بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه عکس هایی جذاب از زیباترین بازیگران زن ایرانی با گریم مالیفیسنت آمادا کرده ایم.

مالفیسنت (به انگلیسی: Maleficent) فیلمی آمریکایی در ژانر فانتزی تاریک، محصول سال ۲۰۱۴ می‌باشد که کارگردانی آن را رابرت استرومبرگ و نویسندگی آن را لیندا وولورتون به عهده گرفته‌است.

آنجلینا جولی در نقش شخصیت مالیفیسنت این افسانه ظاهر شده‌است. در این فیلم که بازسازی پویانمایی سال ۱۹۵۹ والت دیزنی به نام زیبای خفته می‌باشد بیشتر داستان حول محور نقش متضاد زیبای خفته یعنی پلید می‌چرخد.

در ادامه این مطلب از سوربان عکس هایی از بازیگران زن ایرانی با گریم مالیفیسنت آورده ایم ببینید نقش مالیفیست به کدام یک بیشتر می‌آید؟

alt

بنر

داستان فیلم مالیفیسنت

شیطان یا پلید (Maleficent) دختری است که در یک خلنگ زار گسترده و زیبا به همراه پری‌ ها و موجوداتی عجیب زندگی می‌کند. خلنگ زاری که در مجاورت قلمرو انسان هاست. وی دارای قلبی پاک و مهربان است…

روزی نگهبانهای خلنگ زار به او خبر می‌دهند که دزدی کوچک جواهری را از دریاچه دزدیده و آن را پس نمی‌دهد. مالیفیسنت پیش دزد یا همان اِستِفان (Estefan) می‌رود و با زبانی نرم او را رام کرده و با او دوست می‌شود و به دوستی او هم اطمینان پیدا می‌کند زیرا زمانی که استفان با مالیفیسنت دست می‌دهد و به علت حساسیت مالیفیسنت به فلز (حلقهٔ دست استفان) دست مالیفیسنت می‌سوزد، استفان بسیار ناراحت شده و بلافاصله، با اینکه کودک فقیری هم بود، تنها جواهرش یعنی انگشتر خویش را به آب دریاچه می‌اندازد.

در آن روز استفان به مالیفیسنت گفت که مادر و پدرش مرده‌اند و خود وی نیز بسیار فقیر بوده و در انبار غله زندگی می‌کند اما علاقه ای فراوان به پادشاه شدن و زندگی در قصر دارد. سال‌ها بعد مالیفیسنت چون قوی‌ترین پری خلنگ زار بود ادارهٔ آن را بر دست گرفته و ملکهٔ آنجا می‌شود. اما با طمع انسان‌ها به سرزمین جادو (مورز) شرایط آبستن حوادث مختلف است…

بازیگران زن ایرانی با گریم مالیفیسنت

مرجانه گلچین

alt

طناز طباطبایی

alt

مریم کاویانی

alt

نفیسه روشن

alt

الناز شاکردوست

alt

بهاره رهنما

alt

سمانه پاکدل

alt

لیلا حاتمی

alt

نعیمه نظام دوست

altبه این مطلب امتیاز دهید:
(4 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:
  • ARPAD دوشنبه, 22 آبان 1402

    وای وای وای خدااا پوکیدم نعیمه نظام دوست


عناوین جذاب امروز