدواج کرد. عشقی که تاکنون ادامه داشته و زندگی بادوامی را برای آنها به ارمغان آورده است.

فرهاد آئیش و نائده طهماسبی

alt

فرهاد آئیش و مائده طهماسبی از بازیگران مطرح کشورمان هستند که زندگی مشترک بادوام و عاشقانه ای را تجربه می کنند. این زوج هنری بیش از سی سال قبل ازدواج کرده اند.

بهزاد فراهانی و فهیمه رحیم نیا

alt

بهزاد فراهانی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون شورمان سالهای سال است که در کنار همسر خود فهیمه رحیم نیا از بازیگران کشورمان، زندگی می کند. این زوج هنرمند دارای دو دختر و یک پسر هستند.

زنده یاد داوود رشیدی و احترام برومند

alt

احترام برومند و زنده یاد داوود رشیدی یکی دیگر از زوج های هنرمندی هستند که در اصلاح با یکدیگر به سن سالمندی رسیدند. این زوج هنرمند دارای یک پسر و یک دختر هستند.

بهرام شاه محمدلو و راضیه برومند

alt

بهرام شاه محمدلو بازیگر و کارگردان کشورمان سالها قبل با راضیه برومند ازدواج کرده است. راضیه برومند بازیگر و عروسک گردان مطرح و همسرش دارای دو فرزند پسر می باشند.

مهوش صبر کن و محمود پاک نیت

alt

محمود پاک نیت بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون کشورمان یکی دیگر از هنرمندانی است که سالهای سال در کنار همسرش، مهوش صبر کن زندگی عاشقانه ای را تجربه می کند. این زوج دارای دو فرزند پسر می باشند.به این مطلب امتیاز دهید:
(766 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)

نظرات شما:
 • حسین پنجشنبه, 24 فروردين 1402

  همیشه ثابت شده ازداج عاشقانه همیشه ماندگار تر از عشق های هواس ران هستش

 • محمود بلیغیان از اصفهان چهارشنبه, 23 فروردين 1402

  واقعاً چرا هنرمندان و هنرپیشگان زودتر از بقیه مردم پیر و شکسته میشوند، و چرا پس از عمری تلاش و هنرنمائی در موقع پیری و ناتوانی از آنها حمایت های لازم از سوی دولت و مسئولین نمی شود ؟ ! .

 • بهنوش چهارشنبه, 23 فروردين 1402

  درود بر شرف زنان و مردانی که بهم تعهد دارند و تا آخر عمر به هم وفادار هستند.

 • ناشناس ‌ چهارشنبه, 23 فروردين 1402

  سلام وتشکر برای مطلب زیبایتان . جوانترها از پیشکسوتان بیاموزند .

 • بچه کرمون چهارشنبه, 23 فروردين 1402

  ۱۰۰۰ماشاا۰۰۰

 • علی چهارشنبه, 23 فروردين 1402

  دمشون گرم

 • فریبا چهارشنبه, 23 فروردين 1402

  الهی تاهمیشه باهم ودرکنارهم باسلامتی وشادی بمانید. روح آقای رشیدی وآقای قاضی مرادی شاد


عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها