بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
شلوار بوت کات به شلواری گفته می‌شود که در قسمت بالا راسته و فیت است اما از زانو به بعد گشاد شده و به صورت دم پا گشاد به نظر می‌رسد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای شلوار بوت کات جلب می نماییم. 

alt

شلوار بوت کات با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" شلوار بوت کات " شلوار اسکینی | شلوار واید | شلوار بگ | شلوار بگ مناسب چه اندامی است | انواع شلوار | شلوار مناسب قد کوتاه | شلوار مام استایل | شلوار دمپا گر ریزه اندام هستید ، یک شلوار جین بوت کات با درز کوتاه تر تهیه کنید. درز شلوار، یا طول آن از بالای ران شما تا تازدگی پایین شلوار، در مورد شلوار جین بوت کات مخصوصاً برای افراد ریزه اندام یا قد کوتاه مهم است. افراد ریزه اندام به درز شلوار خیلی بلند احتیاج ندارند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل شلوار بوت کات فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

شلوار بوت کات 1401

این نوع شلوار باعث کشیده و قد بلندتر به نظر رسیدن اندام شما می‌شود. به دلیل گشاد بودن در قسمت انتهایی، بیشتر مناسب افراد توپر به خصوص افرادی با اندام سیبی شکل است. همین گشادتر بودن بخش انتهایی باعث متعادل به نظر رسیدن اندام شما خواهد شد. استفاده از این نوع شلوار هیچ محدودیت سنی نداشته و همه افراد می توانند ار آن استفاده کنند.بسیاری از افراد تصور می‌کنند به دلیل اسم این نوع شلوار، صرفاً می‌توان آن را به همراه بوت پوشید اما باید بدانید که می‌توان آن را به همراه انواع بوت، کفش‌های پاشنه بلند، کفش‌های تخت و… ست کرد.
اگر قصد رفتن به یک مهمانی را دارید؛ پیشنهاد می‌کنیم از رنگ‌های تیره آن استفاده کنید. چون رنگ‌های روشن بیشتر مناسب استفاده روزانه می‌باشند.
برای استایلی مد روز، شلوار جین بوت کات کراپ را امتحان کنید. شلوار جین بوت کات کراپ 1 تا 3 اینچ (2.5 تا 7.6 سانتی متر) بالاتر از مچ پا نشسته و کمی زیر زانو است. اگر می خواهید یک جفت کفش یا حتی یک جفت جوراب با کفش خود به نمایش بگذارید، آنها گزینه بسیار مناسبی هستند. این سبک بسیار رواج دارد و افراد قد کوتاه یا قد بلند می توانند آن را بپوشند.

شلوار بوت کات 2022

alt

شلوار مام استایل | شلوار دمپا 

alt

بنر

شلوار مناسب قد کوتاه 

alt

 انواع شلوار  

alt

شلوار بگ مناسب چه اندامی است  

شلوار بگ  

alt

شلوار واید  

alt

شلوار اسکینی  

alt

شلوار بوت کات 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(19 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها