بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در این مطلب با هنرمندان و سلبریتی هایی آشنا میشویم که در یک خانواده پر جمعیت و شلوغ از هفت هشت نفره گرفته تا ۱۴ نفره به دنیا آمده و رشد کردند.

شاید برایتان جالب باشد که با برخی هنرمندان که در خانواده‌های پرجمعیت و شلوغ به دنیا آمده و رشد کردند ، آشنا شوید. این هنرمندان پرطرفدار که در ابعاد مختلف، الگویی برای طرفدارانشان هستند، حالا به‌ واسطه داشتن خانواده‌ هایی پرجمعیت، زیر ذره‌بین ما قرارگرفته‌اند تا بدانیم که برخلاف تصور بسیاری از مردم، چند فرزندی صرفاً در اقشاری خاص به‌ویژه خانواده‌های سنتی و مذهبی، مرسوم نیست و چهره‌های پرطرفدار که در مسیر موفقیت وقت گذاشته‌اند نیز در این عرصه سهم دارند در این مطلب از سوربان با ما همراه باشید تا با بازیگرانی که در خانواده های پرجمعیت به دنیا آمدند بیشتر آشنا شویم.

alt

شاید خیلی‌ها فکر کنند تولد در خانواده‌ای پرجمعیت به معنای محرومیت از بسیاری امکانات و درنتیجه عدم موفقیت آن‌ها در آینده خواهد بود اما قطعاً چنین اعتقادی، پایه و اساس منطقی ندارد و به‌هیچ‌عنوان نمی‌توان چنین موضوعی را بهانه‌ای برای نرسیدن به مدارج عالی دانست. چه‌بسا که بسیاری از افراد موفق و چهره‌های بنام کشورمان ازجمله هنرمندان، از دل خانواده‌هایی پرجمعیت بیرون آمده و توانسته‌اند سری میان سرها شوند.

بازیگران مطرحی که در خانواده های پرجمعیت به دنیا آمده اند!

لیندا کیانی در خانواده ای ۷ نفره به دنیا آمد، ۴ برادر و یک خواهر دارد!

بنر

alt

لیندا کیانی در 23 شهریور 1359 در آبادان به دنیا آمد. او دارای یک خواهر و 4 برادر است.

او تحصیلات خود را تا کنون تا مقطع کارشناسی ارشد فلسفه ادامه داده است. فعالیت های هنری را با شرکت در دوره های آموزش بازیگری در کلاس های آموزشی تحت نظارت محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان آغاز کرد. پس از این دوره، در کلاس های فن بیان و بدن آقای حمید سمندریان و خانم مهتاب نصیرپور شرکت کرد.

نوید محمد زاده ؛ یازده خواهر و برادر دارد!

alt

نوید محمدزاده متولد 17 فروردین 1365 در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون است، فارغ التحصیل فوق دیپلم رشته عمران می باشد که قرار بود فوتبالیست شود اما دیدن یک فیلم مسیر زندگی اش را تغییر داد و حالا از گرانقیمت ترین بازیگران ایرانیست.

در تهران بعنوان دوازدهمین و آخرین فرزند بدنیا آمد اما در سال 1367 وقتی 2 ساله بود به همراه خانواده به ایلام نقل مکان کردند و تا اتمام دوره راهنمایی در آنجا ماندند.

امیر جعفری؛ در خانواده ۱۲ نفره به دنیا آمد و فرزند نهم است.

alt

امیر جعفری متولد 10 شهریور 1353 در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون است، فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد که برای فرار از درس خواندن وارد کارهای نمایشی شد و حالا همسرش هم بازیگر است.

این هنرمند کشورمان که اصالتا ترک زنجان است در خانواده ای پرجمعیت متولد شد و 7 خواهر و 3 برادر دارد و خودش فرزند نهم خانواده است.

محسن تنابنده ؛ ۳ خواهر و ۳ برادر دارد.

alt

محسن تنابنده متولد ۲۶ فروردین ۱۳۵۴ فیلم‌نامه‌نویس و بازیگر ایرانی سینما و تلویزیون است.

محسن تنابنده  فارغ التحصیل رشته بازیگری از دانشگاه هنر و معماری است. او فیلم نامه نویس و بازیگر ایرانی سینما و تلویزیون است. و همه او را با بازیگر نقش نقی در سریال نوروزی پایتخت می شناسند.

محسن تنابنده در یک خانواده ۸ نفره به دنیا آمد و ۳ خواهر و ۳ برادر دارد.

جمشید هاشم پور ؛ ۸ خواهر و برادر دارد.

alt

جمشید هاشم پور با نام هنری جمشید آریا در سال 1323 از پدر و مادری اردبیلی در تهران خیابان سلسبیل متولد شد. تحصیلات خود را تا دیپلم ریاضی ادامه داد. او ازدواج کرده است و صاحب دو فرزند دختر است.

فرشته حسینی ؛ ۶ خواهر و یک برادر دارد.

alt

فرشته حسینی متولد ۶ اردیبهشت ماه، سال ۱۳۷۶ در تهران، بازیگر سینما و تئاتر افغان‌ تبار اهل ایران است.

فرشته حسینی از پدر و مادری مهاجر و افغان‌تبار در تهران متولد شد و 5 خواهر و 1 برادر دارد. و از دانش آموختگان اصغر محبی، مهتاب نصیرپور، محمد رحمانیان بازیگران پیشکسوت سینما و تلویزیون ایران است.

مجید صالحی ؛ ۴ برادر و ۳ خواهر دارد.

alt

سید مجید صالحی بازیگر، کارگردان، نویسنده و تهیه کننده سینما و تلویزیون در 26 شهریور ماه سال 1354 در امامزاده حسن تهران متولد شد. وی فارغ‌التحصیل لیسانس بازیگری و فوق لیسانس کارگردانی تئاتر از دانشگاه هنر تهران می باشد.

مجید صالحی در خانواده پرجمعیتی به دنیا آمده و 4 برادر و 3 خواهر دارد و خودش بچه یکی مانده به آخر است. پدر مجید صالحی شرکت حمل و نقل پیمانکاری داشته و مادرش خانه‌دار بود، آنها خانواده پرجمعیتی بودند که در جنوب شهر زندگی می‏کردند.به این مطلب امتیاز دهید:
(38 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها