بنر
بنر
بنر
بنر
اینبار با چندین ​​​​مدل لیفت ابرو 1400 لاکچری و فوق العاده جذاب از جدیدترین ژورنالها در خدمت شما هستیم. میتوانید تصاویری را که با سلیقه شما هماهنگ است انتخاب کنید. امیدوارم مفید باشد .
alt
عکس مدل لیفت و لمینت ابرو

مدل لیفت ابرو 1400

 لیفت و لمینت ابرو باعث بالا رفتن، تقویت، پرپشتی و پهن شدن ابرو می‌شود، برای مشاهده تصاویر جدیدترین مدل لیفت ابرو ​​​​1400 با ما همراه باشید. در ادامه این مقاله مد از مجله سوربان، برای شما عروس خانم ها، جدیدترین انواع مدل لیفت ابرو 1400 - 2021 ویژه سال جدید را فراهم آورده ایم.در لیفت و لمینت ابرو از چسب لاتکس استفاده میشود بنابراین ماندگاری آن خوب است و حدودا ا الی 2 ماه که به رشد بروهای شما بستگی دارد می‌ماند.

لیفت ابرو اگر به همراه لمینت باشد نه تنها برای ابرو عوارض ندارد بلکه باعث رشد و تقویت ابرو می‌شود زیرا موادی که در آن استفاده می‌شود مواد تقویتی است و دارای کراتین می‌باشد. اما دقت کنید که این کار را در سالن‌های زیبایی که به آن اطمینان دارید انجام دهید؛ زیرا بعضی از افراد از مواد نامناسب ارزان استفاده می‌کنند که موجب ریزش ابرو می‌شود.اگر می‌خواهید در خانه و بدون مواد کار لیفت و لمینت ابرو را انجام دهید بهترین ماده برای این کار ژل آلوئورا می‌باشد. شما با تهیه این ژل را تهیه کنید و هر بار می‌توانید براش ابرو یا شانه ابرو را به این ژل آغشته کنید و ابروهای خود را شانه بزنید. این کار باعث تقویت و حاشوری شدن ابرو به صورت موقت می‌شود و با شستن صورت اثر آن از بین می‌رود.

افرادی که ابروهای رو به پایینی دارند و می خواهند ابروهایشان به سمت بالا کشیده شود لیفت ابرو به آن‌ها پیشنهاد می‌شود. اما  لمینت تقویت ابرو را به همراه دارد که دارای رنگ نیز می‌باشد؛ همان طور که در بالا توضیح داده شد، با استفاده از مواد مخصوص ابروها رنگ گرفته و تقویت می شوند که این امر باعث می‌شود تا تارهای ابرو ضخیم، پر رنگ و پر پشت شوند که باعث می‌شود ابرو زیباتر به نظر بیاید. که این روش بیشتر برای افرادی که ابروهای کم پشت و کرکی دارند مناسب است.

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(3 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:
  • مریم باوی جمعه, 30 ارديبهشت 1401

    عالی

    پاسخ مدیر:

    ممنون از همراهی شما وست عزیز سوربان.


عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها