بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
مش سوزنی یکی از بهترین و راحتترین راههای تغییر در چهره تان را تجربه نمایید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل مش جلب می نماییم. 

alt

مدل مش با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل مش " مدل موی ۱۴۰۱ | مدل مو سال ۲۰۲۲ | مدل رنگ و مش جدید | رنگ موی سال ۱۴۰۱ | رنگ مو جدید بدون دکلره | رنگ موی لاکچری | کانال رنگ مو سال | رنگ مو جذاب زنانه مش تکه‌ای یا مش قسمتی برای موهایی که ضخیم هستند و بافت زبری دارند مناسب می‌باشد. در این نوع مش دسته‌هایی از مو که غالباً 3 سانتی است را جدا کرده و آن را رنگ می‌کنند. دو روش رایج برای مش تکه‌ای وجود دارد که «کوک» و «برش» هستند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل مش فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل مش 1401

فویل یک وسیله کمک‌کننده برای رنگ کردن مو به شمار می‌رود و جنس آن از آلومینیوم است. آرایشگرها از این وسیله برای نگه‌داشتن موها در محل رنگ کردن استفاده می‌کنند. آن‌ها ابتدا بخش‌های مخصوصی از مو را جدا می‌کنند. سپس رشته‌های مختلفی از آن را انتخاب کرده و آن‌ها را بر روی صفحه فویل قرار می‌دهند. سپس سایه انتخاب شده هایلایت با یک براش بر روی رشته‌های سر اعمال می‌شود و فویل در این میان کمک می‌کند تا بخش‌های دیگر مو به رنگ آغشته نشوند. ورق‌های فویل آلومینیومی را می‌توان برای رنگ کامل موهای سر مورد استفاده قرار داد.
کلاه مش مو نیز مانند فویل یک وسیله کمک‌کننده برای رنگ کردن مو محسوب می‌شود. وقتی از روش مش با کلاه استفاده می‌کنید آرایشگر از یک کلاه سوراخ‌دار مخصوص که بر بالای سر قرار می‌گیرد برای رنگ‌کردن مو استفاده می‌کند. سپس با استفاده از قلاب رشته‌های مویی که برای مش به آن نیاز دارند را از درون سوراخ‌ها عبور می‌دهند.

مدل مش 2022

alt

رنگ مو جذاب زنانه 

alt

 کانال رنگ مو سال  

alt

رنگ موی لاکچری  

alt

رنگ مو جدید بدون دکلره  

alt

رنگ موی سال ۱۴۰۱  

alt

مدل رنگ و مش جدید  

alt

altaltaltaltalt

alt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

alt

alt

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(14 امتیاز , میانگین: 3.6 از 5)

بنر

نظرات شما: