بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
اینبار با چندین ​​​​مدل بلوز شلوار گشاد مجلسی زنانه 1400 لاکچری و فوق العاده جذاب از جدیدترین ژورنالها در خدمت شما هستیم. میتوانید تصاویری را که با سلیقه شما هماهنگ است انتخاب کنید. امیدوارم مفید باشد .
alt
بلوز شلوار گشاد مجلسی 2021 گلبهی رنگ

 مدل بلوز شلوار گشاد مجلسی زنانه 1400

برای مشاهده تصاویر جدیدترین مدل بلوز شلوار گشاد مجلسی زنانه ​​​​1400 با ما همراه باشید. در ادامه این مقاله مد از مجله سوربان، برای شما عروس خانم ها، جدیدترین انواع ​​​​مدل بلوز شلوار گشاد مجلسی زنانه 1400 - 2021 ویژه سال جدید را فراهم آورده ایم. می توانید سر تا پا یک رنگ را انتخاب کنید. می توانید قد شلوار را حتی بلندتر از روی کفش در نظر بگیرید.دیده نشدن پا و کفش باعث می شود قد شما بلندتر به نظر برسد.

فصل سرد زمستان که به اتمام برسد زمان آن می رسد که شلوارهای گشادتر را از کمد بیرون آورد و آن را با لباس های زیبا و رنگارنگ تابستانی پوشید. اگر می خواهید در این شلوارها شیک تر و جذاب تر دیده شوید، نکاتی وجود دارد که باید آنها را رعایت کنید، چند نمونه از ست های شلوار گشاد را برای شما گرد آورده ایم.سعی کنید خط کمر خود را نپوشانید زیرا با نشان دادن خط کمر کاری می کنید که اندامتان زیباتر جلوه کند. اگر بلوز یا پیراهنی که با شلوار گشاد به تن کرده اید روی کمر را بگیرد باعث می شود نامرتب به نظر برسید.

اگر مدتهاست شلوار مدل گشاد تن نکرده اید، انتخاب رنگی که مناسب اندام و هماهنگ با سایر لباس هایتان باشد کمی دشوار خواهد بود. اما رنگ‌های خنثی همیشه راحت‌ترین رنگ‌های انتخابی هستند که به راحتی می‌توانید آن‌ها را با رنگ‌های مختلف ست کنید. هرچند ما مخالف رنگ‌های شاد و جذاب نظیر قرمز یا نارنجی نیستیم، اما اگر انتخاب برایتان سخت است بهترین گزینه رنگ‌های خنثی هستند.

alt
مدل شلوار دامنی ابی نفتی با بلوز سفید رنگ
alt
بلوز و شلوار گشاد مجلسی 2021
alt
مدل بلوز شلوار مجلسی گشاد با کمر بند قرمز رنگ
alt
بلوز شلوار مجلسی حریر گشاد
alt
بلوز مجلسی با شلوار گشاد در دو رنگ
alt
مدل شلوار گشاد و دمپا جدید قرمز رنگ
alt
مدل شلوار گشاد و ست 
alt
ست بلوز و شلوار برای استایل زنانه مهمانی ها
alt
(مدل‌های شلوار دامنی گشاد تابستانی و مجلسی)
alt
شلوار گشاد زنانه
alt
مدل شلوار گشاد زنانه ترند سال ۲۰۲۱
alt
مدل کلاسیک شلوار دامنی گشاد
alt
مدل پیله دار شلوار دامنی گشاد
alt
مدل جدید شلوار دامنی گشاد
alt
شلوار دامنی گشاد ترند
alt
شلوار دامنی گشاد دخترانه و زنانه (تابستانی و مجلسی)
alt
شلوار گشاد مجلسی را با کت 

توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(24 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها