بنر
بنر
بنر
بنر
ظاهر بازیگران زن در لباس های محلی را دیده اید؟! در ادامه جذابترین بازیگران زن را در لباس های محلی خاص و زیبا ببینید.

در سراسر دنیا سلبریتی ها و افراد مشهور در معرض توجهات فراوانی هستند و به دلیل انبوه طرفدارانشان ، تمام بخش های خصوصی و عمومی زندگی آن ها مورد قضاوت میباشد.

در کشور ما نیز این رویه فارغ از درست و غلط بودن آن برقرار است و اغلب طرفداران این هنرمندان دوست دارند جزئیات هرچه بیشتری از زندگی خصوصی آن ها بدانند. در ادامه این مطلب از سوربان با ما همراه باشید تا تصاویر زیبایی از بازیگران خانم با لباس های محلی و ظاهری متفاوت را ببینید.

alt

بازیگران جذاب زن با لباس های محلی خاص

شبنم قلی خانی با لباس کوردی

بنر

alt

شبنم قلی خانی متولد 19 آبان 1356 در تهران ، بازیگر و فیلمنامه نویس است ، فارغ التحصیل لیسانس و فوق لیساننس تئاتر گرایش طراحی صحنه در ایران و فوق لیسانس کارگردانی فیلم از استرالیا می باشد که در دانشگاه هم تدریس می کند.

لیندا کیانی با لباس محلی کاشانی

alt

لیندا کیانی متولد 23 شهریور 1359 در آبادان، بازیگر سینما و تلویزیون است ، فارغ التحصیل لیسانس و فوق لیسانس رشته فلسفه از دانشگاه مفید می باشد که تئاتر شروع کرد تا اینکه با معرفی شریفی نیا وارد تلویزیون شد.

نفیسه روشن در لباس بلوچی

alt

نفیسه روشن متولد 13 اردیبهشت 1361 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است ، فارغ التحصیل لیسانس رشته حقوق اسلامی از دانشگاه آزاد می باشد که به شدت حامی حیوانات بوده و سفیر دوقلوهاست و سابقا همسر خلبان داشت.

متین ستوده با لباس زیبای لری

alt

متین ستوده بازیگر ایرانی متولد بیست و دوم اردیبهشت ماه سال شصت و چهار در یک خانواده فرهنگی در تهران است . وی فرزند سوم خانواده و یک برادر بزرگتر به اسم مانی و یک خواهر بزرگتر به اسم مریم دارد. مدرک تحصیلی متین ستوده لیسانس مدیریت بازرگانی میباشد. پدر متین کارمند صدا و سیما بوده و مادرش معلم اول دبستان بود.ستوده در زمان خردسالی دو بار تجربه بازیگری را به خاطر حضور پدرش در صدا و سیما به دست آورد.

بهاره کیان افشار با لباس عربی

alt

بهاره کیان افشار متولد 12 اردیبهشت 1364 در تهران ، بازیگر و ترانه سرا می باشد ، فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی نرم افزاز کامپیوتر می باشد که کنار بازیگری ، کار دکوراسیون و تبلیغات می کند و ترانه سرایی هم کرده است.

سوگل طهماسبی با لباس بختیاری

alt

سوگل طهماسبی متولد 25 بهمن 1364 در اصفهان ، بازیگر سینما و تلویزیون است ، تحصیلکرده مقطع فوق دیپلم رشته گرافیک و اصالتا بختیاری و بزرگ شده اهواز می باشد که از 8 سالگی وارد تئاتر شد و حالا در تلویزیون می درخشد.

شهرزاد کمال زاده با لباس محلی چابهار

alt

شهرزاد کمال زاده متولد 7 فروردین 1364 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است ، فارغ التحصیل لیسانس رتشه مهندسی کامپیوتر می باشد که حامی حیوانات بوده و عضو تیم فوتبال هنرمندان است و آرزو دارد تمام دنیا را بتواند ببیند.به این مطلب امتیاز دهید:
(7 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها