بنر
بنر
بنر
بنر
کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز با درگیری شدیدی که در ملاء عام داشتند هنگام سوار شدن به هواپیما، به شایعات در مورد وضعیت ناپایدار رابطه خود دامن زدند. چند روزی است که گفته می‌شود رابطه کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز بهترین لحظات خود را پشت سر نمی‌گذارد. آیا خبر جدایی رونالدو و جورجینا صحت دارد؟!

از حین ورود ستاره پرتغالی ، کریستیانو رونالدو به باشگاه فعلی‌اش، النصر، حرف و حدیث هایی مبنی بر اینکه این رابطه ممکن است به جدایی ختم شود ، وجود داشته است. اخیراً نیز رسانه های پرتغالی این گزارش ها را واقعی دانسته و مستقیماً تأیید کردند که کریستیانو از جورجینا خسته شده است. در همین راستا، خبرهای جدیدی منتشر شده که به این شایعات دامن می‌زند.

به تازگی  یک شاهد با آبل پلانلس، روزنامه‌نگار اسپانیایی تماس گرفته است تا همه آن چیزی که بین این زوج در یکی از شدیدترین دعواهایشان، درست قبل از سوار شدن به هواپیما اتفاق افتاده است را به او بگوید. او همچنین نشان داد که هر یک از آنها پس از درگیری شدید خود چگونه رفتار می‌کردند.

آیا جدایی رونالدو و جورجینا به واقعیت میپیوندد؟

alt

شاهد گفت: «آنها قبل از سوار شدن به هواپیما یک مسابقه فریاد به یادماندنی داشتند!»

بنر

رسانه‌های دیگر نیز این موضوع را تایید کرده‌اند. همانطور که El Futbolero گزارش کرده، کریستیانو رونالدو ظاهرا از نگرش جورجینا ناراحت است و احساس می کند که او در حال تبدیل شدن به یک فرد خودمحور است. جورجینا که یک مدل اسپانیایی-آرژانتینی است، اخیراً به دلیل رفتارش با دوستانش دچار مشکل شده است.

همچنین مستند جورجینا در شبکه‌های اجتماعی مورد انتقاد قرار گرفته خیلی‌ها معتقدند که به اندازه کافی معتبر نیست و در بعضی مواقع نمایشی و بیش از حد درخشان به نظر می رسد.

alt

با این حال، تندترین اظهارات را لئو کایرو، دوست مادر کریستیانو رونالدو بیان کرد. کایرو گفت: «ماه‌هاست که می‌گویم آنها خوب نیستند و احتمال دارد از هم جدا شوند. او از جورجینا خسته شده است. این واقعیت دارد.»

کایرو حتی اظهار داشت که "ازدواجی وجود نخواهد داشت و آنها فقط برای حفظ ظاهر با هم هستند.»

کایرو حتی اظهار داشت که "ازدواجی وجود نخواهد داشت و آنها فقط برای حفظ ظاهر با هم هستند.»به این مطلب امتیاز دهید:
(8 امتیاز , میانگین: 3.0 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها