بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر

لباس ساقدوش این روزها به خریدهای عروس و داماد راه پیدا کرده و همین باعث شده است شما در این صفحه باشید! اگر در جست و جوی یک لباس ساقدوش مناسب هستید این مقاله سوربان را برای شما تهیه کرده ایم!

alt

اکثرا صمیمی ترین دوستان عروس و داماد به عنوان ساقدوش در روز عروسی در کنار آن ها قرار دارند و سعی می کنند به نوعی مدیریت مراسم را در دست بگیرند. لباس های آن ها به نوعی شبیه هم است تا همه متوجه شوند این افراد واقعا ساقدوش هستند! این راهم بگوییم گویا در کشورهای اروپایی ساقدوش چندین سال قدمت دارد و این هم یک سند و عکس از لباس ساقدوش های قدیمی!

اما چند ایده برای انتخاب لباس ساقدوش ها وجود دارد:

دقیقا شبیه هم:

خب این ایده طرفداران بیشتری دارد و ساقدوش ها دقیقا مثل هم لباس می پوشند. حتی آن ها سعی می کنند اکسسوری و مدل موی خود را با یکدیگر ست کنند.

رنگ ها مثل هم:

این ایده که رنگ لباس ساقدوش ها یکی باشد یا به هم نزدیک باشد برای این است که هرکسی هرجور دلش می خواهد مدل لباسش را انتخاب کند! از این ایده زمانی استفاده کنید که اندام ساقدوش ها مثل هم نیست و یک لباس به همه آن ها نمی آید.

استایل ها مثل هم:

این ایده، ایده مورد علاقه من است. در این سبک لباس ساقدوش، استایل ها مورد توجه قرار می گیرند و بقیه هم از آن پیروی می کنند. خلاقیت در این روش سهم زیادی دارد و حتی باعث می شود تصاویری بی نظیری هم ثبت کنید. برای مثال لباس همه ساقدوش ها دارای پارچه با جنس شبیه به هم یا طرح شبیه به هم است. برای مثال لباس های گلدار یا استایل بوهمین که این روزها طرفداران زیادی دارد.

ایده برای لباس ساقدوش عروس - ایده عکاسی با ساقدوش

برویم چند مدل بی نظیر از لباس ساقدوش ها را باهم ببینیم. اما صبر کنید! این عکس ها ها فقط برای ایده گرفتن مدل لباس نیست، بلکه می توانید از ایده عکاسی ساقدوش هم استفاده کنید. با سوربان همراه باشید.

alt

لباس ساقدوش شبیه به هم

alt

alt

لباس ساقدوش شبیه به هم

alt

لباس ساقدوش شبیه به هم

alt

لباس ساقدوش شبیه به هم

alt

لباس ساقدوش شبیه به هم

alt

ایده لباس ساقدوش

alt

لباس ساقدوش جدید

alt

لباس ساقدوش با یک استایل

 

alt

لباس ساقدوش با رنگ بندی 

alt

لباس ساقدوش شیک

alt

لباس ساقدوش با یک استایل خاص

alt

لباس ساقدوش بوهمین

altلباس ساقدوش شبیه هم

alt

لباس ساقدوش یک رنگ

alt

کت شلوار ساقدوش 

alt

لباس ساقدوش کوتاه

alt

لباس ساقدوش جذاب

alt

لباس ساقدوش پوشیده

alt

لباس ساقدوش خاص

alt

لباس ساقدوش بچگانه

alt

لباس ساقدوش گل گلی

alt

لباس ساقدوش استایل بوهمین

alt

لباس ساقدوش شبیه به هم

alt

لباس ساقدوش با شلوار

alt

لباس ساقدوش سفید

alt

لباس ساقدوش با تن رنگی یکسان

alt

لباس ساقدوش سفید

alt

لباس ساقدوش زیبا

 

alt

alt

لباس ساقدوش با گل های شبیه به هم

alt

لباس ساقدوش با گل های شبیه به هم

 

alt

لباس و گل ساقدوش

 

alt

ساقدوش عروس کودک

alt

لباس ساقدوش بچه

 

خب، امیدواریم نظر شما را در مقاله جدیدترین لباس و ایده عکاسی ساقدوش جلب کنیم. شما نظرتان درباره داشتن ساقدوش چیست؟ آیا تا به حال ساقدوش عروس شده اید؟ خوش حال می شویم اگر تجربیاتتان را با ما و دیگر خوانندگان سوربانی شریک شوید!


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
برای رای دادن اولین نفر باشید


نظرات شما: