بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
تبلیغات در سوربان
ژست گرفتن در عکاسی و قرار گرفتن در مقابل دوربین برای بعضی افراد کار دشواری است.کی از اصولی که باید در عکاسی عروسی رعایت شود این است که نحوه ایستادن خانم ها با آقایان متفاوت است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای عروس و داماد جلب می نماییم. 

alt

عروس و داماد با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" عروس و داماد " کلیپ عروس و داماد | عروس و داماد زیبا | ژست برای عروس و داماد | شیک ترین عروس و داماد | عروس و داماد اینستا | عکس از عروس و داماد | دعوای عروس و داماد | عروس و داماد در تالار یکی از اساسی‌ترین مشکلات عکاسان و همچنین سوژه‌های عکاسی این است که نمی‌دانند دست خود را در چه پوزیشنی قرار دهند. برای این که سوژه با دست‌های خود احساس راحت‌تری داشته باشد وسیله ای در دست او قرار دهید. چیزی مثل یک گل می‌تواند دست‌های سوژه را از بلاتکلیفی درآورد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل عروس و داماد فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

عروس و داماد 1401

روز عروسی شما باید در مورد فقط عروس و داماد باشد و عشق نه در مورد تصویر بدن منفی ، این را بدانید شما خیلی محبوب و زیبا هستید و همسرتان به داشتن شما افتخار می کند  و می خواهد با شما ازدواج کند نه یک عکس فوتوشاپ شده پس همواره خودتان باشید و از عکس های واقعی خود و انچه که هستید لذت ببرید .
اگر تپل هستید یا نگرانید که غبغب شما در عکس به چشم بخورد، هنگام عکس گرفتن آب دهان خود را قورت دهید. این کار سبب انقباض غبغب شما می‌شود. یک راه بهتر هم این است که شما پایین‌تر بنشینید و عکاس عکس شما را از بالا بگیرد. در این حالت غبغب شما پنهان می‌شود. صورت خود را از گردن فاصله دهید چرا که اگر سر را به پایین بیاورید و چانه را به گلوی خود بچسبانید حتی اگر لاغر باشید برای شما غبغب درست می‌شود.
اگر عکس شما در حالت نشسته گرفته می‌شود، صاف بنشینید. شل نشستن باعث می‌شود شما در عکس بی‌حوصله به نظر برسید و مشکل بزرگ‌تر آن که شکم شما نیز بزرگ به نظر می‌رسد. در عکس‌های نشسته قوز نکنید و دست‌های خود را به هم گره نزنید. دست‌های قرار گرفته بر روی هم شما را بهتر نشان می‌دهد.

عروس و داماد 2022

alt

عروس و داماد در تالار 

alt

 دعوای عروس و داماد  

alt

عکس از عروس و داماد  

alt

عروس و داماد اینستا  

alt

شیک ترین عروس و داماد  

alt

ژست برای عروس و داماد  

alt

عروس و داماد زیبا  

alt

کلیپ عروس و داماد  

alt

عروس و داماد 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(90 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)


نظرات شما:

جدیدترین ها