بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
alt
ایده دکور تولد دخترانه

ایده دکور تولد 2022

افرادی هستند که تمایل دارند در روز تولد خود یا عزیزان خود مراسم و جشنی را تدارک ببیند ما در اینجا قصد داریم حدود 60 عکس از جدیدترین و زیباترین مدل های ترندهای ایده دکور تولد ویژه سال 2022 مناسب تمام سنین را به شما نشان دهیم. برای دیدن بهترین سالن تولد های برتر تهران و سایر شهرها اینجا را کلیک کنید.

در صورتی که تولد یک بچه است و میخواهید کاغذ رنگی یا بادکنک استفاده کنید تمامی را در یک طیف رنگی به عنوان مثال انواع رنگ سبز یا رنگ قرمز استفاده کنید. اینگونه تزیینات شما بسیار به چشم می آید حتی میتوانید لباس بچه تان را با رنگ تزیینات ست کنید. زمان عقب کشیدن صندلی ها برای زیاد شدن جا، آن ها را به دیوار نچسبانید. برای اینکه بر اثر حرکت مهمانان، رنگ و نقاشی دیوار آسیب می بینید. میزهای میوه و پذیرایی را سر راه نگذارید و رومیزی روی میزها نیاندازید تا بچه ها آن ها را نکشند.

چنانچه بودجه تان کم است غمگین نشوید. تولد احترام به کسی است که آن را دوست داریم. برای جشن تولد ساده در منزل، یک کیک کوچک خانگی یا آماده و یک ظرف میوه از یخچال قرار بدهید به همین سادگی در کنار هم جشن بگیرید. برای ابتکار در جشن تولد می توانید از گل های طبیعی برای تزئین استفاده کنید. میتوانید کنار کیک، گل همرنگ و روی میز دسته بزرگی از گل مورد علاقه فردی که تولدش است را قرار بدهید. میتوانید برای تزئین میوه از برگهای بلند پیچک یا برگ های سوزنی کاج در اطراف ظرف و لا به لای میوه ها استفاده کنید و اطراف کیک برگ مو یا میوه درخت کاج شسته شده و رنگ شده بگذارید

alt
ایده برای دکور تولد
alt
ایده های دکوراسیون تولد
alt
تزیین برای تولد
alt
تزیین برای تولد ساده
alt
تزیین برای تولد دخترانه
alt
تزیین برای تولد مادر
alt
تزیین میز تولد ساده و کم هزینه مردانه
alt
تزیین میز تولد با تور
alt
تزیین برای تولد پدر
alt
تزیین برای تولد دختر
alt
تزیین برای تولد دخترانه ساده
alt
تزیین برای تولد شوهرم
alt
تزیین میز تولد ساده
alt
تزیین میز تولد ساده و کم هزینه
alt
تزیین میز تولد دخترانه
alt
تزیین میز تولد با شمع
alt
تزیین میز تولد دخترانه ساده

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(8 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما: