بنر
بنر
بنر
بنر

رنگ موی‌مناسب برای مراسم نامزدی

رنگ مو نیز مانند بقیه اجزای ظاهر شما ، یک چیز کاملا سلیقه ای است. شما میتوانید هر رنگ مویی که دوست داشته باشید را برای روز عروسی خود انتخاب کنید. رنگ موی تیره ، عروس را جوانتر و پوست را روشن تر نشان میدهد و برعکس رنگ موی روشن سن عروس را بالاتر نشان میدهد .

معمولا انتخاب اکثر عروس ها، رنگ موی خودشان است اما اگر عروس خانم ها به دنبال رنگ مویی غیر از رنگ موی خودشان هستند و خواهان تغییر رنگ موی خود هستند، می بایست حدود یک الی دو هفته قبل از مراسم نامزدی موهایتان را رنگ کنید تا هنگام فرارسیدن مراسم عقد رنگ کاملاً روی موهای شما نشسته باشد و در روز عروسی استرس رنگ مو را نداشته باشند. در اکثر مواقع پیشنهاد می شود که عروس رنگ موی طبیعی و تیره داشته باشد؛ زیرا در این مراسم مهم شما می پسندید که استایل خودتان را داشته باشید.

رنگ‌ تیره یا روشن ؟!

دخترهای ایرانی اکثرشان چشم و ابروی تیره و گیرایی دارند، بنابراین پیشنهاد ما این است که موهایتان را تیره نگه دارید. که البته بصورت طبیعی موی اکثر ما ایرانی ها تیره ا‌ست ،و شاید زیباترین رنگ مو برای عروس رنگ موی طبیعی خودمان باشد.

همچنین موی تیره بخاطر تضادی که با لباس سفید عروسی دارد خیلی بیشتر شما را درخشان نشان میدهد اما اگر از اول موهایتان روشن هست یا خودتان روشنش کردید ،یا هایلایت و آمبره دارید که بیس یا پایه ا‌ش رنگ موهای خودتان است، اصراری نیست که موهایتان را تیره کنید و باز به سلیقه و علاقه شما برمیگردد که چه تناژ رنگی را برای رنگ مو نامزدی تان انتخاب کنید.

معیار  انتخاب رنگ مو برای عقد بر اساس ویژگی های فرد:

انتخاب رنگ موی عروس خانوم ها یکی از پارامترهای مهم روز عروسی است، برای انتخاب رنگ موی مناسب ۵ نکته وجود دارد:

  • رنگ پوست شما
  • رنگ موی طبیعی شما
  • رنگ چشم شما
  • سایز و اندام شما
  • مدل موی انتخابی شما

یک رنگ موی نامناسب میتواند شما را پیر، رنگ پریده، عصبی و آشفته نشان دهد در صورتی که یک رنگ موی مناسب زیبایی شما را دو چندان میکند و مهمترین فاکتور زیبایی نزدیک بودن به حالت طبیعی چهره است.

اگر رنگ پوستتان گرم است، سایه های کاراملی، نسکافه ای، عسلی و پژ روی زمینه ی طبیعی مو یا زمینه ی ۳ درجه تیره تر از پوست شما انتخاب مناسبی است، رنگ های تیره و مشکی صورتتان را محو میکند و اگر طلایی را انتخاب میکنید دقت کنید خیلی روشن نباشد چون ممکن است نارنجی از آب دربیاید.

اگر رنگ پوستتان سرد است، از رنگهایی که شما را رنگ پریده تر نشان می‌دهد اجتناب کنید؛ رنگ های طلایی، عسلی مایل به قرمز، مسی، بلوند خاکستری و قهوه ای روشن بهترین انتخاب برای شماست.

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(5 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)
بنر
بنر

پیشنهادها برای شما

سالن زیبایی گل یاس در شرق تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سالن آرایش و عروس مینل تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

ميترا مولايي میکاپ آرتیست در تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سالن عروس مریم رئوف تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سالن زیبایی و عروس دوژه تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سالن زیبایی و عروس رویال صدف تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران


نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها