بنر
بنر
بنر
بنر
میز ناهار خوری در اشکال و طرح های مختلف تولید شده و هر کدام از آنها طرفداران خاص خود را دارند و هر شخصی با توجه به دکوراسیون منزل خود اقدام به خرید می کند. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای میز ناهار خوری جلب می نماییم. 

alt

میز ناهار خوری با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" میز ناهار خوری "  میز ناهار خوری کم جا | میز ناهار خوری جدید 2022 | میز ناهار خوری ۴ نفره | میز ناهار خوری مدرن | میز ناهار خوری کم جا 6 نفره | میز ناهار خوری چوبینه این نوع میز ناهارخوری معمولا پایه های چوبی از جنس چوب راش، توسکا داشته اما رویی میز از جنس MDF یا HDF است که ممکن است برا بالا رفتن کیفیت این میزها از روکش سوپر راش یا ملچ نیز برای آنها استفاده شود. از ویژگی های میز های فلزی می توان به تنوع شکلی آنها اشاره کرد که البته بیشتر هم در رستوران ها استفاده می شوند چرا که در برابر رطوبت مقاوم هستند. خرید میز ناهارخوری تک و ست همراه با صندلی میز انجام می شود و انواع مختلف گرد، بیضی ، مربعی و مستطیلی دارد.  در ادامه ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل میز ناهار خوری فراهم اورده ایم.با سوربان همراه باشید.

میز ناهار خوری 1401

وجود میز و صندلی غذاخوری یا به اصطلاح عام صبحانه خوری در آشپزخانه، باعث ایجاد رابطه بیشتر بین اهالی خانواده می شود؛ به این ترتیب وقتی خانم خانه در حال پخت و پز است و بقیه اعضای خانواده نیز کاری برای انجام دادن ندارند، روی صندلی ها نشسته و همزمان با صحبت کردن با خانم خانه در آن چند ساعت حضور در خانه، ارتباط ها نزدیک تر خواهد بود.
میزهای شیشه ای در واقع میزهای چوبی و فلزی با رویه شیشه ای هستند. گاهی این شیشه ها بر روی رویه ی چوبی قرار می گیرند، گاهی نیز رویه میز را فقط یک شیشه خالی می پوشاند. وجود این سطح شفاف بر روی میز ناهار خوری باعث بزرگتر بنظر رسیدن فضا می شود. اگر خانه کوچکی دارید خرید میز با رویه شیشه ای را به شما پیشنهاد می کنیم.
مبلمان و میز ناهار خوری از جهت رنگ چوب و پارچه و حتی جنس پارچه قابل ست کردن با یکدیگر هستند. شما می توانید مبلمان مورد نظر خود را خریداری کرده و با توجه به رنگ و نوع چوب و همچنین رنگ و جنس پارچه آن میز ناهار خوریتان را سفارش دهید.
اگر آشپزخانه بسته ای فضای کافی برای قرار دادن میز و صندلی جداگانه را نداشت یا در آشپزخانه اُپن شما میزی به جای دیوار در نظر گرفته نشده بود، نگاه دقیق تری به محیط بیندازید؛ کافی است دیواری خالی حتی در گوشه ای از آشپزخانه وجود داشته باشد.

همچنین اگر برای انواع مختلف میز و صندلی، به دنبال یک فروشگاه معتبر هستید، بازدید از لیست مراکز خرید مبلمان راحتی و استیل سایت سوربان را فراموش نکنید.

میز ناهار خوری 2022

alt

بنر

میز ناهار خوری 1401 

alt

میز ناهار خوری کم جا 

alt

میز ناهار خوری جدید 2022   

alt

میز ناهار خوری ۴ نفره   

alt

میز ناهار خوری مدرن

alt

میز ناهار خوری کم جا 6 نفره 

alt

میز ناهار خوری چوبینه   

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(47 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)
بنر
بنر

پیشنهادها برای شما

گالری مبلمان نگین شهر

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

خانه مبلمان رادز تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

مبلمان باروس تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

گالری مبل نودید استیل

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

گالری مبلمان چوب و هنر تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

بازار مبل خاوران (کالا شهر)

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

فروشگاه مبل و میز

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران


نظرات شما:
  • علی شنبه, 19 شهریور 1401

    عالی بود


عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها