بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
شاید برایتان جالب باشد بدانید که این روزها چراغ رستوران و کافه کدام یک از هنرمندان و بازیگران روشن است.

بسیاری از بازیگران ایرانی در کنار فعالیت در عرصه‌ی بازیگری برای داشتن یک منبع درآمد پایدارتر به سراغ راه اندازی کافه یا رستوران رفته اند. برخی از آن‌ها در این شغل موفق بوده اند و برخی هم البته پس از مدتی مجبور به رها کردن آن شده اند.

در ادامه این مطلب از سوربان همراه ما باشید تا با بازیگرانی که کافه یا رستوران دارند آشنا شوید و اسم و آدرس کافه یا رستوران آن ها را یاد بگیرید.

alt

بازیگرانی که کافه یا رستوران دارند

محمدرضا گلزار: رستوران انار

alt

محمدرضا گلزار به همراه برادر خود بردیا گلزار، رستوران مجلل انار را در محله‌ی جردن ِ تهران راه اندازی کرده است. به دلیل مشغله‌های زیاد محمدرضا گلزار، برادر او بردیا گلزار مدیریت رستوران را برعهده گرفته است. رستوران انار پیش‌تر در سریال «تعبیر وارونه یک رویا» فریدون جیرانی رونمایی شده بود و نام این رستوران از آن زمان مورد توجه مخاطبان قرار گرفت.

بهاره رهنما: کافه رستوران گوزن

alt

کافه رستوران گوزن در محله‌ی سعادت آباد ِ تهران متعلق به بهاره رهنما است. رهنما از ابتدای کار تمام هزینه‌های لازم برای راه‌اندازی کافه رستوران را نداشت به همین دلیل با چند نفر شریک شد تا بتواند این ایده را اجرایی کند. به گفته‌ی خودش، بخش اعظم سهام و رسیدگی به این کافه رستوران بر دوش دوستانش است.

بهرام رادان: کافه ویونا

alt

اینطور که گفته می‌شود بهرام رادان سرمایه دار کافه ویونای خیابان پاسداران ِ تهران است که از سال ۹۵ فعالیت خود را آغاز کرده و او نقشی در اداره‌ی آن ندارد.

سیاوش خیرابی: فست فود کنجد

alt

فست فود کنجد سیاوش خیرابی دو شعبه در تهران (خیابان فاطمی) و رشت (خیابان گلسار) دارد. به دلیل اینکه روی نان‌هایش کنجد می‌زنند، نام کنجد را برای این فست‌فود گذاشته‌اند. اداره فست‌فود کنجد با برادر‌های سیاوش خیرابی است و خود او در اوقات بیکاری‌اش به آنجا می‌رود.

لاله اسکندری: رستوران طاقچه

alt

لاله اسکندری به همراه همسر خود در روز‌های پایانی سال ۹۶، کافه رستورانی به نام طاقچه در شهر شیراز افتتاح کرد که در مراسم افتتاحیه آن تعداد زیادی از بازیگران معروف حضور داشتند.

امین حیایی: کافه وانیل

alt

امین حیایی و همسرش نیلوفر خوش خلق از سال ۹۳ کافه کوچکی به نام وانیل را در لواسان راه اندازی کرده اند. اداره‌ی این کافه برعهده‌ی نیلوفر خوش خلق است.

فریبا نادری: رستوران دلیجان

alt

فریبا نادری به همراه همسر خود مهرداد طباطبایی که از فعالان حوزه مواد غذایی است چند سالی است رستوران دلیجان را در خیابان فرشته‌ی تهران راه اندازی کرده است. بازیگران مشهور زیادی در مراسم افتتاحیه‌ی این رستوران شرکت کردند.

سام درخشانی: رستوران خونه

alt

سام درخشانی در حوالی خیابان چهارراه جهان کودک ِ تهران رستوران خونه را راه اندازی کرده است که در آن تنها غذا‌های ایرانی سرو می‌شود.

اشکان خطیبی: رستوران نعنا

alt

اشکان خطیبی تا پیش از مهاجرتش از ایران رستورانی به نام نعنا در منطقه‌ی فشم ِ تهران داشت.به این مطلب امتیاز دهید:
(7 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز