بنر
بنر
بنر
بنر
اگر 18 سال پیش زمانی که سریال من یک مستاجرم ساخته و پخش شد این سریال را دیده باشید از طریق این مقاله می توانید بفهمید که هر کدام از بازیگران این سریال چه شکلی شده و در چه شرایطی هستند.

من یک مستاجرم یک مجموعه تلویزیونی طنز ایرانی است. این مجموعه در سال ۱۳۸۳ به کارگردانی پریسا بخت‌آور و نوشته شادمهر راستین با بازی امیر جعفری، کتایون امیرابراهیمی، ریما رامین فر و نگار فروزنده، سپند امیرسلیمانی و سعید آقاخانی از شبکه سوم سیما در قالب ۲۶ قسمت پخش شد. این مجموعه اولین کار حرفه ای جواد عزتی بود و به فاصله اندکی بعد از آن در مجموعه کمربندها را ببندیم به ایفای نقش پرداخت.

در این مطلب از سوربان میخواهیم ببینیم بازیگران سریال من یک مستاجرم بعد از گذشت 18 سال کجا هستند و چه شکلی شده اند اگر این سریال خاطره انگیز را دنبال کزده باشید حتما بریتان جالب خواهد بود ببینید بازیگران من یک مستاجرم بعد از 18 سال چه شکلی شدند!

داستان سریال من یک مستاجرم

این داستان یک پیرزن به نام زمانه خانم (با بازی کتایون امیرابراهیمی) است که دارای یک ساختمان پنج واحده درتهران است و از خارج برمی گرددو در فرودگاه با پسری به نام مسعود آشنا شده و مسعود او را تا خانه‌اش می‌رساند. مباشر زمانه خانم خانه را اجاره داده‌است… مسعود مباشر جدید می‌شود و به دنبال مستأجر برای خانه می‌گردد. اولین مستاجران ناصر و همسرش نیره که ناصر، دوست مسعود و نیره از اقوام مسعود است، به همراه دو زوج دیگر در خانه ساکن می‌شوند. مسعود هم برای اینکه در خانه بماند مجبور به ازدواج می‌شود. خواهر زاده زمانه خانم با نام نیلوفر از خارج می‌آید و مسعود عاشق او می‌شود. نصف خانه مال نیلوفر بوده و مستاجران باید خانه را خالی کنند و در آن زمان پدر ناصر از شهرستان می‌آید و…

بازیگران سریال من یک مستاجرم بعد از گذشت 18 سال

الهام چرخنده در نقش نگار

بنر

alt

ریما رامین‌فر در نقش نیره

alt

بهاره رهنما در نقش نیلوفر _ دختر دشتی

alt

کتایون امیرابراهیمی در نقش زمانه خانم

alt

نورا هاشمی در نقش خواهر ناصر

alt

نگار فروزنده در نقش هنگامه

alt

امیر جعفری در نقش مسعود

alt

سپند امیرسلیمانی در نقش حسام

altبه این مطلب امتیاز دهید:
(52 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

بهترین ایده ها