بنر
بنر
بنر
بنر
مداد خط چشم در رنگ ها و فرم های مختلف مانند مداد یا پودر عرضه می شوند. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل های خط چشم 2022 جلب می نماییم. 

مدل های خط چشم 2022 با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل های خط چشم 2022 " اگر خط چشم کشیدن خیلی برایتان سخت است و دوست دارید خط چشم گربه ای یا دنباله دار بکشید باید از تکنیک نقطه چین استفاده کنید. اگر چشم های شما از یکدیگر فاصله دارند باید میکاپ آن ها را به گونه ای انجام دهید که به یکدیگر نزدیک تر شوند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل های خط چشم 2022 فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. اگر چشم های شما گود می باشند باید از استفاده سایه تیره در همه قسمت های پلک چشم خودداری نمایید. 

در خط چشم کشیدن احتمال لرزیدن دست وجود دارد، اگر شما هم همیشه خط چشم تان کج و کوله میشود میتوانید با یک گوش پاک کن و کانسیلر و پاک کننده آرایش آنرا را اصلاح کنید. اگر چشم هایی پف دارید می توانید برای پشت پلک ها از سایه با رنگ متوسط استفاده نمایید. برای فرم دادن به مژه ها از فرمژه استفاده نمایید تا مژه های شما به یکدیگر نچسبند. در صورت تمایل می توانید از مژه مصنوعی کم حجم استفاده کنید و جذابیت آرایش چشم هایتان را تکمیل نمایید. اگر خط چشم مدادی شما فرو میریزد و به اصطلاح پس می دهد آن را به مدت 15 دقیقه قبل از استفاده داخل یخچال قرار دهید تا سفت شود و سپس به آهستگی روی خطوط چشم تان بمالید.

مدل های خط چشم 2022

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

بنر

توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(9 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها