بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر

طراحی ناخن برای تولد 

استفاده از تم های تولد و یا طرح های شاد ناخن یکی از ایده های خوب برای جشن روز تولد است و حتی انجام دادن آنها به تنهایی برای روز تولدتان نیز می تواند سرگرم کننده و جالب باشد. در سوربان نمونه هایی از مدل طرح ناخن برای تولد را مشاهده خواهید کرد.


طرح ناخن برای تولد


برای طراحی و دیزاین ناخن با تم جشن تولد از ایده های متنوعی می توان استفاده کرد ولی شاید بتوان گفت رایج ترین نقش هایی که می توانید از بین آنها انتخاب کنید طرح کیک های فنجانی است که از محبوب ترین طرح های این تم است. همچنین می توانید طرح شمع، طرح قلب، دیزاین خالدار را نیز امتحان کنید.


در صورتی که نخواهید تم طرح ناخن تولد شما چندان هم مشخص باشد می توانید طرح خالدار و اشکال هندسی را امتحان کنید که علاوه برآنکه برای جشن تولد مناسب است، بلکه زیاد هم زمینه جشنی ندارند.  هنگام انتخاب دیزاین ناخن برای جشن تولد خود و یا یک کودک، سعی کنید ابتکار عمل داشته باشید. اول  رنگ های دلخواه و سپس تکنیک های در دسترس و در نهایت به اینکه آیا آن طرح ناخن برای تولد شما  مناسب جشن تولدتان هست یا خیر را مد نظر قرار دهید.

اگر بخواهید طراحی ناخن تان برای جشن تولد بسیار چشمگیر و تاثیرگذار باشد می توانید، ناخن مصنوعی های بلند را روی ناخن به کار برده و آنها را در رنگ های اکلیلی و یا رنگ های متالیک براق درآورید.

تصاویری که در زیرگردآوری شده نمونه هایی از دیزاین های مناسب جشن تولد است که می توانید از  آنها ایده گرفته و طرح دلخواه و ابتکاری خود را در ناخن هایتان پیاده کنید.

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(3 امتیاز , میانگین: 2.0 از 5)


نظرات شما: