بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای شلوار لی راسته جلب می نماییم. 

alt

شلوار لی راسته با طرح های شیک و زیبا مد سال

" شلوار لی راسته " این شلوار را اگر روی زمین پهن کنید بین بخش بالا و پایین آن تناسب دیده می‌شود. یعنی انگار یک خط صاف از بالای کمر شلوار تا پایین پای آن کشیده شده است. کاری که مردان لاغر اندام باید انجام دهند این است که چنین شلواری انتخاب کنند که بین بخش بالای زانو و پایین آن تناسب ایجاد می‌کند و پاهایشان را چاق‌تر نشان می‌دهد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل شلوار لی راسته فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

شلوار لی راسته 1401

شلوار لی ، شاید بر خلاف بسیاری از انواع و اقسام لباس ها که ضرورتی برای پرو کردن زیاد ندارد، خریداران را به پرو مکرر ترغیب می کند. طرح ها و رنگ ها و اندازه های مختلف آن که این روزها با چاپ و نقش هایی هم بر روی پاچه و دم پا همراه شده است، مشتریان را برای پرو متعدد تشویق می کند.
یکی از اصول مهم در خریدن شلوار جین ، تعدد پرو است. هیچ وقت انتظار نداشته باشید که سری دوزی های شلوار لی با هر برندی، مناسب اندازه و استایل شما باشد. مخصوصا که معمولا باید این لباس را با یک پیراهن ست کرد تا ست بهاری جذابی را در اختیار داشته باشید.

اگر شلوار لی خریداری می کنید که در قسمتی از آن، لکه های سفید رنگ یا خط های روشن قرار دارد، توجه را به خود جلب می کند و اصطلاحا آن رنگ روشن، بر روی آن نقطه از بدن، تمرکز بیشتر ایجاد می کند. اگر جین ، لکه های سفید یا برش های کوچک داشته باشد، آن قسمت از بدن شما بزرگ ترین به نظر می رسد و توجه دیگران را به خود جلب می کند.

شلوار لی راسته 2022

alt

مدل شلوار لی راسته مردانه

alt

مدل شلوار لی راسته جدید  

alt

مدل شلوار لی راسته زنانه مشکی

alt

شلوار لی راسته مردانه جدید 

alt

مدل شلوار لی راسته گشاد

alt

مدل شلوار جین راسته دخترانه

alt

شلوار جین راسته جدید 

alt

مدل شلوار جین راسته زنانه

alt

شلوار لی راسته جدید دخترانه 

alt

مدل شلوار جین راسته

alt

مدل شلوار لی دمپا راسته

alt

شلوار لی راسته قد ۹۰   

alt

مدل مانتو با شلوار لی راسته

alt

شلوار لی راسته گشاد زنانه 

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(7 امتیاز , میانگین: 3.4 از 5)

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.


بنر
بنر

نظرات شما: