بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
تنش‌ها بین جورجینا رودریگز و کریستیانو رونالدو بالا گرفته و جدایی آن‌ها، دور از ذهن نیست در صورت جدایی این زوج شوک بزرگ مالی به رونالدو وارد میشود.

سایت «ScreenMix» عربی در توئیتی به درآمد نجومی جورجینا همسر کریستیانو رونالدو بعد از تصمیم به جدایی از این ابرستاره پرتغالی پرداخت و جدایی را سوژه خود قرار داد.

این رسانه مشهور عربی نوشت: اگر جورجینا تصمیم به جدایی از کریستیانو رونالدو بگیرد ۳۵ درصد از ثروت رونالدو که بیش از یک میلیارد دلار تخمین زده می شود را به دست می‌آورد.

یعنی به دلیل طولانی بودن رابطه آنها مبلغی در حدود ۳۵۰ میلیون دلار به دست می‌آورد.

این رسانه عربی به دلیل جدایی اشرف حکیمی از همسرش به این موضوع پرداخت. همسر حکیمی از او جدا شد ولی وقتی متوجه شد تمام اموال اشرف حکیمی به نام مادرش است و او نمی‌تواند از این ثروت فوتبالیست مشهور بهره‌ای ببرد شوکه شد.

بنر

طبق قوانین اروپا در صورت جدایی زن می‌تواند نیمی از دارای مرد را در اختیار بگیرد.

alt

جدایی رونالدو و جورجینا

پخش مستند «من جورجینا هستم» علاوه بر ایجاد حواشی متعدد، حالا ممکن است یک تراژدی اساسی برای جورجینا رودریگز و کریستیانو رونالدو رقم بزند و آن، جدایی این زوج مشهور از یکدیگر است.

یک برنامه پخش شده در تلویزیون پرتغال، از ایجاد بحران‌های اساسی در رابطه رونالدو و جورجینا خبر داد و به‌نظر می‌رسد که عامل تزلزل آن، رفتارهای جورجینا است. کریستیانو از رفتارهای شریک زندگی‌اش خسته شده و حتی یک جدایی فوری نیز دور از ذهن نیست.

جیووانا گونزالس، یکی از مجری‌های برنامه Socialite که رابطه رونالدو و جورجینا رودریگز را مورد تحلیل قرار داده است، گفت: آن‌ها در مورد یک جدایی فوری صحبت می کنند. علل قطع شدن رابطه‌شان بسیار قوی به‌نظر می‌رسد و اگر درست باشد، غلبه بر آن برای جورجینا و کریستیانو بسیار دشوار خواهد بود زیرا چیزهای زیادی باید بین آن‌ها تغییر کند. یکی از طرفین از کاری که دیگری انجام می‌دهد اذیت می‌شود و به نقطه تعادل نرسیده‌اند.

جیووانا گونزالس در ادامه صحبت‌های خود و با انتقاد از مستند «من جورجینا هستم»، افزود: جورجینا در مستند خود، کاری جز خرج کردن، خرج کردن و خرج کردن انجام نمی دهد. بدتر از همه، اعتقاد بر این است که او با کریستیانو برابری می‌کند. آن‌ها ماه هاست که حالشان خوب نیست و احتمال دارد که از هم جدا شوند. واقعیت این است که کریستیانو رونالدو از جورجینا رودریگز خسته شده است.

علت پایان رابطه جورجینا و رونالدو ؛ تفاوت ایدئولوژیک

alt

در حال حاضر، مشکلاتی بین جیو و CR7 وجود دارد. گویا همه چیز با بازی خودخواهانه رودریگز در مستند «من جورجینا هستم» شروع شد اما گویا اختلافات این زوج ریشه‌های عمیق‌تر و برگرفته از تفاوت ایدئولوژیکی دارد.

مصاحبه جورجینا رودریگز در خصوص شیوه تربیت فرزندان و نوع رابطه با آن‌ها، یکی از این موضوعات است. شریک زندگی کریستیانو در گفت‌وگویی اظهار داشت که می‌خواهد فرزندانش بدانند چگونه از خود دفاع کنند تا مورد آزار و اذیت قرار نگیرند؛ پس بنابراین از آن‌ها خواسته که هرگونه درگیری را بدون پاسخ نگذارند. این دقیقا برخلاف اصول کریستیانو رونالدو که قویا به عدم خشونت معتقد است محسوب می‌شود. ستاره پرتغالی النصر پیش از این در گفت‌وگویی عنوان کرده بود: من به شما می‌گویم که دوست ندارم فرزندانم به دیگران حمله کنند. نسبت به آموزش‌هایی که به آن‌ها داده‌ام احساس غرور می‌کنم.

این یکی از موارد تحول بزرگ در رابطه جورجینا و کریستیانو است که اخیراً آغاز اتفاق افتاده. پیش از این، اینفلوئنسر آرژانتینی در مورد اینکه چگونه رونالدو از انجام خواسته‌اش امتناع کرد سخن گفت، زیرا ظاهرا کاپیتان تیم ملی پرتغال از رفتارهای شریک زندگی‌اش عصبانی است.

جورجینا همسر رونالدو نیست و صرفا شریک زندگی او محسوب می‌شود، هرچند که آن‌ها دو فرزند مشترک باهم دارند.به این مطلب امتیاز دهید:
(6 امتیاز , میانگین: 3.2 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها