بنر
بنر
بنر
بنر
قصه های تا به تا یکی از پرطرفدارترین کارتون های دوران بچگی کودکان دهه شصت و اوایل هفتاد بود. مرضیه برومند کارگردان این سریال بود در این مطلب بازیگران این کارتون خاطره انگیز را بعد از گذشت ۲۷ سال ببینید.

«قصه‌های تابه تا» که با نام شخصیت اصلی آن «زی‌زی گولو» نیز شناخته می‌شود، یک مجموعه تلویزیونی به کارگردانی مرضیه برومند است که نخستین بار از «شبکه دو سیما»، در سال ۷۳، صبح‌های جمعه پخش می‌شد. «زی‌زی گولو» با شکل و شمایل غیرعادی‌اش در میان کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان، شهرت و محبوبیت زیادی پیدا کرد.

مهم‌ترین جذابیت این مجموعه تلویزیونی بکربودن شخصیت خیالی داستان؛ «زی زی گولو آسی پاسی دراز کوتاه تابه تا» است که از سیاره ناشناخته‌ای به زمین آمده و با خواندن ورد «زی زی گولو آسی پاسی دراکوتا (دراز کوتاه) تابه تا»، کار‌هایی خارق العاده انجام می‌دهد.

او می‌توانست آرزو‌ها را برآورده کند، قیافه عجیبی داشت، بامزه بود و بسیار مهربان و باادب و همین موارد باعث شد که بچه‌ها و بزرگ‌تر‌ها عاشقش شوند و خیلی زود مجبوب شود؛ چرا که هم بچه‌ها و هم بزرگ‌تر‌ها آرزوی چنین دوستی را داشتند.

در ادامه این مطلب از سوربان با ما همراه باشید تا ببینید بعد از گذشت ۲۷ سال از پخش این سریال بازیگران این سریال کجا هستند و چه شکلی شدند.

بازیگران کارتون زی زی گولو بعد از گذشت 27 سال!

مانی نوری / امیرآقا جمالی

alt

امیرحسین صدیق / آقای پدر

alt

لیلی رشیدی/مادرخانمی

alt

رضا فیاضی / جمال آقا جمالی

alt

مریم سعادت / اعظم جمالی

alt

آزاده پورمختار / گوینده زی زی گولو

altبه این مطلب امتیاز دهید:
(13 امتیاز , میانگین: 3.7 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها